| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| dotaz -palubka https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5706 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | viktorečeček [ 25.7.07, 17:03 ] |
| Předmět příspěvku: | dotaz -palubka |
hojky všem mam dotaz odhedne palubky. mam formana rok v.93 a dole na palubce jak jsou kontrolky tak mi tam sviti kontrolka -TEST- a ja nevim proc,snad je to neco ohledne katalizatoru!! vite nekdo-prosim ?? |
|
| Autor: | Drak [ 25.7.07, 17:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kontrolka TEST se zapojovala jenom do ekotronika a hlásila chybu v komunikaci mezi zařízením, jestli máš cokoliv jinýho, tak se ti nejspíš někde prodřel svazek, vyhoď žárovku a je pokoj. |
|
| Autor: | Kristensen [ 25.7.07, 22:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
dále pak to byla předělávka na sitič, jako že ho máž zaplej, nevim kdo to dělal jestli někdy snad přímo Škoda AZNP ale takových fáček mě pod rukou prošlo už minimálně 50 |
|
| Autor: | Nepér [ 26.7.07, 12:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Základní otázka je, co máš za systém přípravy směsi, jestli obyč karburátor/elektronický karburátor ekotronik/vstřikování BMM. Jednou jsem taky viděl, že to svítí při otevření 2. komory obyč. karburátoru. |
|
| Autor: | viktorečeček [ 2.8.07, 20:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
forman 93 ma sitič ?? ja myslel ze uz ne -všem dekuju |
|
| Autor: | škodař [ 2.8.07, 20:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
viktorečeček píše: forman 93 ma sitič ?? ja myslel ze uz ne -všem dekuju |
|
| Autor: | michalkatka [ 2.8.07, 21:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: viktorečeček píše: forman 93 ma sitič ?? ja myslel ze uz ne -všem dekuju nemá sytič vôbec..... má automatickú vzduchovú príveru |
|
| Autor: | cyz [ 2.8.07, 22:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Neexistovaly v roce 93 ještě nějaké "výskyty" Ecotronicu? Jestli to nebylo třeba něco ze začátku roku 93 co bylo na vývoz...nebo legalizovaný forman od policajtů....těch se prý taky vyskytuje moc s bůhvíjakýma papírama... |
|
| Autor: | Drak [ 3.8.07, 06:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Určitě existovaly, měl sem těch neřádů na dílne moc a spousta jich měla černej interiér. |
|
| Autor: | viktorečeček [ 9.8.07, 07:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo to je asi prodany v nemecku a potom dovezeny sem |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|