| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| taky u vás dneska sněžilo? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7029 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Radic [ 19.10.07, 14:43 ] |
| Předmět příspěvku: | taky u vás dneska sněžilo? |
no to sem čuměl...jednou kolem oběda a podruhé o půl 3. sice jen tak 5 minutek ale byl to prostě sníh |
|
| Autor: | Neex [ 19.10.07, 14:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak dneska jsem to čekal ale nic nepřišlo... teď u nás hezky svítí.. ale uvidí se zítra. |
|
| Autor: | Ales M [ 19.10.07, 15:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Asi dvě minuty páár vloček... |
|
| Autor: | Šemik [ 19.10.07, 15:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Naštěstí nee |
|
| Autor: | Ondras83 [ 19.10.07, 15:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
u nás teda nic..ale už sem si dneska koupil zimáky...polaris 2 |
|
| Autor: | Martin [ 19.10.07, 15:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A v Brně padaly malý kroupy. |
|
| Autor: | ventYl [ 19.10.07, 15:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
v bratislave snezo - prso - krupo - cosi. este nech nesnezi, co ja budem robit na bravurach? sak sa z miesta nepohnem |
|
| Autor: | Radic [ 19.10.07, 16:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no já bych si sníh taky ještě nepřál...mám univerzální obutí a to OR34 nebo ještě OR54 na plechu |
|
| Autor: | patrik-hp [ 19.10.07, 19:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ať sněží raději jen na horách a ve městech jen na svátky.....Nechci sůl na auto...bere mu životnost...sajrajt jeden. |
|
| Autor: | Matthes [ 19.10.07, 20:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tady taky maly kroupy, ale zatim nic vazneho, uz abych nahodil Nokiany za chvili |
|
| Autor: | Martin 007 [ 19.10.07, 21:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Chvíli kroupy a pak chvili snih kerej roztal driv nez dopad Zimály nenahodim páč žádný nemam... |
|
| Autor: | Matthes [ 19.10.07, 22:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Snezi |
|
| Autor: | Jarda S. [ 20.10.07, 07:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jj sněží furt |
|
| Autor: | škodař [ 20.10.07, 07:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: jj sněží furt |
|
| Autor: | Šemik [ 20.10.07, 08:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No tak tady u nás ještě nesněžilo, jen je trochu vlhká silnice a chodníky. Zato tu ale máme krásné azůro na nebi |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|