| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Taky technická.... Fávo :o) https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5693 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Serifus [ 24.7.07, 16:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Taky technická.... Fávo :o) |
Zdravím! Tak jsem opravil ty prahy na tom Fávu. Ten laminátovej kit se skelným vláknem ve vočích nic moc, ale na autě super |
|
| Autor: | Kristensen [ 24.7.07, 20:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Taky technická.... Fávo :o) |
Serifus píše: Zdravím! Tak jsem opravil ty prahy na tom Fávu. Ten laminátovej kit se skelným vláknem ve vočích nic moc, ale na autě super Já si myslím že jestli to uvidí jen přes okno z příjmu tak radši před tebou zamkne |
|
| Autor: | Jarda S. [ 24.7.07, 21:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
projed ňákým blátem |
|
| Autor: | Serifus [ 24.7.07, 23:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To jsem tak úplně vědět nechtěl |
|
| Autor: | Serifus [ 24.7.07, 23:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Taky technická.... Fávo :o) |
Kristensen píše: Serifus píše: Zdravím! Tak jsem opravil ty prahy na tom Fávu. Ten laminátovej kit se skelným vláknem ve vočích nic moc, ale na autě super Já si myslím že jestli to uvidí jen přes okno z příjmu tak radši před tebou zamkne Zamkne |
|
| Autor: | škodař [ 24.7.07, 23:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nevím jak je to u vás na technické ale u nás lak leze do kánálu po to auto tak tě vezme sebou a říká co a jak tak u nás se vezme pleskačka do kapsy a jak natáhne ruku aby ti ukázal to špatný místo tak mu ju vrazíš do ruky a hotovo |
|
| Autor: | Martin 007 [ 24.7.07, 23:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Copa to je pleskačka ??? |
|
| Autor: | Radic [ 24.7.07, 23:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Copa to je pleskačka ??? ted nevim jestli fakt nevis nebo jestli si delas p*del |
|
| Autor: | škodař [ 25.7.07, 20:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Copa to je pleskačka ??? |
|
| Autor: | ventYl [ 26.7.07, 12:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: Martin 007 píše: Copa to je pleskačka ??? vase ploskace maju pol litra? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|