| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Pepikovo LPG, na pest !!!! https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5866 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kachnis [ 6.8.07, 20:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Pepikovo LPG, na pest !!!! |
jak jiste vite, cestou na sraz se mi stalo nestesti a to ze se mi ucpal karbec a pepca nejel na benzin |
|
| Autor: | Martin [ 6.8.07, 22:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak to je síla, to bych neřekl, že si to vůbec můžou dovolit. |
|
| Autor: | DRYVER [ 6.8.07, 22:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No tak to je mazec. Ale nastesti se nic nestalo motoru tak snad ro bude dobry. A pak sver nekomu auto ze |
|
| Autor: | Vít [ 6.8.07, 22:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Proč jsi nebyl při motnáži? |
|
| Autor: | DRYVER [ 6.8.07, 22:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: Proč jsi nebyl při motnáži? Vzdy na to neni cas. Mas spousty jinych veci na praci tak spolehas na kvalitu servisu no a ono ejhle co se stalo kde se vazly tu se vzaly v karbecu spony |
|
| Autor: | škodař [ 6.8.07, 23:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tj to já mám sice na motorce ale aj tak asik taky nějaký špóny nebo něco dyž sundám svody a protůruju to tak stoho vyletí nějaký ta jiskra |
|
| Autor: | Serifus [ 7.8.07, 00:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A co z toho plyne? LPG fuj! |
|
| Autor: | Viky [ 7.8.07, 09:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: tj to já mám sice na motorce ale aj tak asik taky nějaký špóny nebo něco dyž sundám svody a protůruju to tak stoho vyletí nějaký ta jiskra Ja sem pomerne nedavno nasel na difuzoru prvni komory "namontovanej" ten plastovej srac, co ze zadu drzi sroub uchyceni vzduchovyho filtru aby nevypad. Pak sem se divil ze to nechce na benzin jet. |
|
| Autor: | Šemik [ 7.8.07, 09:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Viky píše: škodař píše: tj to já mám sice na motorce ale aj tak asik taky nějaký špóny nebo něco dyž sundám svody a protůruju to tak stoho vyletí nějaký ta jiskra Ja sem pomerne nedavno nasel na difuzoru prvni komory "namontovanej" ten plastovej srac, co ze zadu drzi sroub uchyceni vzduchovyho filtru aby nevypad. Pak sem se divil ze to nechce na benzin jet. Jo, tak to znám taky už jsem tu žlutou plastovou pitomost vyhodil |
|
| Autor: | Kachnis [ 11.8.07, 20:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
se vsichni divite jakoby to nebylo normalni |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|