| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| skelet erka https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5916 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Vít [ 10.8.07, 19:56 ] |
| Předmět příspěvku: | skelet erka |
kluci, potřeboval bych obrázky pokud možno holýho skeletu erka, nepohrdnu ani fotkou se sundaným zadním čelem, třeba něco z renovace apod, nevim kde to hledat.... zadní část mě zajímá především, klidně shnilej šrot, je mě to jedno, jde mi jen o to, jak to tam vypadá |
|
| Autor: | Martin91 [ 10.8.07, 20:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
zkus to na virtu ale ted me to nechce jit ... jestli se v tom trochu vyznas tak neni zadnej problem to tam najit je tam celkem dost blaznu co se pustily do rekonstrukce R |
|
| Autor: | Vít [ 10.8.07, 20:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ten virt je nějak mimo teďka právě |
|
| Autor: | Martin 007 [ 10.8.07, 20:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Třeba tady: http://www.utriveteranu.cz/110R.htm http://www.skoda110r.cz/ http://www.tipcars.com/applications/mag ... mailem=ano tady můžeš poznat něco z Vaší obce Webů je mraky... |
|
| Autor: | škodař [ 10.8.07, 20:39 ] |
| Předmět příspěvku: | VB |
přemíšlěl sem hodit si auto do barvy jako mněla veřejná neřejnost co by mi na to řekli jejich novodobý nástupci je to zakázané popřípadě si aj na přední kapotu hodit nápis VB májáky jsou mi jasný že jsou zakázaný |
|
| Autor: | Martin [ 10.8.07, 20:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
viz http://skoda.daves.cz/ -> Deník |
|
| Autor: | Matthes [ 10.8.07, 20:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: VB |
škodař píše: přemíšlěl sem hodit si auto do barvy jako mněla veřejná neřejnost co by mi na to řekli jejich novodobý nástupci je to zakázané popřípadě si aj na přední kapotu hodit nápis VB májáky jsou mi jasný že jsou zakázaný Barvu mit muzes myslim ale pozor na majak |
|
| Autor: | Kristensen [ 10.8.07, 21:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
S tím to není tak jednoduché, nejlepší by jsi to měl pokud by jsi měl vozidlo které dříve opravdu bylo VB, v tom případě by jsi ho mohl uvést do původního stavu a mít jako veterána. |
|
| Autor: | Vít [ 11.8.07, 10:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
díky všem, moc jste mi pomohi |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|