| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| favorit https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5875 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | tunel6 [ 7.8.07, 12:54 ] |
| Předmět příspěvku: | favorit |
mám dotaz. šel by do favoritu na lpg namontovat motor ze 120(105) popřípadě jaké by se museli udělat úpravy. dik za odpovědi |
|
| Autor: | Jarda S. [ 7.8.07, 12:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
všechno de |
|
| Autor: | Dusche [ 7.8.07, 13:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
k cemu je takova prestavba dobra? |
|
| Autor: | tunel6 [ 7.8.07, 13:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dusche píše: k cemu je takova prestavba dobra? protože kamoš prodává fáško se špatným motorem a já mám doma motor ze 120 po GO tak proto! |
|
| Autor: | tunel6 [ 7.8.07, 13:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: všechno de všechno de, ale záleží na tom jak moc je to složité napiš prosím podrobnosti nebo nějaký odkaz |
|
| Autor: | Vít [ 7.8.07, 13:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
myslim, že by tě na STK hnali, i kvuli emisim |
|
| Autor: | deekay [ 7.8.07, 13:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to je blbost na N-tu... ked uz tak si kup pouzivany motor z favotrita a daj tam ten, naco degradovat auto vykonovo, ekonomicky a aj ekologicky???? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 7.8.07, 15:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to bude favorit lenoch a pětka ti potáhne tak z kopce, já už jsem tak do rapida nsunul 120 no pětka ta se sotva utáhla po rovince, trochu větru a spolujezdec a pořád čtverka miloš |
|
| Autor: | zokot [ 8.8.07, 06:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tunel6 píše: Dusche píše: k cemu je takova prestavba dobra? protože kamoš prodává fáško se špatným motorem a já mám doma motor ze 120 po GO tak proto! A nechceš ten motor prodat? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|