Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 11:58



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Smrad z Benzinu 
Autor Zpráva

Příspěvky: 8
Bydliště: Pardubice
Příspěvek Smrad z Benzinu
Čau,teď v horkých dnech se mi u favorita stává že uvnitř auta je cítit benzin,zatim nevim čím to je ale při delších cestách mě z toho pěkně bolí hlava,neví někdo co by to mohlo být?


26.6.06, 10:52
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
no zrejme nejaka netesnost palivoveho systemu - trubicky pod autem a jejich napojeni k nadrzi nebo v motorovem prostoru ke karbu

_________________
LPG a dlouha spajzka :-D:-D:-D 92, orangee 93


26.6.06, 12:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
U 120 se mi při stříkání barvy rozpustily takový ty odvzdušňovací hadice a taky to strašně smrdělo

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


26.6.06, 13:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Někdo tu taky psal, že to může způsobit netěsnost někde mezi motorem, výfukovými svody a 1. dílem výfuku, on totiž nemusí být cítit přímo benzín, ale unikající zplodiny, když jsou čerstvý (mňam) smrdí to skoro stejně.

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


Naposledy upravil Nepér dne 26.6.06, 17:44, celkově upraveno 1



26.6.06, 14:34
Profil ICQ
Příspěvek 
Nepér píše:
Někdo tu taky psal, že to může způsobit netěsnost někde mezi motorem, výfukovými svody a 1. dílem výfuku, on totiž nemusí být cítit přímo benzín, ale unikající zplodiny, kduž jsou čerstvý (mňam) smrdí to skoro stejně.
znám a od doby kdy jsem vzměnil těsnění paroží-hlava jsem mel klid


26.6.06, 15:38
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
Nepér píše:
Někdo tu taky psal, že to může způsobit netěsnost někde mezi motorem, výfukovými svody a 1. dílem výfuku, on totiž nemusí být cítit přímo benzín, ale unikající zplodiny, když jsou čerstvý (mňam) smrdí to skoro stejně.


písl som to ja z vlastnej skúsenosti, takisto môže byť cítiť aj benzín, pozri dôkladne karburátor, všetky hadičky okolo, ako som už napísal ak je benzín cítiť musí ho byť niekde aj vidieť...


26.6.06, 18:46
Profil

Příspěvky: 188
Bydliště: Třinec
Příspěvek 
Nepér píše:
Někdo tu taky psal, že to může způsobit netěsnost někde mezi motorem, výfukovými svody a 1. dílem výfuku, on totiž nemusí být cítit přímo benzín, ale unikající zplodiny, když jsou čerstvý (mňam) smrdí to skoro stejně.
psal sem to ja. Klidne to jeste najdu, ale je treba vymenit i ty sruby co to drzi, jelikoz ty trpi nadmernym teplem a deformuji se a uz to nemusi jit prikroutit

_________________
Skoda favorit 91 karburator


28.6.06, 07:51
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
kamarad mel na favoritu prasklou takovou tu nadobku na karbecu a ucuraval z toho benzin.. nevim jaxe to jmenuje ale 120ka to nema...vedou do toho asi 2 hadicky...

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


3.7.06, 11:26
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Mně to dělal dvakrát a pokaždý to byla hadička...

Jednou to byla hadička těsně před karburátorem, takže to bylo víc cejtit vpředu a z větráku a bylo docela dobře vidět jak to sem tam ukápne... výměna a hotovo, vozím v autě ještě jednu pro jistotu...

Po druhý to bylo trochu horší. Jednou jsem parkoval v garáži a koukám, že z auta cosi teče na barevně natřenou podlahu, jdu blíž, že vyzkoumám, co to teče...no a setřel jsem to i s barvou, tak mi bylo jasné.A byla to hadička od nádrže dál. Ale tohle tam muselo bejt už dlouho, protože na zadních sedačkách, když jsem se sklonil k podlaze, tak jsem cítil benzin, ale nikdy jsem nenašel nic, co by teklo, nebo tak...

Asi to chce dobře čmuchat a možno že když to smrdí, tak to třeba nemusí znamenat, že to už teče, ovšem to pak chce taky zkontrolovat to výfukový potrubí, jak už bylo řečeno...


3.7.06, 17:04
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz