| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| AUTODATA https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5811 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Drak [ 2.8.07, 19:04 ] |
| Předmět příspěvku: | AUTODATA |
Nevíte náhodou někdo, jestli existuje něco jako AUTODATA pro osobáky i pro náklaďáky, popř. jak se to jmenuje? Docela by mi to pomohlo. |
|
| Autor: | Jiri [ 2.8.07, 20:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
... No ja bych vedel.. existuje a jmenuje se to primo autodata...pouzivame v praci |
|
| Autor: | Drak [ 2.8.07, 21:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a co to je za verzi? a co za značky v tom je? já sem zatím narazil jenom na verze pro osobáky. |
|
| Autor: | Jiri [ 2.8.07, 22:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jsou tam i nakladni ale vetsinou jen zakladni udaje... nevim co je to presne za verzi pouzivame jen osobni |
|
| Autor: | Drak [ 3.8.07, 06:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Asi myslíš tu samou verzi, co mám, jsou tam osobáky a prolíná se to s motorama, co se používají i do šestitun, nebo dodávek, já ale potřebuju, jestli existuje něco přímo pro náklaďáky, od třítun až po čtyřicetituny. Nikdo neví? |
|
| Autor: | Kristensen [ 3.8.07, 14:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: Asi myslíš tu samou verzi, co mám, jsou tam osobáky a prolíná se to s motorama, co se používají i do šestitun, nebo dodávek, já ale potřebuju, jestli existuje něco přímo pro náklaďáky, od třítun až po čtyřicetituny. Nikdo neví? Někde jsem měl katalog na Autodata ale musím hledat, jinak ty ceny byly docela drsný |
|
| Autor: | Drak [ 3.8.07, 17:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Cena mě zas až tak moc netlačí, my sme bohatá firma a můžem si dovolit i 300 korun |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 3.8.07, 17:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: Cena mě zas až tak moc netlačí, my sme bohatá firma a můžem si dovolit i 300 korun draku já to mám doma mrknu se ti někde tam byla i adresa na internetu, je to bomba program, ale nemám ho v češtině používám ještě jiný podobný v češtině bez toho nic nespravíš, je tam všechno co máš dělat při kolaka km, jaké svíčky oleje, třeba na 99 micubiši vidíš hydraulické zdvihátka a ono pendrek ventily nastavuješ podložkama, pak dobíjení tlak čerpadla , jak motat řemeny, utahovací momenty, třeba dotáhneš držák motoru na krev a on ti uletí je tam jen 25 nm a přípravek proti povolení, na tom jendom jsou i průběhy oscilokopu, draku jestli to domakáš tak já zas hledám něco na nákladáky mám iveko kontejnerku a liazku turbo, když tam začne lítat nějaká pojistka tak jsem vedle, mám programy max dodávky, no zajdu se podívat já to mám v dílně miloš |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 3.8.07, 18:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
draku neumím to najít, ale na seznamu jsem našel autodata cd a tam se to prodává legál, je to bomba věc miloš |
|
| Autor: | Drak [ 3.8.07, 19:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Asi s mě nepochopil, na osobáky mám až do roku 2006, hledám něco na náklaďáky, kolikrát sem z toho v lese, teď sme zrovna dělali spojku na Volvu FH 12 a nemohl sem se domluvit se spojkovým ložiskem a až po hrubým násilí sme zjistili, že přítlačák má obrácenej chod, místo mačkání se vytahuje a když to zkurvíš, tak tisíce jenom litají, konkrétně ten přítlačák stál 16000 bez daně a zkurvit ho by asi nebylo nejlepší. Kdybys potřeboval něco na Iveco, Liaz, Tatra, Avia, Renault, tak se ozvi, mám to v hlavě a co nemám, tak někde pohledám po šuplikách. |
|
| Autor: | Kristensen [ 4.8.07, 13:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: Cena mě zas až tak moc netlačí, my sme bohatá firma a můžem si dovolit i 300 korun 300????? a kde? Kniha třeba rozvodů od Autodata stojí 2500,- a CD s Autodatama i za 9000,-!!!!!!!!! |
|
| Autor: | cyz [ 4.8.07, 14:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Drak píše: Cena mě zas až tak moc netlačí, my sme bohatá firma a můžem si dovolit i 300 korun 300????? a kde? Kniha třeba rozvodů od Autodata stojí 2500,- a CD s Autodatama i za 9000,-!!!!!!!!! Heh...jenom blbé 1-měsíční demo stojí 600... |
|
| Autor: | Drak [ 4.8.07, 20:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
borcové poskočte si trochu, nejspíš si dřepíte na vedení, jedná se o humor, tak blbej nejsem, abych měl pocit že za 300 si koupím program, jakejkoliv. |
|
| Autor: | Drak [ 3.12.07, 20:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak už sem to konečně našel, jen pro zajímavost, dodává to firma Jalair Group ze španělska, jenom při ceně sme si trochu sedli na prdel, zahrnuje to komunikátor s ŘJ a soft hodně podobnej autodatům, databázi to má na všechny evropský trucky i přívěsy a návěsy, akorát ta cena... v základní verzi to stojí čtvrt milionu, asi budem nějakou tu dobu žrat na svačinu jen chléb se sádlem. |
|
| Autor: | DRYVER [ 3.12.07, 21:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: Tak už sem to konečně našel, jen pro zajímavost, dodává to firma Jalair Group ze španělska, jenom při ceně sme si trochu sedli na pr**l, zahrnuje to komunikátor s ŘJ a soft hodně podobnej autodatům, databázi to má na všechny evropský trucky i přívěsy a návěsy, akorát ta cena... v základní verzi to stojí čtvrt milionu, asi budem nějakou tu dobu žrat na svačinu jen chléb se sádlem. Tak to je hooooodne dobra cena |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|