| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Luxusní názvy aut :D:D:D:D https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7125 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Ondras83 [ 24.10.07, 19:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Luxusní názvy aut :D:D:D:D |
tak tu máme HTP Hned to poflusej Hle taký pičus Hravě to předjedeš Hádání tří pístů Hned To Prodej Honem To Prodej Hodně Tomu Přidávej ho**o To Pojede Hodně Tlač Plyn Hyper Turbo Potkan Hovnocuc Tě Předjede no a další ??? třeba škoda 105 S jako sport no a co kdo vymyslíte ?? pište to sem, ať se zase něco dozvíme |
|
| Autor: | Šemik [ 24.10.07, 19:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
na 105S mi nesahejte |
|
| Autor: | Martin 007 [ 24.10.07, 20:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hodně Teče Palivo Haťa Titla Power Hyper Turbo Pohon ho**o Tě Předžene S - Sport L - Lepší LS - Lepší Sport GL - Grandiozně Lepší GLS - Grandiozně Lepší Sport SP - SPecial no prostě - není co dodat ( Skvěle Pružný, Skvělej Pocit, Skoro Porsche ) LX - Luxus LE - Luxusně Exkluzivní GLX - GigaLuXus GLXi - GigaLuxurious Kdyby někdo něco chtěl tak zařídim... |
|
| Autor: | CROWACK [ 24.10.07, 20:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No nemáte tady Fóbiji RS - Rychlé Saze |
|
| Autor: | Ondras83 [ 25.10.07, 15:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a co takhle SLX?? |
|
| Autor: | cyz [ 25.10.07, 15:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Luxusní názvy aut :D:D:D:D |
Ondras83 píše: no a další ??? třeba škoda 105 S jako sport no a co kdo vymyslíte ?? pište to sem, ať se zase něco dozvíme Já překládám 105S jako 105 Social |
|
| Autor: | Martin 007 [ 25.10.07, 19:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ondras83 píše: a co takhle SLX?? SLX - Sportovně Laděný Luxus Anything else ??? |
|
| Autor: | Šemik [ 25.10.07, 20:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
135 GLi |
|
| Autor: | Martin [ 25.10.07, 20:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tahle blbost mi vyplivla: G.L.I. : Gladiátor na Likvidaci Inteligentů Nesouvisí to teda s autama. |
|
| Autor: | Šemik [ 25.10.07, 20:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
S.E.M.I.K. : Stíhací Elektronický Maximálně Informovaný Kulometčík |
|
| Autor: | Martin 007 [ 25.10.07, 20:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: 135 GLi Rovnou to sfouknu i Rapidem RiC GLi - Gas Liquid RiC - Rapidně Čistý ( Rapid Clear ) Se vymyslel já, proto to není srandovní, ale pravdivé |
|
| Autor: | Matthes [ 25.10.07, 21:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mechanický Azbestový Těžkotonážní Transportní Humanoid na Eliminaci Světa FORD: Fanatik Ozbrojený Raketometem na Demolici Tatra: Transportní Azbestový Tank na Rychlou Anihilaci Fobia: Flexibilní Obludný Bitevní Inteligentní Android Skoda: Stíhací Kulometem Ozbrojený Demoliční Automat |
|
| Autor: | michalkatka [ 25.10.07, 21:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
H.T.P. : Horlivý Trabant na Popravování F.A.V.O.R.I.T. : Fašistický Analogový Válečný Obrovský Rychlý Inteligentní Trabant |
|
| Autor: | Martin 007 [ 25.10.07, 21:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak to HTP se povedlo Jinak tenle prográmek už tu byl, tak zase nedělejte kraviny děcka |
|
| Autor: | Šemik [ 25.10.07, 21:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nemohl jsem si odpustit M.A.R.T.I.N. 007 : Militantní Anorganický Rychlý Transportní Inteligentní Nájezdník série 007 |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|