Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

SOS
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6005
Stránka 1 z 1

Autor:  Šemik [ 16.8.07, 18:52 ]
Předmět příspěvku:  SOS

Tohle znáte? Je to maximální nářez, kam se hrabe CZ TELE TELE. Byl to jeden z důvodů proč sem chtěl net...

http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/s-o-s/

Autor:  krysolet007 [ 16.8.07, 19:03 ]
Předmět příspěvku: 

Tohle znám... u nás chytáme aj STV, párkrát sem se na to díval. Lepší jak teletele je aj vyplá televiza :lol: uznávam jedině Českou Sodu 8)

Autor:  Radic [ 16.8.07, 19:34 ]
Předmět příspěvku: 

taky na SOS sem tam cumim...je to prdel :D

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/