| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Vystřihovánky :) https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5927 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Nepér [ 11.8.07, 19:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Vystřihovánky :) |
Je tam spousta škodovek... http://www.minibox.webz.cz/MRmodely.html |
|
| Autor: | Matthes [ 11.8.07, 19:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jeeee, 130 LR, musim sehnat ctvrtku a barvu do tiskarny A vojenska Tatra 8x8 |
|
| Autor: | elegant [ 11.8.07, 21:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jj poznám Inak toto je tiež dobré, len trocha drahšie www.minibox.cz Ja napriklad skladám tie modely 1:300. |
|
| Autor: | deekay [ 11.8.07, 23:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to boli casy, na zakladnej kazde dvy tyzdne nove ABC a pekne skladat 400 dielove auticka tieto miniboxy moc nemusim, ale taka alfa spider s kompltene vyrobenym interierom az po drziak telefonu a kolesami co zatacali, tak to som sa pekne zabavil |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|