Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Vysněný auto ?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7306
Stránka 1 z 5

Autor:  Ondras83 [ 3.11.07, 11:00 ]
Předmět příspěvku:  Vysněný auto ?

jaký je vaše vysněný auto... ??? myslim jako reálně, ne že byste chtěli Aston Matrin DB9 a děláte traktoristu....to nemyslim, ale myslim reálnej sen, kterej by se moh do budoucna stát skutečností ??

můj sen je MITSUBISHI LANCER EVO IX :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

nebo žlutá Oktávka RS (r.v 2003)

Autor:  Martin 007 [ 3.11.07, 11:16 ]
Předmět příspěvku: 

No já nevim...ale tak Mezi DB9 a Evo IX už je rozdíl jenom par mega :D

U mě Eleanor aneb Shelby Mustang GT 500 pokud to nevyjde tak krásný veterán Ford Mustang GT 390 Bullit v barvě Highland Green.

Chvíli mě držel reálný sen VW Scirroca, ale pustil sem ho z hlavy...( snad nemožný sehnat aspon normální kus - všechny maj 200 000 km a vic :( ).

Cobra by taky nevadila, ale do ni sem moc nevejdu a jeste by mi koukala hlava nad okno :D

To stačí :D

Autor:  miomio [ 3.11.07, 12:17 ]
Předmět příspěvku: 

To co mám :-)

Autor:  Kristensen [ 3.11.07, 12:23 ]
Předmět příspěvku: 

Jo tak to já mám jednoduchý: http://www.porschecars.ic.cz/Porsche/911/911_964.htm Buď tuto řadu nebo pak ještě řadu 3,2 v letech 84-89

Autor:  Majlanky [ 3.11.07, 12:53 ]
Předmět příspěvku: 

Rapid - ten uz mam
Az zacnu vydelavat tak planuju Mustanga 1976 nejspis par se jich u nas vyskytuje...

Autor:  Šemik [ 3.11.07, 12:56 ]
Předmět příspěvku: 

Můj sen je bohužel hůře uskutečnitelný, ale jednou budu takové auto mít..

A tím autem není samozřejmě nic jiného než Škoda 105S, 1977 nejlépe bleděmodrá :)

jako druhé auto bych rád Škoda 1000MB 1964 taktéž bleděmodrá :D

Autor:  Drak [ 3.11.07, 12:59 ]
Předmět příspěvku: 

Tatra 813 8x8 kolos + podvalník Transporta P50

Autor:  Matthes [ 3.11.07, 13:13 ]
Předmět příspěvku: 

Focus RS :P

Autor:  Martin 007 [ 3.11.07, 13:29 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Focus RS :P


A tak ji si koupím Ford Escort RS Cosworth a dáme závod... :D :D :D schválně kdo vyletí dřív ze silnice s našimi řidičskými schopnostmi...

:D :D :D

Autor:  solista [ 3.11.07, 13:37 ]
Předmět příspěvku: 

Tak já to mam trochu jako Martin 007. Opravdu bych někdy chtěl Eleanorku.

Ale co si chci opravdu koupit a do roka to mít snad aj i budu, pokud budu šetřit. A tím autem je NISSAN 200 SX S 13.

Autor:  Matthes [ 3.11.07, 13:39 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Matthes píše:
Focus RS :P


A tak ji si koupím Ford Escort RS Cosworth a dáme závod... :D :D :D schválně kdo vyletí dřív ze silnice s našimi řidičskými schopnostmi...

:D :D :D


Tjn :roll: Ale tak co, dame drag, tam se jede furt rovne :P Sice se mi neuzije ten zadni stabik ale co

Autor:  ventYl [ 3.11.07, 16:46 ]
Předmět příspěvku: 

Saab 900 Turbo, ale to by bolo najskor to iste, ako so Skodovkou, same opravy, upravy a tak. Akurat vyssia vybava, vyssia trieda a horsie zohnatelne diely.

Ameriku pre americky trh ziadnu. To ma uplne naprd napravy.

Autor:  Kristensen [ 3.11.07, 17:04 ]
Předmět příspěvku: 

ventYl píše:
Saab 900 Turbo, ale to by bolo najskor to iste, ako so Skodovkou, same opravy, upravy a tak. Akurat vyssia vybava, vyssia trieda a horsie zohnatelne diely.

Ameriku pre americky trh ziadnu. To ma uplne naprd napravy.


Saab je do najetí 150 000 - 200 000km relativnjě v poho stačí běžná údržba a záleží kdo jak se k tomu chová ale potom to začne lítat jedna věc za druhou.

Autor:  Martin 007 [ 3.11.07, 17:18 ]
Předmět příspěvku: 

Ameriku pre americky trh ziadnu. To ma uplne naprd napravy.[/quote]

Vo tom to je :D :D :D V8 7.0 takoví čísla soudruzi neznali :D :D :D

Autor:  ventYl [ 3.11.07, 18:39 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Ameriku pre americky trh ziadnu. To ma uplne naprd napravy.


Vo tom to je :D :D :D V8 7.0 takoví čísla soudruzi neznali :D :D :D[/quote]

nj, v amerike je to o tom, kto do toho narve vacsi a silnejsi motor a ma viac koni pod kapotou. ked si sem ale dovezies ameriku s americkym podvozkom, tak dost pravdepodobne budes mat zadny nahon na relativne lahky zadok s tuhymi napravami a listovymi prudinami. To sa na nasich cestach prosto nechyta. V zime absolutne neprevadzkovatelne a v lete maximalne tak na dialnici. Akakolvek prudsia zakruta, neosefujes to dobre s plynom a zadok leti do vecnych lovist.

Stránka 1 z 5 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/