Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Feldy mě nemaj rády
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6117
Stránka 1 z 1

Autor:  Matthes [ 25.8.07, 11:38 ]
Předmět příspěvku:  Feldy mě nemaj rády

Pickup MPI, zrala z baterky amperu, samozrejme blbe zapojeny radio, opravim, odchazim a uz nezamknu, posral se zamek u ridice, ach jo :( Tak abych ted kuchal dvere :(

Pred rokem zase na kamosovy felde se mi tu podelal imobilizer, ja uz na ne snad radsi nesahnu :?

Autor:  michalkatka [ 25.8.07, 13:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Feldy mě nemaj rády

Matthes píše:
Pickup MPI, zrala z baterky amperu, samozrejme blbe zapojeny radio, opravim, odchazim a uz nezamknu, posral se zamek u ridice, ach jo :( Tak abych ted kuchal dvere :(

Pred rokem zase na kamosovy felde se mi tu podelal imobilizer, ja uz na ne snad radsi nesahnu :?


ono, Felicia je tak trochu nepodarený Favorit... :lol:

Autor:  slovacek.milos [ 25.8.07, 14:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Feldy mě nemaj rády

Matthes píše:
Pickup MPI, zrala z baterky amperu, samozrejme blbe zapojeny radio, opravim, odchazim a uz nezamknu, posral se zamek u ridice, ach jo :( Tak abych ted kuchal dvere :(

Pred rokem zase na kamosovy felde se mi tu podelal imobilizer, ja uz na ne snad radsi nesahnu :?


to musí bavit, ale jedno tomu neupřeš, je to celkem všechno přístupné a lehce opravitelné a díly za pár šupů já jsem se hrabal v 1.6 SR s LPG na reduktoru tekla chlkapalina no nechce se mi ani mluvit to bylo ku a pi miloš

Autor:  Matthes [ 25.8.07, 21:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Feldy mě nemaj rády

slovacek.milos píše:
to musí bavit, ale jedno tomu neupřeš, je to celkem všechno přístupné a lehce opravitelné a díly za pár šupů já jsem se hrabal v 1.6 SR s LPG na reduktoru tekla chlkapalina no nechce se mi ani mluvit to bylo ku a pi miloš



No jo, tohle je este dobry, to je fakt :)

Jinak na tom zamku upadla takova pacicka takze proto to nezamyka. Takze zde nova sada, no to plati firma to je jedno se s tim nebudu to ... vite co :)

Autor:  Matthes [ 25.8.07, 23:04 ]
Předmět příspěvku: 

Hele a co je to tam za plastovej vejmysl nad zamkem proti vyhackovani? Pasuje to do 742? :) Je to teda jen u spolujezdce :shock:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/