Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

repro, ale ne do auta
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6101
Stránka 1 z 2

Autor:  Vít [ 23.8.07, 20:38 ]
Předmět příspěvku:  repro, ale ne do auta

Udělal jsem hovadinu, to říkám na rovinu. Moje 8 let starý plastvoý repráčky Genius (7, 7 a 11W) u kompu už to mají za sebou, koupil jsem nový, malinko silnější a větší , 2×20W ve dřevě, http://okcomputers.cz/genius-sp-hf20-1250x/d-54609/ , hrajou dost slušně, ale a co se neděje, zatímco starý byly hned na monitoru a v pohodě, tak tyhle mě monitor pěkně ruší (CRT), dělá to je jen jeden, co na něm jsou ovládací prvky, počítám i nějaký to trafo, nerozebíral jsem to, tak nevim. Když ho dám dál, tak je to dobrý, ale na to já nemám místo, japak se to dá řešit? Nějakou deskou co to odstíní nebo něco?

Autor:  Nepér [ 23.8.07, 20:40 ]
Předmět příspěvku: 

A jak moc je to rozebíratelný?

Autor:  Matthes [ 23.8.07, 20:41 ]
Předmět příspěvku: 

Zalezi na cene, pokud nepotrebujes zaruku, rozeber dej na stenu zeleznej plech a je to.

Autor:  Nepér [ 23.8.07, 20:45 ]
Předmět příspěvku: 

Nebo zvenku nalepovací alobal...
Nebo pořiď LCD :P

Autor:  Vít [ 23.8.07, 20:46 ]
Předmět příspěvku: 

no, rozebíratelný to asi bude slušně, je tam asi milion šroubků, ale mám to doma od úterka, nevim jak s tou zárukou, nerad bych o ni přišel, i když, je na tom vůbec něco reklamovatelného? Plech by se tam dát nechal, ale nezničím toho dřeva?

Autor:  Vít [ 23.8.07, 20:47 ]
Předmět příspěvku: 

Nepér píše:
Nebo zvenku nalepovací alobal...
Nebo pořiď LCD :P
LCD časem, až někdo začne vyrábět nějaký, na který se dá koukat

Autor:  Matthes [ 23.8.07, 20:55 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
LCD časem, až někdo začne vyrábět nějaký, na který se dá koukat


Jak to myslis?

Jinak plechem nic nezkazis, akorat nesmi skratovat nejaky vedeni venitr ale to ohlidas :)

Autor:  cyz [ 23.8.07, 21:02 ]
Předmět příspěvku: 

Taky bych byl pro plech, a uzemnit. Akorát jestli je tam klasické trafo tak nevím jestli to bude fungovat. Pokud si dobře vzpomínám tak klasické trafo v odstíněném prostoru nějak špatně funguje nebo nefunguje (prosím znalce elektroniky o upřesnění)

Autor:  Nepér [ 23.8.07, 21:10 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
LCD časem, až někdo začne vyrábět nějaký, na který se dá koukat

http://www.eizo.cz/monitory/komercni-mo ... S1931.html
Můžu potvrdit, že se na to koukat dá, ze všech úhlů.

Autor:  Vít [ 23.8.07, 21:10 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Vít Široký píše:
LCD časem, až někdo začne vyrábět nějaký, na který se dá koukat


Jak to myslis?

Jinak plechem nic nezkazis, akorat nesmi skratovat nejaky vedeni venitr ale to ohlidas :)


jasně, ten zkrat je samozřejmost, ale spíš se mi jedná o nějakou tu pružnost materiálu, apod, asi bych to tam musel nalepit, aby to pak nedrnčelo apod, přitom mám strach ybch neměnil vlasnotsi té bedny. Jaký plech? Silnější nebo třeba jako trafo několik slabších izolovaných ?

Jak to myslim s LCD? Viděl jsem jich už dost, ale na všech mě vytáčejí změny zobrazovaných barev při změně úhlu pohledu, jako testovací používám www.seznam cz, texty pak odchází do růžova... na tom se nedá kloudně upravit fotka. Doma mám perfektní 17" CRT, až 1600 na 1200, obraz nádhera, perfektní ostorst, dokud obrazovku vidím, tak ukazuje pořád stejný barvy... nevim proč měnit za LCD

Autor:  DRYVER [ 23.8.07, 21:34 ]
Předmět příspěvku: 

Tak ja si asi pred pul rokem koupil tohle http://okcomputers.cz/sw-hf-51-5000-svetle/d-55624/ mam to hned u bedny pc a vlastne i pod monitorem a vsechno vpohode. No a s tim lcd to myslis jak? taky sem si poridil nedavno lcd protoze klasicky monitor odesel do vecnych lovist a koukat se na neho da vazne vpohode z jakyho koliv uhlu. teda pokud ho nemas vedle sebe nebo nejsi dokonce za nim :lol: :lol:

Autor:  Vít [ 23.8.07, 21:59 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
Tak ja si asi pred pul rokem koupil tohle http://okcomputers.cz/sw-hf-51-5000-svetle/d-55624/ mam to hned u bedny pc a vlastne i pod monitorem a vsechno vpohode. No a s tim lcd to myslis jak? taky sem si poridil nedavno lcd protoze klasicky monitor odesel do vecnych lovist a koukat se na neho da vazne vpohode z jakyho koliv uhlu. teda pokud ho nemas vedle sebe nebo nejsi dokonce za nim :lol: :lol:
tyhle bedny jsou perfektní, skvěle hrajou a jsou v podstatě za hubičku, jediný problém který je, že je nemám kam narovnat. Mě prostě musí stačit stereo. pošli prosím podrobnosti o tom tvém LCD, stačí výrobce a typ, ideálně odkaz, rozepisovat to nemusíš, jistě už jsou parametry někde na webu napsány.

Autor:  DRYVER [ 24.8.07, 00:03 ]
Předmět příspěvku: 

tak mam tenhle monitor s tv tunerem http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33408 sem s nim nas miru spokonej :wink:

Autor:  Jarda S. [ 24.8.07, 00:37 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
Tak ja si asi pred pul rokem koupil tohle http://okcomputers.cz/sw-hf-51-5000-svetle/d-55624/

tyhle mam taky ve starším kabátě a sou suprový
:wink:

Autor:  Viky [ 24.8.07, 07:08 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
DRYVER píše:
Tak ja si asi pred pul rokem koupil tohle http://okcomputers.cz/sw-hf-51-5000-svetle/d-55624/

tyhle mam taky ve starším kabátě a sou suprový
:wink:


Taky mam, jsou sqely.

Jinak monitor mam na stole tenhle http://www.okcomputers.cz/neovo-f-419-black/d-52710/ a spokojenost. uhly 170x170 stupnu....

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/