Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Vystřihovánky :)
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5927
Stránka 1 z 1

Autor:  Nepér [ 11.8.07, 19:14 ]
Předmět příspěvku:  Vystřihovánky :)

Je tam spousta škodovek...
http://www.minibox.webz.cz/MRmodely.html

Autor:  Matthes [ 11.8.07, 19:45 ]
Předmět příspěvku: 

Jeeee, 130 LR, musim sehnat ctvrtku a barvu do tiskarny :P

A vojenska Tatra 8x8 8)

Autor:  elegant [ 11.8.07, 21:17 ]
Předmět příspěvku: 

Jj poznám :)
Inak toto je tiež dobré, len trocha drahšie
www.minibox.cz
Ja napriklad skladám tie modely 1:300.

Autor:  deekay [ 11.8.07, 23:46 ]
Předmět příspěvku: 

to boli casy, na zakladnej kazde dvy tyzdne nove ABC a pekne skladat 400 dielove auticka :)
tieto miniboxy moc nemusim, ale taka alfa spider s kompltene vyrobenym interierom az po drziak telefonu a kolesami co zatacali, tak to som sa pekne zabavil :D a tie nervy obcas, 2 pinzety boli malo....

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/