Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Prosím o radu !!!
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5984
Stránka 1 z 3

Autor:  mohyl7 [ 15.8.07, 13:01 ]
Předmět příspěvku:  Prosím o radu !!!

Cau lidi, mam problem ktery me delsi dobu trapi, pred rokem sem z nevedomosti nechal sesrotovat starou skodovku a zustaly mi od ni vsechny papiry + znacky... Tedkom mi prisla po roce pokuta za neodevzdani technicaku a znacek, ale nevim jak si poradit kdyz uz to auto nemam a chci to vsechno uplne zrusit, protoze depositem to nevyresim ale jenom oddalim! Prosim poradi mi nekdo, samozrejme vim ze pokutu uz zaplatim, ale chci se zbavit vsech starosti kolem auta ktere uz fyzicky neexistuje, ale je porad evidovano, poradte protoze sem uz v krajni nouzi a verim ze vy se jako odbornici vyznate...

Autor:  Jarda S. [ 15.8.07, 13:03 ]
Předmět příspěvku: 

dalo by se to zařídit :wink:

Autor:  Martin91 [ 15.8.07, 13:04 ]
Předmět příspěvku: 

musis si sehnat eko. likvidaci nebo papiry prodat jinak nevim ale ostatni s tim maji vetsi zkusenosti nez ja :wink:

Autor:  mohyl7 [ 15.8.07, 13:04 ]
Předmět příspěvku: 

no ale potreboval bych vedet jak... nikdo z meho okoli mi neni schopen poradit, jak pls???

Autor:  mohyl7 [ 15.8.07, 13:08 ]
Předmět příspěvku: 

doklad o eko. likv. nemuzu bez auta sehnat, potrebuju jine reseni, copak si nikdo nenechavate auto na nahradni dily, potzom musite byt ve stejne situaci jako ja ne???

Autor:  mohyl7 [ 15.8.07, 13:08 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
dalo by se to zařídit :wink:


Ty vis jak??

Autor:  Martin91 [ 15.8.07, 13:11 ]
Předmět příspěvku: 

my jsi to vzdycky zaridime predem radsi nebo se zkus zeptat na obci jestli ti nevydaj ten doklad jako ze od tebe prevzali ten nebezpecnej odpad z toho auta a ze ten zbytek sis nechal na nahradni dily .... slysel jsem to nekde ze to tak jde ale nevim vazne nevim. nebo zkus obehnout vrakace jestli by ti neudelali tu eko likvidaci za mirny uplatek

Autor:  mohyl7 [ 15.8.07, 13:14 ]
Předmět příspěvku: 

Kalista píše:
my jsi to vzdycky zaridime predem radsi nebo se zkus zeptat na obci jestli ti nevydaj ten doklad jako ze od tebe prevzali ten nebezpecnej odpad z toho auta a ze ten zbytek sis nechal na nahradni dily .... slysel jsem to nekde ze to tak jde ale nevim vazne nevim. nebo zkus obehnout vrakace jestli by ti neudelali tu eko likvidaci za mirny uplatek


S tou obci to muzu skusit ale nevim jestli to vyjde... na vrakacich uz sem to marne skousel, stejnde diky za rady a kdyby mel nekdo jinou budu moc rad...

Autor:  Jarda S. [ 15.8.07, 13:16 ]
Předmět příspěvku: 

mohyl7 píše:
Sadra17 píše:
dalo by se to zařídit :wink:


Ty vis jak??


eko likvidace :lol: bez auta

Autor:  Martin91 [ 15.8.07, 13:21 ]
Předmět příspěvku: 

cemu se smejes?? jde to si pis ! :x

Autor:  spartra [ 15.8.07, 13:40 ]
Předmět příspěvku: 

prodej doklady, napiš smlouvu, běž to přepsat :roll:

Autor:  mohyl7 [ 15.8.07, 13:46 ]
Předmět příspěvku: 

spartra píše:
prodej doklady, napiš smlouvu, běž to přepsat :roll:


A prodam doklady vklidu?

Autor:  Martin91 [ 15.8.07, 14:22 ]
Předmět příspěvku: 

jo prodas pokud je samozdrejmne nekdo bude chtit

Autor:  Martin [ 15.8.07, 14:30 ]
Předmět příspěvku: 

Dnes se každý dokladů zbavuje, to nikdo nekoupí. Musíš najít někoho, kdo ti napíše papír o ekolikvidaci.

Autor:  Martin91 [ 15.8.07, 14:33 ]
Předmět příspěvku: 

presne jak rikas martine :wink:

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/