Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Při 120 to plave
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6049
Stránka 1 z 1

Autor:  scorpik [ 20.8.07, 13:32 ]
Předmět příspěvku:  Při 120 to plave

mám škodu M z roku 1986 a když jedu rychleji jak 110 nebo 120 tak začne na silnici nepříjemně plavat... vím že je to u těchto aut docela normální, ale jakto že něktěří jezdí s touto kastlí i 160 a neplave jim to? Dá se tomu nějak předejít?

Autor:  Matthes [ 20.8.07, 13:51 ]
Předmět příspěvku: 

Ja mel to samy, od 120 vyse to byla nerizena raketa, stacilo seridit sbihavost a jede to porad rovne :P

Autor:  Viky [ 20.8.07, 14:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Při 120 to plave

scorpik píše:
mám škodu M z roku 1986 a když jedu rychleji jak 110 nebo 120 tak začne na silnici nepříjemně plavat... vím že je to u těchto aut docela normální, ale jakto že něktěří jezdí s touto kastlí i 160 a neplave jim to? Dá se tomu nějak předejít?


Silentbloky a sbihavost predni i zadni napravy, hustit na 2,0 a vic.

Taky muze bejt blbej kord v plasti nebo nekterej tlumic.
Nejvetsi horor je spatnej tlumic jenom na jedny strane.

Autor:  cyz [ 20.8.07, 15:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Při 120 to plave

Viky píše:
scorpik píše:
mám škodu M z roku 1986 a když jedu rychleji jak 110 nebo 120 tak začne na silnici nepříjemně plavat... vím že je to u těchto aut docela normální, ale jakto že něktěří jezdí s touto kastlí i 160 a neplave jim to? Dá se tomu nějak předejít?


Silentbloky a sbihavost predni i zadni napravy, hustit na 2,0 a vic.

Taky muze bejt blbej kord v plasti nebo nekterej tlumic.
Nejvetsi horor je spatnej tlumic jenom na jedny strane.


Kdyby byl kord tak by to házelo...pokud to plave tak silentbloky, pokud to má vyloženě snahu jakoby samo od sebe zatáčet tak to můžou být svisláky

Autor:  Kubas [ 20.8.07, 17:25 ]
Předmět příspěvku: 

Tak nejezdi 120 a plavat to nebude :lol: :lol:

Autor:  Kristensen [ 20.8.07, 17:42 ]
Předmět příspěvku: 

no a ještě k tomu všemu napsanýmu nahoře přidej gumy 175/70 13 nebo 185/65 13 a máš po problému

Autor:  patrik-hp [ 20.8.07, 17:43 ]
Předmět příspěvku: 

Kubas píše:
Tak nejezdi 120 a plavat to nebude :lol: :lol:


Taky odpověd :wink:

A je to hlavně i v lidech a né jen v technickym stavu....Ale to až na druhym místě...i když jsou vyjímky :D :wink:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/