Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Depozit
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7217
Stránka 1 z 2

Autor:  Matthes [ 29.10.07, 21:04 ]
Předmět příspěvku:  Depozit

Kucí, jak dat auto, resp znacky do depozitu? Kam zajit co udelat? Nemam ted cas a penize na druhy auto, ale zas ho nechci dat pryc, takze bych ji hodil zatim na spalky a pomalu opravoval ... Lze to maximalne na rok ci neomezene?
Kam v Praze zajit toto vyridit? Prijde mi zbytecny platit pojistku, uz rok stoji v garazi :( Pricemz pocitam s tim, ze ji treba pristi rok zase zaradim mezi pouzivana vozidla ... nejde mi o zbaveni se papiru u zruseneho auta ... :!:

Autor:  spartra [ 29.10.07, 21:06 ]
Předmět příspěvku: 

zančka, kolek, žádost stačí snad

Autor:  Matthes [ 29.10.07, 21:17 ]
Předmět příspěvku: 

spartra píše:
zančka, kolek, žádost stačí snad



Ale kam :idea: :(

Autor:  Jarda S. [ 29.10.07, 21:21 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
spartra píše:
zančka, kolek, žádost stačí snad



Ale kam :idea: :(


na DI :wink:

Autor:  john.05 [ 29.10.07, 21:28 ]
Předmět příspěvku: 

zajdeš si na městský úřad odbor dopravy tam si vyplníš žádost odmontuješ spz s auta vezneš sebou malý a velký techničák a 100kč myslim že to ted stojí a to by mělo byt vše

Autor:  Matthes [ 29.10.07, 21:37 ]
Předmět příspěvku: 

Dobra no a je to tedy omezeno? Nekde sem slysel ze na rok :shock:

Autor:  Radic [ 29.10.07, 21:56 ]
Předmět příspěvku: 

bohužel jen rok...pak musíš zaplatit pojistku aspoň na měsíc, přihlásit to aspoň na den a udělat to znova a zase máš rok klid

Autor:  slovacek.milos [ 29.10.07, 22:06 ]
Předmět příspěvku: 

Radic píše:
bohužel jen rok...pak musíš zaplatit pojistku aspoň na měsíc, přihlásit to aspoň na den a udělat to znova a zase máš rok klid


a když nemáš technickou tak ti to nevydají a jak to uděláš miloš

Autor:  Radic [ 29.10.07, 22:12 ]
Předmět příspěvku: 

slovacek.milos píše:
Radic píše:
bohužel jen rok...pak musíš zaplatit pojistku aspoň na měsíc, přihlásit to aspoň na den a udělat to znova a zase máš rok klid


a když nemáš technickou tak ti to nevydají a jak to uděláš miloš


když mi to nevydají tak kam nalepí STK známky?

Autor:  Drak [ 29.10.07, 22:15 ]
Předmět příspěvku: 

nikam, na okrese ti vytisknou papír s identifikací auta, na STK ti ten papírotisknou a potvrdí, že auto prošlo technickou a známky ti nalepí na okrese. Problém je, když tě chytnou při cestě na STK

Autor:  Ales M [ 29.10.07, 23:59 ]
Předmět příspěvku: 

No i s STK... páč seš furt bez značek.... Já bych to do depozita necpal..... Změn pojistku na sezoní.... a sezonu jeden měsíc.... zaplatíš jeden měsíc a máš klid.... nemusíš vracet značky.... (a popř. to může stát i na ulici protože je to pojičštěný na dobu neurčitou, ale můžeš jezdit jen ten měsíc...... )

Autor:  spartra [ 30.10.07, 07:40 ]
Předmět příspěvku: 

ee riok, já tam mám asi pět let, jěště to bylo aktivní :lol:

Autor:  slovacek.milos [ 30.10.07, 09:08 ]
Předmět příspěvku: 

Ales M píše:
No i s STK... páč seš furt bez značek.... Já bych to do depozita necpal..... Změn pojistku na sezoní.... a sezonu jeden měsíc.... zaplatíš jeden měsíc a máš klid.... nemusíš vracet značky.... (a popř. to může stát i na ulici protože je to pojičštěný na dobu neurčitou, ale můžeš jezdit jen ten měsíc...... )



dělá to česká podnikatelská asi 300 a nafta 600 miloš

Autor:  Kachnis [ 30.10.07, 11:00 ]
Předmět příspěvku: 

Radic píše:
bohužel jen rok...pak musíš zaplatit pojistku aspoň na měsíc, přihlásit to aspoň na den a udělat to znova a zase máš rok klid


tak ja sem tohle zarizoval pred 14 dny a frci to takhle : ZADOST O ULOZENI DO DEPOSITA, MALEJ TECHNICAK,VELKEJ TECHNICAK,KARTCKA S POJISTKOU, 100 Kc, karticku s pojistkou jenom skoukne a vrati, potom dojdes s velkym technicakem na pojistovnu, kde jim ukazes radek ve kterym mas napsano,ze mas znacky v depositu... pokud tam chces mit znacky dyl jak rok, MUZES a to jak dlouho chces, ale kazdych 6 mesicu musis jit na DI vyplnit tu samou zadost jako ted a zaplatit 50 Kc...

Autor:  Jura [ 30.10.07, 11:06 ]
Předmět příspěvku: 

Takže když tam budu chtít auto nechat na furt, tak mě to bude stát kilčo za rok? No to je hezký.... já mám auto v depozitu, ale už ho nemám a nemám protkol o eko likvidaci.. Co se stane, když si zaplatím pojistku na měsíc vemu auto z depozita a nechám ho tak na furt?

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/