| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Depozit https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7217 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Matthes [ 29.10.07, 21:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Depozit |
Kucí, jak dat auto, resp znacky do depozitu? Kam zajit co udelat? Nemam ted cas a penize na druhy auto, ale zas ho nechci dat pryc, takze bych ji hodil zatim na spalky a pomalu opravoval ... Lze to maximalne na rok ci neomezene? Kam v Praze zajit toto vyridit? Prijde mi zbytecny platit pojistku, uz rok stoji v garazi |
|
| Autor: | spartra [ 29.10.07, 21:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
zančka, kolek, žádost stačí snad |
|
| Autor: | Matthes [ 29.10.07, 21:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
spartra píše: zančka, kolek, žádost stačí snad Ale kam |
|
| Autor: | Jarda S. [ 29.10.07, 21:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: spartra píše: zančka, kolek, žádost stačí snad Ale kam na DI |
|
| Autor: | john.05 [ 29.10.07, 21:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
zajdeš si na městský úřad odbor dopravy tam si vyplníš žádost odmontuješ spz s auta vezneš sebou malý a velký techničák a 100kč myslim že to ted stojí a to by mělo byt vše |
|
| Autor: | Matthes [ 29.10.07, 21:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dobra no a je to tedy omezeno? Nekde sem slysel ze na rok |
|
| Autor: | Radic [ 29.10.07, 21:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
bohužel jen rok...pak musíš zaplatit pojistku aspoň na měsíc, přihlásit to aspoň na den a udělat to znova a zase máš rok klid |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 29.10.07, 22:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Radic píše: bohužel jen rok...pak musíš zaplatit pojistku aspoň na měsíc, přihlásit to aspoň na den a udělat to znova a zase máš rok klid a když nemáš technickou tak ti to nevydají a jak to uděláš miloš |
|
| Autor: | Radic [ 29.10.07, 22:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: Radic píše: bohužel jen rok...pak musíš zaplatit pojistku aspoň na měsíc, přihlásit to aspoň na den a udělat to znova a zase máš rok klid a když nemáš technickou tak ti to nevydají a jak to uděláš miloš když mi to nevydají tak kam nalepí STK známky? |
|
| Autor: | Drak [ 29.10.07, 22:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nikam, na okrese ti vytisknou papír s identifikací auta, na STK ti ten papírotisknou a potvrdí, že auto prošlo technickou a známky ti nalepí na okrese. Problém je, když tě chytnou při cestě na STK |
|
| Autor: | Ales M [ 29.10.07, 23:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No i s STK... páč seš furt bez značek.... Já bych to do depozita necpal..... Změn pojistku na sezoní.... a sezonu jeden měsíc.... zaplatíš jeden měsíc a máš klid.... nemusíš vracet značky.... (a popř. to může stát i na ulici protože je to pojičštěný na dobu neurčitou, ale můžeš jezdit jen ten měsíc...... ) |
|
| Autor: | spartra [ 30.10.07, 07:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ee riok, já tam mám asi pět let, jěště to bylo aktivní |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 30.10.07, 09:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ales M píše: No i s STK... páč seš furt bez značek.... Já bych to do depozita necpal..... Změn pojistku na sezoní.... a sezonu jeden měsíc.... zaplatíš jeden měsíc a máš klid.... nemusíš vracet značky.... (a popř. to může stát i na ulici protože je to pojičštěný na dobu neurčitou, ale můžeš jezdit jen ten měsíc...... ) dělá to česká podnikatelská asi 300 a nafta 600 miloš |
|
| Autor: | Kachnis [ 30.10.07, 11:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Radic píše: bohužel jen rok...pak musíš zaplatit pojistku aspoň na měsíc, přihlásit to aspoň na den a udělat to znova a zase máš rok klid tak ja sem tohle zarizoval pred 14 dny a frci to takhle : ZADOST O ULOZENI DO DEPOSITA, MALEJ TECHNICAK,VELKEJ TECHNICAK,KARTCKA S POJISTKOU, 100 Kc, karticku s pojistkou jenom skoukne a vrati, potom dojdes s velkym technicakem na pojistovnu, kde jim ukazes radek ve kterym mas napsano,ze mas znacky v depositu... pokud tam chces mit znacky dyl jak rok, MUZES a to jak dlouho chces, ale kazdych 6 mesicu musis jit na DI vyplnit tu samou zadost jako ted a zaplatit 50 Kc... |
|
| Autor: | Jura [ 30.10.07, 11:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Takže když tam budu chtít auto nechat na furt, tak mě to bude stát kilčo za rok? No to je hezký.... já mám auto v depozitu, ale už ho nemám a nemám protkol o eko likvidaci.. Co se stane, když si zaplatím pojistku na měsíc vemu auto z depozita a nechám ho tak na furt? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|