Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Právě jsem se zamiloval
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6021
Stránka 1 z 1

Autor:  hans [ 17.8.07, 21:16 ]
Předmět příspěvku:  Právě jsem se zamiloval

Takovýhle auto bylo vždycky můj sen :twisted: ("vole"), prostě úžasná!!!

http://www.auto-plus.cz/showcar.php?res ... .sauto.cz/

Autor:  Vít [ 17.8.07, 21:18 ]
Předmět příspěvku: 

to je teda mňamka :)

Autor:  krysolet007 [ 17.8.07, 21:21 ]
Předmět příspěvku: 

Ta je :shock: přímo výstavní :lol:
Neni 19 tisíc za takovou popelnicu hodně? :D

Autor:  Jura [ 17.8.07, 21:24 ]
Předmět příspěvku: 

Trocha vyvařit..novej lak...go motoru brzd náprav a podvozku a bude to dobrý :D

Autor:  Martin [ 17.8.07, 21:44 ]
Předmět příspěvku: 

A hlavně tomu dát "pořádnej lauf".

Autor:  Matthes [ 17.8.07, 22:11 ]
Předmět příspěvku: 

Martin píše:
A hlavně tomu dát "pořádnej lauf".


Jasne, rouru vod kamen vole :wink: :roll:

EDIT: viz zde

Autor:  Kristensen [ 17.8.07, 22:13 ]
Předmět příspěvku: 

Co by jste nechtěli? Za 19 táců to je pomalu nový auto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Autor:  DRYVER [ 18.8.07, 13:35 ]
Předmět příspěvku: 

No popravde nejdrive sem si te ceny nevsilm a tipolal sem za to muzou chtit tak max 9000 kc. Az sem nahodou na tu cenu ocima zabrouzadal tak mi spadla celist. :twisted: :shock: :shock:

Autor:  Šemik [ 18.8.07, 19:37 ]
Předmět příspěvku: 

Značně "volská" hyena... :lol: :lol:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/