| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Tam se toho vejde, pane :o))) https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5979 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Serifus [ 15.8.07, 06:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Tam se toho vejde, pane :o))) |
O víkendu jsem měl žízeň, noo
|
|
| Autor: | Martin 007 [ 15.8.07, 09:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nechlastej Tak japak |
|
| Autor: | Jarda S. [ 15.8.07, 09:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
na kámše nemáš ty vyskládali favorita |
|
| Autor: | Jarda S. [ 15.8.07, 09:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
pak vrátily flašky a eště na tom vydělali |
|
| Autor: | Martin 007 [ 15.8.07, 09:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Uklízet se musí |
|
| Autor: | DRYVER [ 15.8.07, 10:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo tak takhel vypada vzdy bratrancova skodovka kdyz jedem po tydnu z chaty domu. Jenze on to ma i na zadnich sedackach, pod nohama no proste kde je misto |
|
| Autor: | Martin91 [ 15.8.07, 13:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nechci byt nejak arogantni ale davej to pres www.ukazto.com |
|
| Autor: | Serifus [ 15.8.07, 17:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kalista píše: nechci byt nejak arogantni ale davej to pres www.ukazto.com Asi to tak udělám. Ten imageshack je fakt na pytel.. |
|
| Autor: | Martin91 [ 15.8.07, 17:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo jo |
|
| Autor: | Serifus [ 16.8.07, 00:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak jsem to vrátil v Lídlu... a zahltil jsem jim automat |
|
| Autor: | DRYVER [ 16.8.07, 09:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus píše: Tak jsem to vrátil v Lídlu... a zahltil jsem jim automat No parada tak uz se tohohle zbav a kup si neco jineho - Nove jak rikas na to asi jeste nemas |
|
| Autor: | Serifus [ 16.8.07, 13:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: Serifus píše: Tak jsem to vrátil v Lídlu... a zahltil jsem jim automat No parada tak uz se tohohle zbav a kup si neco jineho - Nove jak rikas na to asi jeste nemas Mám ho rád |
|
| Autor: | DRYVER [ 16.8.07, 15:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus píše: DRYVER píše: Serifus píše: Tak jsem to vrátil v Lídlu... a zahltil jsem jim automat No parada tak uz se tohohle zbav a kup si neco jineho - Nove jak rikas na to asi jeste nemas Mám ho rád To znam nerozlucna dvojka. Plechovy milacek a zvlaste kdyz je to prvni auticko |
|
| Autor: | Serifus [ 16.8.07, 15:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: Serifus píše: DRYVER píše: Serifus píše: Tak jsem to vrátil v Lídlu... a zahltil jsem jim automat No parada tak uz se tohohle zbav a kup si neco jineho - Nove jak rikas na to asi jeste nemas Mám ho rád To znam nerozlucna dvojka. Plechovy milacek a zvlaste kdyz je to prvni auticko Mám jí po dědovi. Znám jí od mala |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|