| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Škodovkářka...a šikovná! https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7060 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Radic [ 21.10.07, 16:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Škodovkářka...a šikovná! |
tak pánové...to sem ještě neviděl http://www.dovrchu.sk/php66/index.php?str=10 co vy na to? |
|
| Autor: | DRYVER [ 21.10.07, 16:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Škodovkářka...a šikovná! |
Radic píše: No joooo šikovny jsou obe 2 |
|
| Autor: | michalkatka [ 21.10.07, 18:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Škodovkářka...a šikovná! |
nebola včera vo vilomeninách? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 21.10.07, 19:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no šikovná je i v životě i na fotce, přeju ji mnoho štěstí miloš |
|
| Autor: | CROWACK [ 21.10.07, 23:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Moc je šikovná holčina a taky moc odvážná...v MBčku je tyč řízení napřímo |
|
| Autor: | ventYl [ 22.10.07, 08:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kamoska si teraz tiez robi licenciu spolujazdca :) ale na skodovke zavodit nechce :( |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|