| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| tuner jak cyp https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7172 |
Stránka 1 z 4 |
| Autor: | Radic [ 27.10.07, 14:01 ] |
| Předmět příspěvku: | tuner jak cyp |
http://www.autohificlub.cz/forum/13/665665-tuzing+cz/0 |
|
| Autor: | Vít [ 27.10.07, 14:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tohle mít někdo známý, domluvím mu návštěvu u odborného lékaře, na to určitě existuje diagnóza |
|
| Autor: | krysolet007 [ 27.10.07, 14:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Takhle zničit auto... vypadá to jak pojízdný cirkus |
|
| Autor: | Šemik [ 27.10.07, 14:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
krysolet007 píše: Takhle zničit auto... vypadá to jak pojízdný cirkus Na todle No vypadá to úděsně. Co jsou ty barevné fleky dole ve dveřích? |
|
| Autor: | Radic [ 27.10.07, 14:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Na todle No vypadá to úděsně. Co jsou ty barevné fleky dole ve dveřích? jestli myslíš to co je v kapse na dveřích tak to vypadá jako papírové kapesníky z jednoty a nějaké harampádí. |
|
| Autor: | CROWACK [ 27.10.07, 14:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to už tady myslím bylo...taky mám takovýho kamaráda, octa 1.8, spojlery, kola jak z žebřiňáku, každou chvilu nějaká kravina nalepená, ale brzdy sme na tom dělali až teď, až to vzadu celý zatuhlo a přestalo brzdit, kotouče jak žiletky, vzadu komplet třmeny hotovo, vepředu pístky, sral na to, hlavně že tunink... |
|
| Autor: | krysolet007 [ 27.10.07, 14:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Neni to balení alobalu? Taky tam vidim logo jednoty (Coop). V jednom filmu sem viděl že pomocí toho kontaktovali mimozemšťany... |
|
| Autor: | deekay [ 27.10.07, 15:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jak sa snazim, tak sa snazim ale stranka nenalezena edit, ups, to mi blbne net asi, ale ako je mozne ze techweb ide |
|
| Autor: | fert.j [ 27.10.07, 16:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no to je tragedi chudak octavka a hlavne ta 1,6 takovyhle kridlo tahat kdyz zafouka tak to ma jako plachetnici a musi mu to couvat |
|
| Autor: | Radic [ 27.10.07, 16:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no podle motoru bych to viděl na 55kW...ale po chipu možná až 60kW papírově...takže by ho dost lidí z těchto stránek mohlo presvědčit že i starý sériový vůz jede lépe než jeho votuzená krasavice. Já toho člověka chci vidět abych se od srdce zasmál |
|
| Autor: | DRYVER [ 27.10.07, 19:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To je vazne huumuuuuuuuuusssss |
|
| Autor: | CROWACK [ 27.10.07, 20:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Radic píše: no podle motoru bych to viděl na 55kW...ale po chipu možná až 60kW papírově...takže by ho dost lidí z těchto stránek mohlo presvědčit že i starý sériový vůz jede lépe než jeho votuzená krasavice. Já toho člověka chci vidět abych se od srdce zasmál Tyvole ono se to dělalo i 55kw? Dyť s tak těžkou potvorou má stokoňka co dělat...Tak to je snad horší než tunit potkana |
|
| Autor: | Šemik [ 27.10.07, 20:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
CROWACK píše: Radic píše: no podle motoru bych to viděl na 55kW...ale po chipu možná až 60kW papírově...takže by ho dost lidí z těchto stránek mohlo presvědčit že i starý sériový vůz jede lépe než jeho votuzená krasavice. Já toho člověka chci vidět abych se od srdce zasmál Tyvole ono se to dělalo i 55kw? Dyť s tak těžkou potvorou má stokoňka co dělat...Tak to je snad horší než tunit potkana Bude překvapen, existovaly i 1.4i 44kW |
|
| Autor: | miomio [ 27.10.07, 21:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
CROWACK píše: Radic píše: no podle motoru bych to viděl na 55kW...ale po chipu možná až 60kW papírově...takže by ho dost lidí z těchto stránek mohlo presvědčit že i starý sériový vůz jede lépe než jeho votuzená krasavice. Já toho člověka chci vidět abych se od srdce zasmál Tyvole ono se to dělalo i 55kw? Dyť s tak těžkou potvorou má stokoňka co dělat...Tak to je snad horší než tunit potkana Rád bych se zeptal, jestli jsi už někdy vůbec jel ve stokonovce? |
|
| Stránka 1 z 4 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|