Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Kdo mi potahne sportovní volant?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=6385
Stránka 1 z 1

Autor:  Speeder [ 9.9.07, 22:27 ]
Předmět příspěvku:  Kdo mi potahne sportovní volant?

Nevim, neni tady žádná rubrika interier, tak to dávám sem. Nevíte kdo by mi dokázal potáhnout sportovní volant? Jedná se o klasickej škodováckej třírameňák. Mam tam elektrikářskou izolačku, je to fakt hnus. Když je vedro tak se to rozleptává. Ale teď když ho budu mít v závodničce, tak hlavně musí bejt dobře do ruky a aby neklouzal, proto ho potřebuju potáhnout a za rozumný peníze. Díky

Autor:  Kristensen [ 10.9.07, 16:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kdo mi potahne sportovní volant?

Speeder píše:
Nevim, neni tady žádná rubrika interier, tak to dávám sem. Nevíte kdo by mi dokázal potáhnout sportovní volant? Jedná se o klasickej škodováckej třírameňák. Mam tam elektrikářskou izolačku, je to fakt hnus. Když je vedro tak se to rozleptává. Ale teď když ho budu mít v závodničce, tak hlavně musí bejt dobře do ruky a aby neklouzal, proto ho potřebuju potáhnout a za rozumný peníze. Díky


Hledej ve svém okolí čalounictví já si ho nechával taky dělat před cca 2ma rokama a zvolil jsem si sílu věnce materiál a vyšlo to na 400,- i s prací

Autor:  Jarda S. [ 10.9.07, 20:25 ]
Předmět příspěvku: 

co použít potak nebo volant vyměnit za jinej

Autor:  Speeder [ 10.9.07, 20:30 ]
Předmět příspěvku: 

Potah do závodničky, kterej se na volantu protáčí? To bych si nedal ani do civila. A jinej volant bych si tam klidně dal, ale nechci za něj dávat takovou pálku.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/