Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

favorit
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5875
Stránka 1 z 1

Autor:  tunel6 [ 7.8.07, 12:54 ]
Předmět příspěvku:  favorit

mám dotaz. šel by do favoritu na lpg namontovat motor ze 120(105) popřípadě jaké by se museli udělat úpravy. dik za odpovědi

Autor:  Jarda S. [ 7.8.07, 12:57 ]
Předmět příspěvku: 

všechno de :lol:

Autor:  Dusche [ 7.8.07, 13:05 ]
Předmět příspěvku: 

k cemu je takova prestavba dobra?

Autor:  tunel6 [ 7.8.07, 13:09 ]
Předmět příspěvku: 

Dusche píše:
k cemu je takova prestavba dobra?

protože kamoš prodává fáško se špatným motorem a já mám doma motor ze 120 po GO tak proto!

Autor:  tunel6 [ 7.8.07, 13:11 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
všechno de :lol:

všechno de, ale záleží na tom jak moc je to složité napiš prosím podrobnosti nebo nějaký odkaz

Autor:  Vít [ 7.8.07, 13:14 ]
Předmět příspěvku: 

myslim, že by tě na STK hnali, i kvuli emisim

Autor:  deekay [ 7.8.07, 13:30 ]
Předmět příspěvku: 

to je blbost na N-tu... ked uz tak si kup pouzivany motor z favotrita a daj tam ten, naco degradovat auto vykonovo, ekonomicky a aj ekologicky????

Autor:  slovacek.milos [ 7.8.07, 15:18 ]
Předmět příspěvku: 

to bude favorit lenoch a pětka ti potáhne tak z kopce, já už jsem tak do rapida nsunul 120 no pětka ta se sotva utáhla po rovince, trochu větru a spolujezdec a pořád čtverka miloš

Autor:  zokot [ 8.8.07, 06:15 ]
Předmět příspěvku: 

tunel6 píše:
Dusche píše:
k cemu je takova prestavba dobra?

protože kamoš prodává fáško se špatným motorem a já mám doma motor ze 120 po GO tak proto!


A nechceš ten motor prodat?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/