| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Jméno pro auto https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5861 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | cyz [ 6.8.07, 17:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Jméno pro auto |
Zdrafím....už nějakou dobu se snažím nějak pojmenovat svoje vozidlo a neustále mě nic nenapadá...můžete někdo poradit? |
|
| Autor: | Šemik [ 6.8.07, 17:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo čoveče, tohle je dost osobní záležitost, mnohokráte závisející na náhodě Já taky chtěl pojmenovat Rapida... Nakonec to skončilo tak, že se jmenuje Rapid a jinak mu neřeknu |
|
| Autor: | Vít [ 6.8.07, 17:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já mu říkám podle toho, jak se ke mně zrovna chová, od miláčka až po starou línou kurvu |
|
| Autor: | cyz [ 6.8.07, 18:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Jo čoveče, tohle je dost osobní záležitost, mnohokráte závisející na náhodě Já taky chtěl pojmenovat Rapida... Nakonec to skončilo tak, že se jmenuje Rapid a jinak mu neřeknu No ale žigula jsi pojmenoval |
|
| Autor: | Kristensen [ 6.8.07, 18:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: Šemik píše: Jo čoveče, tohle je dost osobní záležitost, mnohokráte závisející na náhodě Já taky chtěl pojmenovat Rapida... Nakonec to skončilo tak, že se jmenuje Rapid a jinak mu neřeknu No ale žigula jsi pojmenoval No já Renckoj řikám všelijak nejvíc Paštika a občas pí** nebo pi*da no a ještě jsem si pořídil Lada 2101 a tej neřeknu jinak než Bolševik Na Formana mě sedí docela Miloš, jako Miloš Forman |
|
| Autor: | deekay [ 6.8.07, 18:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
papamobil? |
|
| Autor: | Šemik [ 6.8.07, 18:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: ještě jsem si pořídil Lada 2101 A hele že nejsem sám hodíš fotku?? |
|
| Autor: | Šemik [ 6.8.07, 18:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Jméno pro auto.. |
A nebo něco italského, navrhoval ho přeci bertone¨... třeba Luigi nebo tak |
|
| Autor: | Kachnis [ 6.8.07, 19:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Jméno pro auto.. |
ja pojmenovavam auta podle jmena byv.majitele... ted mam Pepika a predtim sem mel Misu |
|
| Autor: | Kristensen [ 6.8.07, 20:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Kristensen píše: ještě jsem si pořídil Lada 2101 A hele že nejsem sám hodíš fotku?? Já myslím že to nestojí snad ani za řeč, je sice po prvním majiteli, koupil jsem ho za 1500 a musel jsem projít TK sice mě to stálo jen zadní válečky ale i tak prostě to krasavec není, jediný čím se vyznačuje tak že v podstatě do slova a do písmene není shnilej. |
|
| Autor: | solista [ 6.8.07, 22:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já nevim, pojemnovávám to podle filmových postav a aut. Bývalá moje 120tka LS byla Eleanorka (z filmu 60 sekund). Rapídek je Kate (z LOST) a už mam vymyšlený jméno pro svoje další auto - Clair (Heroes nebo taky LOST). No a vodnice je Sam (Samantha Carterová ze StarGate). |
|
| Autor: | Chester.8 [ 6.8.07, 22:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já jsem ji pojmenoval Lucka (moje Š105.) Podle sousedky, je to kunda jak něco! Fakt baba, vím že asi na ni nemám (mi je 16 a jí možná 20 |
|
| Autor: | Matthes [ 6.8.07, 22:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Chester.8 píše: Já jsem ji pojmenoval Lucka (moje Š105.) Podle sousedky, je to kunda jak něco! Fakt baba, ... Jeeeezis, ja myslel ze mladez uz upustila od takovehoto pojmenovani hezkych slecen Jinak ja rikam autum tak ja je pojmenovali ve fabrice. 125L 120L Transit 405 Focus atd |
|
| Autor: | deekay [ 6.8.07, 22:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tiez som rozmyslal nad menom ale ono sa to meni stale: "žihadlo", "deduško", "stroj" ... |
|
| Autor: | Serifus [ 7.8.07, 00:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
TERMINATOR, PREDATOR, DEVASTATOR, LIKVIDÁTOR, IMPERÁTOR a Mazlík |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|