Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Co mě dělá přítelkyně s autem už je jedno ale co jí dělám já
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6012
Stránka 1 z 1

Autor:  Kristensen [ 17.8.07, 14:38 ]
Předmět příspěvku:  Co mě dělá přítelkyně s autem už je jedno ale co jí dělám já

Obrázek

Autor:  Nepér [ 17.8.07, 14:53 ]
Předmět příspěvku: 

No a co jí teda děláš? :D

Autor:  Matthes [ 17.8.07, 16:02 ]
Předmět příspěvku: 

Jeee, to je pekny, asi abych taky neco poridil :D To sou asi 2 nebo 3 dohromady co ? Uka auta ... :P

Autor:  Viky [ 17.8.07, 16:02 ]
Předmět příspěvku: 

Nepér píše:
No a co jí teda děláš? :D


To je asi mimo obrazek, nevidis ze tam ani jeden z nich neni? Jenom nevim kam zmizely auticka....

Autor:  Kristensen [ 17.8.07, 16:45 ]
Předmět příspěvku: 

Zatím jsou jen dvě a půl ale celkem jich bude sedm ale to ještě ona neví :lol: :lol: :lol:

Autor:  michalkatka [ 17.8.07, 16:47 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
Zatím jsou jen dvě a půl ale celkem jich bude sedm ale to ještě ona neví :lol: :lol: :lol:


potom si nezabudni urobiť prepojky na napájanie, tie koľajnice majú dosť veľký odpor a na druhej strane dráhy bude strašný úbytok napätia...

Autor:  Kristensen [ 17.8.07, 19:02 ]
Předmět příspěvku: 

michalkatka píše:
Kristensen píše:
Zatím jsou jen dvě a půl ale celkem jich bude sedm ale to ještě ona neví :lol: :lol: :lol:


potom si nezabudni urobiť prepojky na napájanie, tie koľajnice majú dosť veľký odpor a na druhej strane dráhy bude strašný úbytok napätia...


Jj to je v poho, napájecí mám už 4 plotny a ještě minimálně 3 budou. Sive je to prostorově náročný ale co jsem tak koukal tak je to o hodně levnější než třeba modely železnice, ostatně ani mě nebavěj, líbí se mě to ale kdo by se s tím patlal :lol:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/