| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Vysněný auto ? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7306 |
Stránka 1 z 5 |
| Autor: | Ondras83 [ 3.11.07, 11:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Vysněný auto ? |
jaký je vaše vysněný auto... ??? myslim jako reálně, ne že byste chtěli Aston Matrin DB9 a děláte traktoristu....to nemyslim, ale myslim reálnej sen, kterej by se moh do budoucna stát skutečností ?? můj sen je MITSUBISHI LANCER EVO IX nebo žlutá Oktávka RS (r.v 2003) |
|
| Autor: | Martin 007 [ 3.11.07, 11:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No já nevim...ale tak Mezi DB9 a Evo IX už je rozdíl jenom par mega U mě Eleanor aneb Shelby Mustang GT 500 pokud to nevyjde tak krásný veterán Ford Mustang GT 390 Bullit v barvě Highland Green. Chvíli mě držel reálný sen VW Scirroca, ale pustil sem ho z hlavy...( snad nemožný sehnat aspon normální kus - všechny maj 200 000 km a vic Cobra by taky nevadila, ale do ni sem moc nevejdu a jeste by mi koukala hlava nad okno To stačí |
|
| Autor: | miomio [ 3.11.07, 12:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To co mám |
|
| Autor: | Kristensen [ 3.11.07, 12:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo tak to já mám jednoduchý: http://www.porschecars.ic.cz/Porsche/911/911_964.htm Buď tuto řadu nebo pak ještě řadu 3,2 v letech 84-89 |
|
| Autor: | Majlanky [ 3.11.07, 12:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Rapid - ten uz mam Az zacnu vydelavat tak planuju Mustanga 1976 nejspis par se jich u nas vyskytuje... |
|
| Autor: | Šemik [ 3.11.07, 12:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Můj sen je bohužel hůře uskutečnitelný, ale jednou budu takové auto mít.. A tím autem není samozřejmě nic jiného než Škoda 105S, 1977 nejlépe bleděmodrá jako druhé auto bych rád Škoda 1000MB 1964 taktéž bleděmodrá |
|
| Autor: | Drak [ 3.11.07, 12:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tatra 813 8x8 kolos + podvalník Transporta P50 |
|
| Autor: | Matthes [ 3.11.07, 13:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Focus RS |
|
| Autor: | Martin 007 [ 3.11.07, 13:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Focus RS A tak ji si koupím Ford Escort RS Cosworth a dáme závod... |
|
| Autor: | solista [ 3.11.07, 13:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak já to mam trochu jako Martin 007. Opravdu bych někdy chtěl Eleanorku. Ale co si chci opravdu koupit a do roka to mít snad aj i budu, pokud budu šetřit. A tím autem je NISSAN 200 SX S 13. |
|
| Autor: | Matthes [ 3.11.07, 13:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Matthes píše: Focus RS A tak ji si koupím Ford Escort RS Cosworth a dáme závod... Tjn |
|
| Autor: | ventYl [ 3.11.07, 16:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Saab 900 Turbo, ale to by bolo najskor to iste, ako so Skodovkou, same opravy, upravy a tak. Akurat vyssia vybava, vyssia trieda a horsie zohnatelne diely. Ameriku pre americky trh ziadnu. To ma uplne naprd napravy. |
|
| Autor: | Kristensen [ 3.11.07, 17:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ventYl píše: Saab 900 Turbo, ale to by bolo najskor to iste, ako so Skodovkou, same opravy, upravy a tak. Akurat vyssia vybava, vyssia trieda a horsie zohnatelne diely. Ameriku pre americky trh ziadnu. To ma uplne naprd napravy. Saab je do najetí 150 000 - 200 000km relativnjě v poho stačí běžná údržba a záleží kdo jak se k tomu chová ale potom to začne lítat jedna věc za druhou. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 3.11.07, 17:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ameriku pre americky trh ziadnu. To ma uplne naprd napravy.[/quote] Vo tom to je |
|
| Autor: | ventYl [ 3.11.07, 18:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Ameriku pre americky trh ziadnu. To ma uplne naprd napravy. Vo tom to je :D :D :D V8 7.0 takoví čísla soudruzi neznali :D :D :D[/quote] nj, v amerike je to o tom, kto do toho narve vacsi a silnejsi motor a ma viac koni pod kapotou. ked si sem ale dovezies ameriku s americkym podvozkom, tak dost pravdepodobne budes mat zadny nahon na relativne lahky zadok s tuhymi napravami a listovymi prudinami. To sa na nasich cestach prosto nechyta. V zime absolutne neprevadzkovatelne a v lete maximalne tak na dialnici. Akakolvek prudsia zakruta, neosefujes to dobre s plynom a zadok leti do vecnych lovist. |
|
| Stránka 1 z 5 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|