| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| strešné okno na felicii https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7053 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | roguka [ 21.10.07, 11:20 ] |
| Předmět příspěvku: | strešné okno na felicii |
Vie mi niekto poradiť chcem otvoriť strešné okno no, len točím kolieskom, ale naprazdno vie mi niekto poradiť čo je stím. a či sa to da opraviť a rozobrať doma. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 21.10.07, 11:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: strešné okno na felicii |
roguka píše: Vie mi niekto poradiť chcem otvoriť strešné okno no, len točím kolieskom, ale naprazdno vie mi niekto poradiť čo je stím. a či sa to da opraviť a rozobrať doma. těch otvírání je snad sto druhů, veškeré moje opravy neměly dlohodobého trvání, rozeber uvidíš miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|