| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Feldy mě nemaj rády https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6117 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Matthes [ 25.8.07, 11:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Feldy mě nemaj rády |
Pickup MPI, zrala z baterky amperu, samozrejme blbe zapojeny radio, opravim, odchazim a uz nezamknu, posral se zamek u ridice, ach jo Pred rokem zase na kamosovy felde se mi tu podelal imobilizer, ja uz na ne snad radsi nesahnu |
|
| Autor: | michalkatka [ 25.8.07, 13:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Feldy mě nemaj rády |
Matthes píše: Pickup MPI, zrala z baterky amperu, samozrejme blbe zapojeny radio, opravim, odchazim a uz nezamknu, posral se zamek u ridice, ach jo Pred rokem zase na kamosovy felde se mi tu podelal imobilizer, ja uz na ne snad radsi nesahnu ono, Felicia je tak trochu nepodarený Favorit... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 25.8.07, 14:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Feldy mě nemaj rády |
Matthes píše: Pickup MPI, zrala z baterky amperu, samozrejme blbe zapojeny radio, opravim, odchazim a uz nezamknu, posral se zamek u ridice, ach jo Pred rokem zase na kamosovy felde se mi tu podelal imobilizer, ja uz na ne snad radsi nesahnu to musí bavit, ale jedno tomu neupřeš, je to celkem všechno přístupné a lehce opravitelné a díly za pár šupů já jsem se hrabal v 1.6 SR s LPG na reduktoru tekla chlkapalina no nechce se mi ani mluvit to bylo ku a pi miloš |
|
| Autor: | Matthes [ 25.8.07, 21:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Feldy mě nemaj rády |
slovacek.milos píše: to musí bavit, ale jedno tomu neupřeš, je to celkem všechno přístupné a lehce opravitelné a díly za pár šupů já jsem se hrabal v 1.6 SR s LPG na reduktoru tekla chlkapalina no nechce se mi ani mluvit to bylo ku a pi miloš No jo, tohle je este dobry, to je fakt Jinak na tom zamku upadla takova pacicka takze proto to nezamyka. Takze zde nova sada, no to plati firma to je jedno se s tim nebudu to ... vite co |
|
| Autor: | Matthes [ 25.8.07, 23:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hele a co je to tam za plastovej vejmysl nad zamkem proti vyhackovani? Pasuje to do 742? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|