Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

závady pro TK
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5983
Stránka 1 z 1

Autor:  Kristensen [ 15.8.07, 11:53 ]
Předmět příspěvku:  závady pro TK

Nemáte někdo nějakej soupis nebo odkaz na soupis závad, jejich kódů a rozdělení (lehké - vážné - nebezpečné) pro stanice technických kontrol? Díky

Autor:  slovacek.milos [ 15.8.07, 19:32 ]
Předmět příspěvku: 

naprosto zbytečné, třeba světlomety svítivost závada C, a nebo světlomety stav A vyloženě na posouzení technika a když bys je přechytračil začnou tahat třeba za pásy že špatně zasekávají závada C pásy + piropatrony zn.pasat 17.000 kč a vymýšlt můžou do nekonečna miloš

Autor:  Kristensen [ 15.8.07, 20:29 ]
Předmět příspěvku: 

jj, no mě totiž už pěkně serou s těma hydraulickejma ovladačema, to prostě není fávo na kterým by to šlo. Jenže problem je v tom že já už to liodem před TK měním automaticky, jenže je to 940,- a oni pak potkaj nějakýho svýho kamaráda kterej v pohodě projde bez toho aniž by to fungovalo, jen prostě jel na TK do města o 12km vedle. Tady u nás to píšou jako závadu B(vážnou) takže TK jen na měsíc.

Autor:  slovacek.milos [ 15.8.07, 20:42 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
jj, no mě totiž už pěkně serou s těma hydraulickejma ovladačema, to prostě není fávo na kterým by to šlo. Jenže problem je v tom že já už to liodem před TK měním automaticky, jenže je to 940,- a oni pak potkaj nějakýho svýho kamaráda kterej v pohodě projde bez toho aniž by to fungovalo, jen prostě jel na TK do města o 12km vedle. Tady u nás to píšou jako závadu B(vážnou) takže TK jen na měsíc.


tento problém se dá odstranit - stan se taky jejich kamarádem a problém s ovladačema tě přestane srát jinak jdeš hlavou proti zdi miloš

Autor:  Kristensen [ 15.8.07, 21:21 ]
Předmět příspěvku: 

slovacek.milos píše:
Kristensen píše:
jj, no mě totiž už pěkně serou s těma hydraulickejma ovladačema, to prostě není fávo na kterým by to šlo. Jenže problem je v tom že já už to liodem před TK měním automaticky, jenže je to 940,- a oni pak potkaj nějakýho svýho kamaráda kterej v pohodě projde bez toho aniž by to fungovalo, jen prostě jel na TK do města o 12km vedle. Tady u nás to píšou jako závadu B(vážnou) takže TK jen na měsíc.


tento problém se dá odstranit - stan se taky jejich kamarádem a problém s ovladačema tě přestane srát jinak jdeš hlavou proti zdi miloš


Já jejich kamarád jsem jen je rozdíl v tom že já jim za každou blbost necpu prachy. To je 500,- že je auto orezlý, 500,- že nejde hydr ovladač, 1000,- pokud máš někde díru vyhnilou. Na tohle oni slyšej ale já teda ne. To když už něco najde tak se radši otočím domu opravím a jedu zptě než abych pak z hrůzou spal s tím že jsem ho podmáznul že levý zadní kolo nebrzdí (ostatně za to je 800,-) a čekal kdy si majitel někde rozbije hubu. Jediný jakou mám já výhodu tak asi proto že vědí co já vše vím tak neplatím opakovanou TK pokud to stihnu do třech dnů.

Autor:  Drak [ 15.8.07, 21:30 ]
Předmět příspěvku: 

Tak jim necpi tolik, našim stačí zneprůhlednit oko kilem, v horším případě při ostřejším světle dvěma.

Autor:  Kristensen [ 15.8.07, 22:06 ]
Předmět příspěvku: 

Drak píše:
Tak jim necpi tolik, našim stačí zneprůhlednit oko kilem, v horším případě při ostřejším světle dvěma.


Já jim necpu nic to dělaj ostatní. Nevim proč bych je měl živit ještě já.

Autor:  Drak [ 16.8.07, 06:55 ]
Předmět příspěvku: 

Jak ste si je vychovali, takový je máte a nezbývá, než jezdit jinam.

Autor:  DRYVER [ 16.8.07, 09:58 ]
Předmět příspěvku: 

Drak píše:
Jak ste si je vychovali, takový je máte a nezbývá, než jezdit jinam.


Presne tak. jak jste si je vychovali ... U nas nekdy staci s nim pokecat o zivote, kde byl na dovolene a ani to poradne nekontroluje, nalepi znamku a trada

Autor:  Jarda S. [ 16.8.07, 10:22 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
Drak píše:
Jak ste si je vychovali, takový je máte a nezbývá, než jezdit jinam.


Presne tak. jak jste si je vychovali ... U nas nekdy staci s nim pokecat o zivote, kde byl na dovolene a ani to poradne nekontroluje, nalepi znamku a trada


nejlepší je když tam dělaj příbuzný :lol:

Autor:  slovacek.milos [ 16.8.07, 10:49 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
slovacek.milos píše:
Kristensen píše:
jj, no mě totiž už pěkně serou s těma hydraulickejma ovladačema, to prostě není fávo na kterým by to šlo. Jenže problem je v tom že já už to liodem před TK měním automaticky, jenže je to 940,- a oni pak potkaj nějakýho svýho kamaráda kterej v pohodě projde bez toho aniž by to fungovalo, jen prostě jel na TK do města o 12km vedle. Tady u nás to píšou jako závadu B(vážnou) takže TK jen na měsíc.


tento problém se dá odstranit - stan se taky jejich kamarádem a problém s ovladačema tě přestane srát jinak jdeš hlavou proti zdi miloš


Já jejich kamarád jsem jen je rozdíl v tom že já jim za každou blbost necpu prachy. To je 500,- že je auto orezlý, 500,- že nejde hydr ovladač, 1000,- pokud máš někde díru vyhnilou. Na tohle oni slyšej ale já teda ne. To když už něco najde tak se radši otočím domu opravím a jedu zptě než abych pak z hrůzou spal s tím že jsem ho podmáznul že levý zadní kolo nebrzdí (ostatně za to je 800,-) a čekal kdy si majitel někde rozbije hubu. Jediný jakou mám já výhodu tak asi proto že vědí co já vše vím tak neplatím opakovanou TK pokud to stihnu do třech dnů.


si to rozděl na jedno jezdi s pěknýma kárama na druhé s vatou, od začátku roku mám 26 pěkných kousků, vyletěl jsem jednou za čep a jak mi potáhl za hadičku tak se rosypala v objímce, no za tři hodky jsem tam byl zpět za korunu a ten ovladač se nauč plnit ono to minimálně 14 dnů vydrží moc práce to nedá miloš

Autor:  Kristensen [ 16.8.07, 18:21 ]
Předmět příspěvku: 

Jo plnit to umím jenže oni jsou hlavně většinou prodřený od vrtule na altíku protože praskne sponka nebo ji tam někdo nedá a nebo jsou prasklý ty černý konce takže když to naplníš tak třikrát otočíš a je konec.

Jinak já jsem je nenaučil, jak píšu kousek vejš, já jim peníze necpu, to je naučili ostatní a podle toho to taky občas na silnicích vypadá.

Autor:  elegant [ 16.8.07, 22:19 ]
Předmět příspěvku: 

Zákony sú tu od toho, aby sa obchádzali...

Autor:  cyz [ 17.8.07, 07:25 ]
Předmět příspěvku: 

Když už jsme u těch závad na STK - co je to drobné odchylky v prov. vozidla (to bylo v evidenční kontrole)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/