Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

strešné okno na felicii
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7053
Stránka 1 z 1

Autor:  roguka [ 21.10.07, 11:20 ]
Předmět příspěvku:  strešné okno na felicii

Vie mi niekto poradiť chcem otvoriť strešné okno no, len točím kolieskom, ale naprazdno vie mi niekto poradiť čo je stím. a či sa to da opraviť a rozobrať doma.

Autor:  slovacek.milos [ 21.10.07, 11:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: strešné okno na felicii

roguka píše:
Vie mi niekto poradiť chcem otvoriť strešné okno no, len točím kolieskom, ale naprazdno vie mi niekto poradiť čo je stím. a či sa to da opraviť a rozobrať doma.


těch otvírání je snad sto druhů, veškeré moje opravy neměly dlohodobého trvání, rozeber uvidíš miloš

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/