| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Co mě dělá přítelkyně s autem už je jedno ale co jí dělám já https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6012 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kristensen [ 17.8.07, 14:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Co mě dělá přítelkyně s autem už je jedno ale co jí dělám já |
|
|
| Autor: | Nepér [ 17.8.07, 14:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No a co jí teda děláš? |
|
| Autor: | Matthes [ 17.8.07, 16:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jeee, to je pekny, asi abych taky neco poridil |
|
| Autor: | Viky [ 17.8.07, 16:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepér píše: No a co jí teda děláš? To je asi mimo obrazek, nevidis ze tam ani jeden z nich neni? Jenom nevim kam zmizely auticka.... |
|
| Autor: | Kristensen [ 17.8.07, 16:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zatím jsou jen dvě a půl ale celkem jich bude sedm ale to ještě ona neví |
|
| Autor: | michalkatka [ 17.8.07, 16:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Zatím jsou jen dvě a půl ale celkem jich bude sedm ale to ještě ona neví potom si nezabudni urobiť prepojky na napájanie, tie koľajnice majú dosť veľký odpor a na druhej strane dráhy bude strašný úbytok napätia... |
|
| Autor: | Kristensen [ 17.8.07, 19:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
michalkatka píše: Kristensen píše: Zatím jsou jen dvě a půl ale celkem jich bude sedm ale to ještě ona neví potom si nezabudni urobiť prepojky na napájanie, tie koľajnice majú dosť veľký odpor a na druhej strane dráhy bude strašný úbytok napätia... Jj to je v poho, napájecí mám už 4 plotny a ještě minimálně 3 budou. Sive je to prostorově náročný ale co jsem tak koukal tak je to o hodně levnější než třeba modely železnice, ostatně ani mě nebavěj, líbí se mě to ale kdo by se s tím patlal |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|