Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Tam se toho vejde, pane :o)))
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5979
Stránka 1 z 1

Autor:  Serifus [ 15.8.07, 06:40 ]
Předmět příspěvku:  Tam se toho vejde, pane :o)))

O víkendu jsem měl žízeň, noo :oops:

Obrázek

Obrázek

Autor:  Martin 007 [ 15.8.07, 09:28 ]
Předmět příspěvku: 

Nechlastej :D :D :D Se vsadim, že kvůli to bě museli bud přistavit druhý kontejner na sklo, anebo když si to vrátil do krámu a chtěl zálohu, tak obchůdek zkrachoval...protože neměli na výplaty :lol: :lol: :lol:

Tak japak :?: :?: :?: :D

Autor:  Jarda S. [ 15.8.07, 09:29 ]
Předmět příspěvku: 

na kámše nemáš ty vyskládali favorita :lol: nj u cesty se převrátil kamion tak si nabagrovali :lol:

Autor:  Jarda S. [ 15.8.07, 09:30 ]
Předmět příspěvku: 

pak vrátily flašky a eště na tom vydělali :lol: :lol:

Autor:  Martin 007 [ 15.8.07, 09:33 ]
Předmět příspěvku: 

Uklízet se musí :!: :!: :!: :D

Autor:  DRYVER [ 15.8.07, 10:50 ]
Předmět příspěvku: 

Jo tak takhel vypada vzdy bratrancova skodovka kdyz jedem po tydnu z chaty domu. Jenze on to ma i na zadnich sedackach, pod nohama no proste kde je misto :lol: 8)

Autor:  Martin91 [ 15.8.07, 13:00 ]
Předmět příspěvku: 

nechci byt nejak arogantni ale davej to pres www.ukazto.com

Autor:  Serifus [ 15.8.07, 17:02 ]
Předmět příspěvku: 

Kalista píše:
nechci byt nejak arogantni ale davej to pres www.ukazto.com


Asi to tak udělám. Ten imageshack je fakt na pytel..

Autor:  Martin91 [ 15.8.07, 17:05 ]
Předmět příspěvku: 

jo jo :wink: to si muzu jit jeste zapalit nez se to nacte a to nekourim :lol:

Autor:  Serifus [ 16.8.07, 00:37 ]
Předmět příspěvku: 

Tak jsem to vrátil v Lídlu... a zahltil jsem jim automat :D Museli tam přijít to opravit. Se spustil alarm na celou prodejnu, jako kdybych to vykradl :lol: Koupil jsem si zmrzku a tradá! Ještě mi zaplatili 8) Takhle bych mohl nakupovat furt. No a už mám na nový auto :wink:

Autor:  DRYVER [ 16.8.07, 09:50 ]
Předmět příspěvku: 

Serifus píše:
Tak jsem to vrátil v Lídlu... a zahltil jsem jim automat :D Museli tam přijít to opravit. Se spustil alarm na celou prodejnu, jako kdybych to vykradl :lol: Koupil jsem si zmrzku a tradá! Ještě mi zaplatili 8) Takhle bych mohl nakupovat furt. No a už mám na nový auto :wink:


No parada tak uz se tohohle zbav a kup si neco jineho - Nove jak rikas na to asi jeste nemas :wink: ale nejake starsi by za to slo ne :?: Urcite tim tady vsechny potesis kdyz se zbavis te montazni peny a koupis neco zdravyho

Autor:  Serifus [ 16.8.07, 13:54 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
Serifus píše:
Tak jsem to vrátil v Lídlu... a zahltil jsem jim automat :D Museli tam přijít to opravit. Se spustil alarm na celou prodejnu, jako kdybych to vykradl :lol: Koupil jsem si zmrzku a tradá! Ještě mi zaplatili 8) Takhle bych mohl nakupovat furt. No a už mám na nový auto :wink:


No parada tak uz se tohohle zbav a kup si neco jineho - Nove jak rikas na to asi jeste nemas :wink: ale nejake starsi by za to slo ne :?: Urcite tim tady vsechny potesis kdyz se zbavis te montazni peny a koupis neco zdravyho


Mám ho rád :oops:

Autor:  DRYVER [ 16.8.07, 15:24 ]
Předmět příspěvku: 

Serifus píše:
DRYVER píše:
Serifus píše:
Tak jsem to vrátil v Lídlu... a zahltil jsem jim automat :D Museli tam přijít to opravit. Se spustil alarm na celou prodejnu, jako kdybych to vykradl :lol: Koupil jsem si zmrzku a tradá! Ještě mi zaplatili 8) Takhle bych mohl nakupovat furt. No a už mám na nový auto :wink:


No parada tak uz se tohohle zbav a kup si neco jineho - Nove jak rikas na to asi jeste nemas :wink: ale nejake starsi by za to slo ne :?: Urcite tim tady vsechny potesis kdyz se zbavis te montazni peny a koupis neco zdravyho


Mám ho rád :oops:


To znam nerozlucna dvojka. Plechovy milacek a zvlaste kdyz je to prvni auticko

Autor:  Serifus [ 16.8.07, 15:29 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
Serifus píše:
DRYVER píše:
Serifus píše:
Tak jsem to vrátil v Lídlu... a zahltil jsem jim automat :D Museli tam přijít to opravit. Se spustil alarm na celou prodejnu, jako kdybych to vykradl :lol: Koupil jsem si zmrzku a tradá! Ještě mi zaplatili 8) Takhle bych mohl nakupovat furt. No a už mám na nový auto :wink:


No parada tak uz se tohohle zbav a kup si neco jineho - Nove jak rikas na to asi jeste nemas :wink: ale nejake starsi by za to slo ne :?: Urcite tim tady vsechny potesis kdyz se zbavis te montazni peny a koupis neco zdravyho


Mám ho rád :oops:


To znam nerozlucna dvojka. Plechovy milacek a zvlaste kdyz je to prvni auticko


Mám jí po dědovi. Znám jí od mala :wink:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/