| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Problém skoda Favorit https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6137 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | kozina [ 26.8.07, 14:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Problém skoda Favorit |
Nemám vůbec žádnej problem s tímto autem co mám dělat Prosím o rady |
|
| Autor: | Matthes [ 26.8.07, 15:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pockat, ono se neco najde casem |
|
| Autor: | cyz [ 26.8.07, 15:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém skoda Favorit |
kozina píše: Nemám vůbec žádnej problem s tímto autem co mám dělat Prosím o rady Nechej se vyšetřit |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 26.8.07, 15:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | Šemik [ 26.8.07, 15:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mám známého je to dobrý psychiatr |
|
| Autor: | fert.j [ 26.8.07, 15:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja taky nemam se strojem zadne problemy:-) |
|
| Autor: | Nepér [ 26.8.07, 15:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zkontroluj ventil topení, gufera na převodovce, manžety na poloosách, všechny čepy a vůli v řazení. A jestli máš starou pojistkovku, tak tam bych přidal tak kilo cínu. Určitě se něco najde. |
|
| Autor: | deekay [ 26.8.07, 16:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to znamena ze vsetky poruchy sa navzajom rusia |
|
| Autor: | Vít [ 26.8.07, 16:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
S tím ti rád poradím, najdi karburátor, na něm najdeš několik šroubů, všemi zatoč několikrát na obě strany tak, abys zapomněl jak to bylo. Rázem problém mít budeš |
|
| Autor: | elegant [ 26.8.07, 17:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: to znamena ze vsetky poruchy sa navzajom rusia Jj, máš problémy v rezonancii... |
|
| Autor: | DRYVER [ 26.8.07, 18:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém skoda Favorit |
kozina píše: Nemám vůbec žádnej problem s tímto autem co mám dělat Prosím o rady Takove auto snad neexistuje. |
|
| Autor: | fatal [ 26.8.07, 18:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém skoda Favorit |
DRYVER píše: Takove auto snad neexistuje. Existuje. http://www.smer.cz/cz/katalog/modely/au ... vorit.html |
|
| Autor: | CROWACK [ 26.8.07, 20:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Problém skoda Favorit |
fatal píše: DRYVER píše: Takove auto snad neexistuje. Existuje. http://www.smer.cz/cz/katalog/modely/au ... vorit.html Ten sem měl!!!takovej okrovej....kde je mu chudákovi konec |
|
| Autor: | deekay [ 26.8.07, 20:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja este mam
|
|
| Autor: | Šemik [ 26.8.07, 20:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jee ja mam jen modreho..... |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|