| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| SOS https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6005 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Šemik [ 16.8.07, 18:52 ] |
| Předmět příspěvku: | SOS |
Tohle znáte? Je to maximální nářez, kam se hrabe CZ TELE TELE. Byl to jeden z důvodů proč sem chtěl net... http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/s-o-s/ |
|
| Autor: | krysolet007 [ 16.8.07, 19:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tohle znám... u nás chytáme aj STV, párkrát sem se na to díval. Lepší jak teletele je aj vyplá televiza |
|
| Autor: | Radic [ 16.8.07, 19:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
taky na SOS sem tam cumim...je to prdel |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|