Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Pepikovo LPG, na pest !!!!
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5866
Stránka 1 z 1

Autor:  Kachnis [ 6.8.07, 20:09 ]
Předmět příspěvku:  Pepikovo LPG, na pest !!!!

jak jiste vite, cestou na sraz se mi stalo nestesti a to ze se mi ucpal karbec a pepca nejel na benzin :( doma jsem odmontoval pana karburatora a podival se do nej...no ten clovek co montoval na karburator ten picus co z nej fouka plyn, tak nechal padat spony po vrtani do vika karbu primo do difuzorů a kdyz vyrezaval diru do filtrboxu tak to kolecko co vyriz, tak taky nechal spadnout dovnitr, nas¨testi nespadlo do karbu,ale zustalo u vika a spony opet padaly dovnitr ..takze sem najel cca 500km na benzin, LPG a hromadu špon... no myslel sem ze se pos.ru kdyz sem uvidel co mi napadalo do myho motoru kterej byl drazsi nez to blby LPG....no proste u fy LPG Paroha v Libocanech u Zatce me sklamali. Äle jednani maj seriozni a sou ochotny..jen ta preciznost....

Autor:  Martin [ 6.8.07, 22:20 ]
Předmět příspěvku: 

Tak to je síla, to bych neřekl, že si to vůbec můžou dovolit.

Autor:  DRYVER [ 6.8.07, 22:26 ]
Předmět příspěvku: 

No tak to je mazec. Ale nastesti se nic nestalo motoru tak snad ro bude dobry. A pak sver nekomu auto ze

Autor:  Vít [ 6.8.07, 22:29 ]
Předmět příspěvku: 

Proč jsi nebyl při motnáži?

Autor:  DRYVER [ 6.8.07, 22:41 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
Proč jsi nebyl při motnáži?


Vzdy na to neni cas. Mas spousty jinych veci na praci tak spolehas na kvalitu servisu no a ono ejhle co se stalo kde se vazly tu se vzaly v karbecu spony :evil: :cry: :( :shock:

Autor:  škodař [ 6.8.07, 23:25 ]
Předmět příspěvku: 

tj to já mám sice na motorce ale aj tak asik taky nějaký špóny nebo něco dyž sundám svody a protůruju to tak stoho vyletí nějaký ta jiskra

Autor:  Serifus [ 7.8.07, 00:43 ]
Předmět příspěvku: 

A co z toho plyne? LPG fuj! :lol: :lol: :lol:

Autor:  Viky [ 7.8.07, 09:49 ]
Předmět příspěvku: 

škodař píše:
tj to já mám sice na motorce ale aj tak asik taky nějaký špóny nebo něco dyž sundám svody a protůruju to tak stoho vyletí nějaký ta jiskra


Ja sem pomerne nedavno nasel na difuzoru prvni komory "namontovanej" ten plastovej srac, co ze zadu drzi sroub uchyceni vzduchovyho filtru aby nevypad.

Pak sem se divil ze to nechce na benzin jet.

Autor:  Šemik [ 7.8.07, 09:55 ]
Předmět příspěvku: 

Viky píše:
škodař píše:
tj to já mám sice na motorce ale aj tak asik taky nějaký špóny nebo něco dyž sundám svody a protůruju to tak stoho vyletí nějaký ta jiskra


Ja sem pomerne nedavno nasel na difuzoru prvni komory "namontovanej" ten plastovej srac, co ze zadu drzi sroub uchyceni vzduchovyho filtru aby nevypad.

Pak sem se divil ze to nechce na benzin jet.


Jo, tak to znám taky :evil:

už jsem tu žlutou plastovou pitomost vyhodil :roll: :twisted:

Autor:  Kachnis [ 11.8.07, 20:40 ]
Předmět příspěvku: 

se vsichni divite jakoby to nebylo normalni :lol:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/