Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Jméno pro auto
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5861
Stránka 1 z 2

Autor:  cyz [ 6.8.07, 17:08 ]
Předmět příspěvku:  Jméno pro auto

Zdrafím....už nějakou dobu se snažím nějak pojmenovat svoje vozidlo a neustále mě nic nenapadá...můžete někdo poradit? :D

Autor:  Šemik [ 6.8.07, 17:54 ]
Předmět příspěvku: 

Jo čoveče, tohle je dost osobní záležitost, mnohokráte závisející na náhodě :D
Já taky chtěl pojmenovat Rapida... Nakonec to skončilo tak, že se jmenuje Rapid a jinak mu neřeknu :lol:

Autor:  Vít [ 6.8.07, 17:58 ]
Předmět příspěvku: 

já mu říkám podle toho, jak se ke mně zrovna chová, od miláčka až po starou línou kurvu

Autor:  cyz [ 6.8.07, 18:11 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
Jo čoveče, tohle je dost osobní záležitost, mnohokráte závisející na náhodě :D
Já taky chtěl pojmenovat Rapida... Nakonec to skončilo tak, že se jmenuje Rapid a jinak mu neřeknu :lol:


No ale žigula jsi pojmenoval :D....stopětka těch jmen a přezdíve vystřídala moc (bič boží, Husák, Esmeralda a další co už si nevzpomenu) ale na Formana mi zatím nic nenapadlo a ostatní vymýšlí akorát hanlivé výrazy jako předohrab, případně posměšné jako Jan Pavel II

Autor:  Kristensen [ 6.8.07, 18:26 ]
Předmět příspěvku: 

cyz píše:
Šemik píše:
Jo čoveče, tohle je dost osobní záležitost, mnohokráte závisející na náhodě :D
Já taky chtěl pojmenovat Rapida... Nakonec to skončilo tak, že se jmenuje Rapid a jinak mu neřeknu :lol:


No ale žigula jsi pojmenoval :D....stopětka těch jmen a přezdíve vystřídala moc (bič boží, Husák, Esmeralda a další co už si nevzpomenu) ale na Formana mi zatím nic nenapadlo a ostatní vymýšlí akorát hanlivé výrazy jako předohrab, případně posměšné jako Jan Pavel II


No já Renckoj řikám všelijak nejvíc Paštika a občas pí** nebo pi*da no a ještě jsem si pořídil Lada 2101 a tej neřeknu jinak než Bolševik :lol:

Na Formana mě sedí docela Miloš, jako Miloš Forman :lol:

Autor:  deekay [ 6.8.07, 18:30 ]
Předmět příspěvku: 

papamobil? :D

Autor:  Šemik [ 6.8.07, 18:37 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
ještě jsem si pořídil Lada 2101


A hele že nejsem sám :D

hodíš fotku?? :?:

Autor:  Šemik [ 6.8.07, 18:46 ]
Předmět příspěvku:  Jméno pro auto..

A nebo něco italského, navrhoval ho přeci bertone¨...

třeba Luigi nebo tak :wink: :D :D

Autor:  Kachnis [ 6.8.07, 19:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Jméno pro auto..

ja pojmenovavam auta podle jmena byv.majitele... ted mam Pepika a predtim sem mel Misu :)

Autor:  Kristensen [ 6.8.07, 20:15 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
Kristensen píše:
ještě jsem si pořídil Lada 2101


A hele že nejsem sám :D

hodíš fotku?? :?:


Já myslím že to nestojí snad ani za řeč, je sice po prvním majiteli, koupil jsem ho za 1500 a musel jsem projít TK sice mě to stálo jen zadní válečky ale i tak prostě to krasavec není, jediný čím se vyznačuje tak že v podstatě do slova a do písmene není shnilej.

Autor:  solista [ 6.8.07, 22:43 ]
Předmět příspěvku: 

Já nevim, pojemnovávám to podle filmových postav a aut. Bývalá moje 120tka LS byla Eleanorka (z filmu 60 sekund). Rapídek je Kate (z LOST) a už mam vymyšlený jméno pro svoje další auto - Clair (Heroes nebo taky LOST). No a vodnice je Sam (Samantha Carterová ze StarGate). :lol: :lol:

Autor:  Chester.8 [ 6.8.07, 22:53 ]
Předmět příspěvku: 

Já jsem ji pojmenoval Lucka (moje Š105.)

Podle sousedky, je to kunda jak něco! Fakt baba, vím že asi na ni nemám (mi je 16 a jí možná 20 :-)) Ale i tak prostě... ale teďka kutím do jiné baby a taky je Lucka, se mi to jméno moc líbí.

Autor:  Matthes [ 6.8.07, 22:57 ]
Předmět příspěvku: 

Chester.8 píše:
Já jsem ji pojmenoval Lucka (moje Š105.)

Podle sousedky, je to kunda jak něco! Fakt baba, ...


Jeeeezis, ja myslel ze mladez uz upustila od takovehoto pojmenovani hezkych slecen :D


Jinak ja rikam autum tak ja je pojmenovali ve fabrice. 125L 120L Transit 405 Focus atd

Autor:  deekay [ 6.8.07, 22:58 ]
Předmět příspěvku: 

tiez som rozmyslal nad menom ale ono sa to meni stale: "žihadlo", "deduško", "stroj" ... :D

Autor:  Serifus [ 7.8.07, 00:46 ]
Předmět příspěvku: 

TERMINATOR, PREDATOR, DEVASTATOR, LIKVIDÁTOR, IMPERÁTOR a Mazlík :lol: :lol: :lol: :lol:

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/