| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Díly na škodovky (možná sportovní ?) https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6023 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Vít [ 18.8.07, 14:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Díly na škodovky (možná sportovní ?) |
Malinko jsem dráždil google, jen tak, z nudy, a narazil jsem na tohle: http://autosportdlouhy.com/index.html mimo jiné tam jsou třeba i sání na favo do škodovky. Nevim jestli to je použitelný, ale vim že se to často shání, tak se o to s váma podělim, možná to někomu přinese užitek. A protože o tý firmě nevim nic, a ani jeslti funguje, jediný kontakt tam je telefon, tak to nedávám do užitečných odkazů ale sem. |
|
| Autor: | Kristensen [ 18.8.07, 17:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jj, na tuhle firmu jsem na netu narazil kdysi taky a díky ní se v mé hlavě zrodil nápad se sáním z MPi takže šup na vrakáč, za 1000,- bylo sání doma pak už jsem ho nechal za Děkuju ufrézovat a za druhé Děkuju jsem tam nechal navařit přírubu pro karbec Š 120. Rozdíl na zátahu jak sviňa, všechny kopce tady v okolí co používám jako skušební, byly o 15km/h rychlejší, spotřeba při plným céresu kolem 13 a při rozumnej jízdě kolem 7,5 ale taky hlavně největší problém byl to sladit s autem, hrál jsem si s tím asi tejden, hlavně byl problem s volnoběhem, půl minuty to vrčelo normálně a pak to začlo padat až to zdechlo, stačilo natočit, prošlápnout plyn a zase byl chvíli pokoj, no pak se to teda všmožným štelováním a pokusama podařilo doladit. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|