| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| budou padat hvězdy https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5945 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | jindra [ 12.8.07, 22:14 ] |
| Předmět příspěvku: | budou padat hvězdy |
v čechách má být, jasno na moravě má byt pod mrakem ,škoda http://www.novinky.cz/koktejl/podivana- ... lmtot.html |
|
| Autor: | Kristensen [ 12.8.07, 22:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: budou padat hvězdy |
jindra píše: v čechách má být, jasno na moravě má byt pod mrakem ,škoda http://www.novinky.cz/koktejl/podivana- ... lmtot.html U nás čeče zataženo takže mě asi spadnou tak možná oční víčka |
|
| Autor: | Nepér [ 12.8.07, 22:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To padá skoro celej srpen, takže klid. |
|
| Autor: | Vít [ 12.8.07, 22:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já na to kašlu, i kdyby padala proxima kentauris, tak se mě stejně oranžový erko v garáži do rána neobjeví, už jsem to jednou zkoušel a buď to nepracuje vůbec, nebo mají dlouhý dodací lhůty. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|