Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Rarity
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6084
Stránka 1 z 3

Autor:  Ruprt [ 22.8.07, 19:14 ]
Předmět příspěvku:  Rarity

Aké ste našli rarity v garáži? Myslím teda originálne veci, príslušenstvo a podobne ešte z čias minulých...

Ja som našiel toto:

http://www.tsc-swing.sk/skoda/pruziny.jpg

http://www.tsc-swing.sk/skoda/zarovky.jpg

Autor:  Martin 007 [ 22.8.07, 19:37 ]
Předmět příspěvku: 

Co ten Mustang na tom...jéééééžiši :D :D :D

Autor:  Kachnis [ 22.8.07, 19:39 ]
Předmět příspěvku: 

hezky, ja mam doma polystyrenovou krabicku na zarovky trabant :)

Autor:  Martin [ 22.8.07, 20:22 ]
Předmět příspěvku: 

Přesně tu samou krabičku s pružinami mám doma, ještě normálně používám pružiny z ní, některé už jsem musel ale dokupovat, některé ani nevím na co jsou.

Autor:  Šemik [ 22.8.07, 20:24 ]
Předmět příspěvku: 

Já v garáži našel fungl nový chromovaný nárazníky na eRko.

Autor:  Šemik [ 22.8.07, 20:26 ]
Předmět příspěvku: 

A ještě zátěžový V-metr na staré akumulátory, nějaké socialistické přípravky na karoserii a tak :D Jak pěkně leštily lak..

Autor:  M3Power [ 23.8.07, 08:49 ]
Předmět příspěvku: 

Mám za sedadlem plastovou krabičku vystlanou molitanem na žárovky a nahoře napsáno : Povinná výbava :)

Autor:  ventYl [ 23.8.07, 09:59 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
Já v garáži našel fungl nový chromovaný nárazníky na eRko.


ja mam take tiez, akurat ze maju nejaky cierny nater, alebo co. mozno ochrana... ale nove nie su urcite, pretoze Rko slo do sveta v roku 83, alebo kedy.

Autor:  Šemik [ 23.8.07, 15:51 ]
Předmět příspěvku: 

eRko šlo do světa v roce 70/71 a opustilo jej v roce 1981

V roce 82/83 přišlo garde :wink:

Autor:  Martin 007 [ 23.8.07, 16:23 ]
Předmět příspěvku: 

A v '83 můj Rapid...ale pšššššššt... :D

Autor:  Šemik [ 23.8.07, 16:35 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
A v '83 můj Rapid...ale pšššššššt... :D


Chyba!!!! OMYL!!!! Zrada!!!

Autor:  Šemik [ 23.8.07, 16:36 ]
Předmět příspěvku: 

Rapid přijel v roce 84 jako model 85 :wink:

Autor:  Martin 007 [ 23.8.07, 16:49 ]
Předmět příspěvku: 

Řikám že já mám v techničáku 1983 néééééé že je vyráběli už tohoto roku :D :D :D

Autor:  Radic [ 23.8.07, 19:44 ]
Předmět příspěvku: 

tak ja mam v technicaku 82' jezdim na papirech z byvale skody 105 :D ale nikdo se zatim nezajimal jak je to mozne :shock:

Autor:  Martin 007 [ 23.8.07, 19:55 ]
Předmět příspěvku: 

Tak to si mě trumfnul :D :D :D

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/