Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

sedadla felda
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7201
Stránka 1 z 1

Autor:  maroo2 [ 28.10.07, 19:08 ]
Předmět příspěvku:  sedadla felda

Zdarec chlapi skromnej dotaz nevíte někdo jak se rozebere štelování polohy sedadel u feldy????. Zkoušel jsem z toho nějak sundat ten otáčecí bazmeg ale nejde to a nechci to rvát silou abych něco neutrh .Potřebuju sundat to plastové obložení kolem sedadla a nevím jak na to díky . :oops:

Autor:  spartra [ 28.10.07, 22:02 ]
Předmět příspěvku: 

jednodue sundáš plastovej kryt je pod ním šroub,plastovej bok je přidělanej na způsob hmoždinky, do dolíku vrazíš kolík ten roztáhne dolík, bacha na to praská to, nejdřív musíš vytáhnout ten kolíček, myslím černej je :arrow:

Autor:  Ondras83 [ 29.10.07, 00:28 ]
Předmět příspěvku: 

spartra píše:
jednodue sundáš plastovej kryt je pod ním šroub,plastovej bok je přidělanej na způsob hmoždinky, do dolíku vrazíš kolík ten roztáhne dolík, bacha na to praská to, nejdřív musíš vytáhnout ten kolíček, myslím černej je :arrow:

jj přesně, vytáhni to a pak to jen trošku škubne a je to venku...to kolo na štelování je taky zacvaklý..nedávno sem měnil prosedlej řidičův sedák za spolujezdcův a opěradla sem kvůli tomu štelování a kvůli pásům nechal jak byli...takže vim cořikám :D zatim zdar

Autor:  maroo2 [ 29.10.07, 18:27 ]
Předmět příspěvku: 

Díky moc za radu pánům spartra a Ondráš83

Autor:  Ondras83 [ 30.10.07, 00:25 ]
Předmět příspěvku: 

maroo2 píše:
Díky moc za radu pánům spartra a Ondráš83

:D:D:D:D sem Ondras....ale to je jedno...taky už mi tady někdo psal Ondráš a pomalu si na to začínám zvykat :D:D:D:D:D OK :D

Autor:  maroo2 [ 30.10.07, 17:55 ]
Předmět příspěvku: 

:oops: :oops: příště se polepším

Autor:  Ondras83 [ 30.10.07, 23:11 ]
Předmět příspěvku: 

maroo2 píše:
:oops: :oops: příště se polepším

já sem si dělal prdel :D:D:D:D:D:D

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/