Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

budou padat hvězdy
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5945
Stránka 1 z 1

Autor:  jindra [ 12.8.07, 22:14 ]
Předmět příspěvku:  budou padat hvězdy

v čechách má být, jasno na moravě má byt pod mrakem ,škoda :cry:
http://www.novinky.cz/koktejl/podivana- ... lmtot.html

Autor:  Kristensen [ 12.8.07, 22:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: budou padat hvězdy

jindra píše:
v čechách má být, jasno na moravě má byt pod mrakem ,škoda :cry:
http://www.novinky.cz/koktejl/podivana- ... lmtot.html



U nás čeče zataženo takže mě asi spadnou tak možná oční víčka :lol:

Autor:  Nepér [ 12.8.07, 22:52 ]
Předmět příspěvku: 

To padá skoro celej srpen, takže klid.

Autor:  Vít [ 12.8.07, 22:52 ]
Předmět příspěvku: 

já na to kašlu, i kdyby padala proxima kentauris, tak se mě stejně oranžový erko v garáži do rána neobjeví, už jsem to jednou zkoušel a buď to nepracuje vůbec, nebo mají dlouhý dodací lhůty.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/