| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Kdo mi potahne sportovní volant? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6385 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Speeder [ 9.9.07, 22:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Kdo mi potahne sportovní volant? |
Nevim, neni tady žádná rubrika interier, tak to dávám sem. Nevíte kdo by mi dokázal potáhnout sportovní volant? Jedná se o klasickej škodováckej třírameňák. Mam tam elektrikářskou izolačku, je to fakt hnus. Když je vedro tak se to rozleptává. Ale teď když ho budu mít v závodničce, tak hlavně musí bejt dobře do ruky a aby neklouzal, proto ho potřebuju potáhnout a za rozumný peníze. Díky |
|
| Autor: | Kristensen [ 10.9.07, 16:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Kdo mi potahne sportovní volant? |
Speeder píše: Nevim, neni tady žádná rubrika interier, tak to dávám sem. Nevíte kdo by mi dokázal potáhnout sportovní volant? Jedná se o klasickej škodováckej třírameňák. Mam tam elektrikářskou izolačku, je to fakt hnus. Když je vedro tak se to rozleptává. Ale teď když ho budu mít v závodničce, tak hlavně musí bejt dobře do ruky a aby neklouzal, proto ho potřebuju potáhnout a za rozumný peníze. Díky Hledej ve svém okolí čalounictví já si ho nechával taky dělat před cca 2ma rokama a zvolil jsem si sílu věnce materiál a vyšlo to na 400,- i s prací |
|
| Autor: | Jarda S. [ 10.9.07, 20:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
co použít potak nebo volant vyměnit za jinej |
|
| Autor: | Speeder [ 10.9.07, 20:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Potah do závodničky, kterej se na volantu protáčí? To bych si nedal ani do civila. A jinej volant bych si tam klidně dal, ale nechci za něj dávat takovou pálku. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|