Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Taky technická.... Fávo :o)
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5693
Stránka 1 z 1

Autor:  Serifus [ 24.7.07, 16:30 ]
Předmět příspěvku:  Taky technická.... Fávo :o)

Zdravím! Tak jsem opravil ty prahy na tom Fávu. Ten laminátovej kit se skelným vláknem ve vočích nic moc, ale na autě super :lol: Akorát jsem tam musel hopnout tkaninu, páč tam byla díra, jak prase. Problém je v tom, že mi nezbyl ten tmel a pod autem na kousku koukaj ty vlákna z tý tkaniny. Vadí to u technický? Stejně by se mi to tam blbě přebrušovalo... Co to zaplácnout vazelínou? Aby to nebylo tam okatý?

Autor:  Kristensen [ 24.7.07, 20:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Taky technická.... Fávo :o)

Serifus píše:
Zdravím! Tak jsem opravil ty prahy na tom Fávu. Ten laminátovej kit se skelným vláknem ve vočích nic moc, ale na autě super :lol: Akorát jsem tam musel hopnout tkaninu, páč tam byla díra, jak prase. Problém je v tom, že mi nezbyl ten tmel a pod autem na kousku koukaj ty vlákna z tý tkaniny. Vadí to u technický? Stejně by se mi to tam blbě přebrušovalo... Co to zaplácnout vazelínou? Aby to nebylo tam okatý?


Já si myslím že jestli to uvidí jen přes okno z příjmu tak radši před tebou zamkne :lol: To se s tím nebojíš jezdit? Až tě někdo trefí tak se, díky tomu jak se laminátovej kit rozláme jak čokoláda na dortu, v tvým autě zastaví o půl metru víc uvnitř než kdyby to bylo vyvařený.

Autor:  Jarda S. [ 24.7.07, 21:43 ]
Předmět příspěvku: 

projed ňákým blátem :wink:

Autor:  Serifus [ 24.7.07, 23:11 ]
Předmět příspěvku: 

To jsem tak úplně vědět nechtěl :lol: Jak tomu bahnu řeknu, že chci aby obšlehlo jen to jedno místo? :lol: Spíš mě zajímá, jestli to teda jako vadí :wink:

Autor:  Serifus [ 24.7.07, 23:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: Taky technická.... Fávo :o)

Kristensen píše:
Serifus píše:
Zdravím! Tak jsem opravil ty prahy na tom Fávu. Ten laminátovej kit se skelným vláknem ve vočích nic moc, ale na autě super :lol: Akorát jsem tam musel hopnout tkaninu, páč tam byla díra, jak prase. Problém je v tom, že mi nezbyl ten tmel a pod autem na kousku koukaj ty vlákna z tý tkaniny. Vadí to u technický? Stejně by se mi to tam blbě přebrušovalo... Co to zaplácnout vazelínou? Aby to nebylo tam okatý?


Já si myslím že jestli to uvidí jen přes okno z příjmu tak radši před tebou zamkne :lol: To se s tím nebojíš jezdit? Až tě někdo trefí tak se, díky tomu jak se laminátovej kit rozláme jak čokoláda na dortu, v tvým autě zastaví o půl metru víc uvnitř než kdyby to bylo vyvařený.


Zamkne :lol: :lol: To je dobrý. No už se to zase sune někam jinam. Kdybych chtěl bourat, tak jedině v Tatře 815 VVN. Ten Favorit by nepomohl ani neshnilej... :wink:

Autor:  škodař [ 24.7.07, 23:27 ]
Předmět příspěvku: 

nevím jak je to u vás na technické ale u nás lak leze do kánálu po to auto tak tě vezme sebou a říká co a jak tak u nás se vezme pleskačka do kapsy a jak natáhne ruku aby ti ukázal to špatný místo tak mu ju vrazíš do ruky a hotovo

Autor:  Martin 007 [ 24.7.07, 23:36 ]
Předmět příspěvku: 

Copa to je pleskačka ??? :D Pšššššššt...

Autor:  Radic [ 24.7.07, 23:55 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Copa to je pleskačka ??? :D Pšššššššt...


ted nevim jestli fakt nevis nebo jestli si delas p*del :D ale ten škodařův prispevek je mazany :) bude li treba zkusim tuto taktiku. Kdo zna Vlcnov a jizdu kralu tak chape ze tam se to neodmitne :lol: :lol:

Autor:  škodař [ 25.7.07, 20:36 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Copa to je pleskačka ??? :D Pšššššššt...
pleskačka placatka placatice prostě výraz pro takou tu půl litrovou placatou sklinečku na alkohol

Autor:  ventYl [ 26.7.07, 12:56 ]
Předmět příspěvku: 

škodař píše:
Martin 007 píše:
Copa to je pleskačka ??? :D Pšššššššt...
pleskačka placatka placatice prostě výraz pro takou tu půl litrovou placatou sklinečku na alkohol


vase ploskace maju pol litra? :shock: st. nicolaus robi len dvojdecky afaik

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/