Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

taky u vás dneska sněžilo?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7029
Stránka 1 z 2

Autor:  Radic [ 19.10.07, 14:43 ]
Předmět příspěvku:  taky u vás dneska sněžilo?

no to sem čuměl...jednou kolem oběda a podruhé o půl 3. sice jen tak 5 minutek ale byl to prostě sníh :shock:

Autor:  Neex [ 19.10.07, 14:50 ]
Předmět příspěvku: 

Tak dneska jsem to čekal ale nic nepřišlo... teď u nás hezky svítí.. ale uvidí se zítra.

Autor:  Ales M [ 19.10.07, 15:24 ]
Předmět příspěvku: 

Asi dvě minuty páár vloček...

Autor:  Šemik [ 19.10.07, 15:25 ]
Předmět příspěvku: 

Naštěstí nee :P

Autor:  Ondras83 [ 19.10.07, 15:25 ]
Předmět příspěvku: 

u nás teda nic..ale už sem si dneska koupil zimáky...polaris 2

Autor:  Martin [ 19.10.07, 15:25 ]
Předmět příspěvku: 

A v Brně padaly malý kroupy.

Autor:  ventYl [ 19.10.07, 15:48 ]
Předmět příspěvku: 

v bratislave snezo - prso - krupo - cosi.

este nech nesnezi, co ja budem robit na bravurach? sak sa z miesta nepohnem

Autor:  Radic [ 19.10.07, 16:30 ]
Předmět příspěvku: 

no já bych si sníh taky ještě nepřál...mám univerzální obutí a to OR34 nebo ještě OR54 na plechu :D ale sou v garáži i staré štupláky na 14" :D

Autor:  patrik-hp [ 19.10.07, 19:41 ]
Předmět příspěvku: 

Ať sněží raději jen na horách a ve městech jen na svátky.....Nechci sůl na auto...bere mu životnost...sajrajt jeden. :cry:

Autor:  Matthes [ 19.10.07, 20:07 ]
Předmět příspěvku: 

Tady taky maly kroupy, ale zatim nic vazneho, uz abych nahodil Nokiany za chvili :? Tu vlecku asi letos nenahodim :cry:

Autor:  Martin 007 [ 19.10.07, 21:13 ]
Předmět příspěvku: 

Chvíli kroupy a pak chvili snih kerej roztal driv nez dopad 8)

Zimály nenahodim páč žádný nemam...

Autor:  Matthes [ 19.10.07, 22:50 ]
Předmět příspěvku: 

Snezi :x

Autor:  Jarda S. [ 20.10.07, 07:37 ]
Předmět příspěvku: 

jj sněží furt

Autor:  škodař [ 20.10.07, 07:47 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
jj sněží furt
u nás akorát pršelo jak na večer tak přes noc a klemra jak sviňa a to má jet s koníkem na hubertovu jízdu to bude musím si sebou vzít něco na zahřátí :lol:

Autor:  Šemik [ 20.10.07, 08:37 ]
Předmět příspěvku: 

No tak tady u nás ještě nesněžilo, jen je trochu vlhká silnice a chodníky. Zato tu ale máme krásné azůro na nebi :D Jen je poněkud chladněji než by bylo optimální :twisted:

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/