Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Problém skoda Favorit
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6137
Stránka 1 z 3

Autor:  kozina [ 26.8.07, 14:47 ]
Předmět příspěvku:  Problém skoda Favorit

Nemám vůbec žádnej problem s tímto autem co mám dělat Prosím o rady

Autor:  Matthes [ 26.8.07, 15:00 ]
Předmět příspěvku: 

Pockat, ono se neco najde casem :)

Autor:  cyz [ 26.8.07, 15:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Problém skoda Favorit

kozina píše:
Nemám vůbec žádnej problem s tímto autem co mám dělat Prosím o rady


Nechej se vyšetřit

Autor:  Kaliban123 [ 26.8.07, 15:02 ]
Předmět příspěvku: 

:lol: :lol: :lol:

Autor:  Šemik [ 26.8.07, 15:05 ]
Předmět příspěvku: 

Mám známého je to dobrý psychiatr :lol: Mohu sjednat schůzku...

Autor:  fert.j [ 26.8.07, 15:42 ]
Předmět příspěvku: 

ja taky nemam se strojem zadne problemy:-)

Autor:  Nepér [ 26.8.07, 15:43 ]
Předmět příspěvku: 

Zkontroluj ventil topení, gufera na převodovce, manžety na poloosách, všechny čepy a vůli v řazení. A jestli máš starou pojistkovku, tak tam bych přidal tak kilo cínu. Určitě se něco najde.

Autor:  deekay [ 26.8.07, 16:38 ]
Předmět příspěvku: 

to znamena ze vsetky poruchy sa navzajom rusia :D

Autor:  Vít [ 26.8.07, 16:48 ]
Předmět příspěvku: 

S tím ti rád poradím, najdi karburátor, na něm najdeš několik šroubů, všemi zatoč několikrát na obě strany tak, abys zapomněl jak to bylo. Rázem problém mít budeš :)

Autor:  elegant [ 26.8.07, 17:00 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
to znamena ze vsetky poruchy sa navzajom rusia :D

Jj, máš problémy v rezonancii...

Autor:  DRYVER [ 26.8.07, 18:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Problém skoda Favorit

kozina píše:
Nemám vůbec žádnej problem s tímto autem co mám dělat Prosím o rady


Takove auto snad neexistuje. 8)

Autor:  fatal [ 26.8.07, 18:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Problém skoda Favorit

DRYVER píše:
Takove auto snad neexistuje. 8)


Existuje.

http://www.smer.cz/cz/katalog/modely/au ... vorit.html

Autor:  CROWACK [ 26.8.07, 20:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Problém skoda Favorit

fatal píše:
DRYVER píše:
Takove auto snad neexistuje. 8)


Existuje.

http://www.smer.cz/cz/katalog/modely/au ... vorit.html

Ten sem měl!!!takovej okrovej....kde je mu chudákovi konec :( ... :)

Autor:  deekay [ 26.8.07, 20:52 ]
Předmět příspěvku: 

ja este mam ;)

Obrázek

Autor:  Šemik [ 26.8.07, 20:54 ]
Předmět příspěvku: 

jee ja mam jen modreho..... :cry:

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/