| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Na vyhozeni? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7313 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Majlanky [ 3.11.07, 12:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Na vyhozeni? |
Tak sem dneska obchodoval s UltraFanem z virtu. Moc prijemny clovek. Kupoval jsem od nej predni M blatniky a nakonec jsme skoncili u neho v garazi kde mi zadarmo venoval predni pruziny v komaxu, zadni lampy a za 200kc mi prodal funkcni central na tridveraka. No a proc to no rikal: Hele a nechces tyhle pruziny ja je jinak vyhodim a koukam mas uz pekne mlecny lampy mam tu jedny taky bych je vyhodil budou lepsi ne ty co tam mas. Tak sem si rikal co nekde zalozit topic kde bycste mohli napsat co se chystate vyhodit treba se to bude hodit. Momochodem ty blatniky sou bez koroze a dal mi je za 200 pac se je chystal, co, vyhodit... Co vy na to mozna je to brutalni blbost ale... |
|
| Autor: | Šemik [ 3.11.07, 13:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já třeba zásadně nic nevyhazuju Nechávám si i prasklé žárovky nebo zadřená ložiska. Mnohokráte se mi i tyhle na první pohled již nepoužitelné věci moc a moc hodily.. |
|
| Autor: | Matthes [ 3.11.07, 13:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja taky nic nevyhazuju ale pak tu z toho vznikaj ruzny neshody pac je toho moc |
|
| Autor: | Martin91 [ 3.11.07, 13:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mi prosím tě řekni na co jsi potřeboval prasklý žárovky to mi nejde do hlavy |
|
| Autor: | Matthes [ 3.11.07, 13:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kalista píše: mi prosím tě řekni na co jsi potřeboval prasklý žárovky to mi nejde do hlavy Ja to vim |
|
| Autor: | Šemik [ 3.11.07, 14:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kalista píše: mi prosím tě řekni na co jsi potřeboval prasklý žárovky to mi nejde do hlavy Třeba ty malé 2W - odstraním baňku a vnitřnosti Stará zadřená ložiska - po rozdrcení ve svěráku mám vynikající kuličky které se hodí třeba k stahovákům a pod. Nechávám třeba i staré zpuchřelé hadice - ty se hodí po rozříznutí jako mechanická ochrana nových hadic |
|
| Autor: | cyz [ 4.11.07, 11:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Kalista píše: mi prosím tě řekni na co jsi potřeboval prasklý žárovky to mi nejde do hlavy Třeba ty malé 2W - odstraním baňku a vnitřnosti Stará zadřená ložiska - po rozdrcení ve svěráku mám vynikající kuličky které se hodí třeba k stahovákům a pod. Nechávám třeba i staré zpuchřelé hadice - ty se hodí po rozříznutí jako mechanická ochrana nových hadic Teda já zírám - je ti 17 ale mluvíš jako starý praktik |
|
| Autor: | Ales M [ 4.11.07, 11:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak to já už toho mám tolika, že to začne lítat.... Sklep plnej, půda plná a okolo baráku taky.... A potřebuju uklidit a mít místo na svoje ( potřebné) věci... Tak třebas cena šrotu... čtyřkvalt na škodovku... snad tu bude i jedna půlka zadní M kový nápravy... Kdo co dá za dveře na škodovku??? Pak sou tu různý kraviny.... jedna orig poklice... nová sklo blinkru na Mko... a tak různě... nějaký pakny... Hlava na fávo..... Všechno to poletí... Jen musí nazrát čas a musím si půjčit vozejk.... To nebude za dlouho... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|