| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Právě jsem se zamiloval https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6021 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | hans [ 17.8.07, 21:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Právě jsem se zamiloval |
Takovýhle auto bylo vždycky můj sen http://www.auto-plus.cz/showcar.php?res ... .sauto.cz/ |
|
| Autor: | Vít [ 17.8.07, 21:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to je teda mňamka |
|
| Autor: | krysolet007 [ 17.8.07, 21:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ta je Neni 19 tisíc za takovou popelnicu hodně? |
|
| Autor: | Jura [ 17.8.07, 21:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Trocha vyvařit..novej lak...go motoru brzd náprav a podvozku a bude to dobrý |
|
| Autor: | Martin [ 17.8.07, 21:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A hlavně tomu dát "pořádnej lauf". |
|
| Autor: | Matthes [ 17.8.07, 22:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: A hlavně tomu dát "pořádnej lauf". Jasne, rouru vod kamen vole EDIT: viz zde |
|
| Autor: | Kristensen [ 17.8.07, 22:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Co by jste nechtěli? Za 19 táců to je pomalu nový auto |
|
| Autor: | DRYVER [ 18.8.07, 13:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No popravde nejdrive sem si te ceny nevsilm a tipolal sem za to muzou chtit tak max 9000 kc. Az sem nahodou na tu cenu ocima zabrouzadal tak mi spadla celist. |
|
| Autor: | Šemik [ 18.8.07, 19:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Značně "volská" hyena... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|