| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| oprava diskmena https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7353 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | jizíček [ 5.11.07, 20:34 ] |
| Předmět příspěvku: | oprava diskmena |
potreboval bych radu ohledne toho tociciho se stredu ... kdyz ho zapnu tak akorat cukne a nic ... vedel by nekdo co by se tak mohl vysr...?? |
|
| Autor: | Matthes [ 5.11.07, 20:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je tam motorek zejo |
|
| Autor: | jizíček [ 5.11.07, 20:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Je tam motorek zejo jo jde volne .. tak ale to jde snad u kazdyho ... |
|
| Autor: | Martin [ 5.11.07, 20:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Takto se myslím chová i normální mechnika, která nezaostří CD. Chybu vinutí bych vyloučil, vydrží mnoho, spíše odchází budiče motoru. |
|
| Autor: | jizíček [ 5.11.07, 21:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a da se to nejak v domacim prostredi opravit ? mohu to zkusit, kdyz to nezvladnu tak se nic nedeje .. ale chtel bych to zkusit ... |
|
| Autor: | Martin [ 5.11.07, 21:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jediné co můžeš udělat, tak poštelovat s trimrem laseru. Maximálně ještě zkusit pošťourat kontaktama k motoru a laseru. |
|
| Autor: | jizíček [ 5.11.07, 21:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: Jediné co můžeš udělat, tak poštelovat s trimrem laseru. Maximálně ještě zkusit pošťourat kontaktama k motoru a laseru. tak laser se hybe a vypada ze funguje |
|
| Autor: | DRYVER [ 5.11.07, 22:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dalsi moznost oprvy je hodit to do kose a jit koupit MP3 prehravac kde se nic netoci, nebo jineho discmana |
|
| Autor: | jizíček [ 5.11.07, 22:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: Dalsi moznost oprvy je hodit to do kose a jit koupit MP3 prehravac kde se nic netoci, nebo jineho discmana jo taky moznost .. ale ja to nejak nepotrebuji ... ja ho ted nasel ve skrini... a ono to bere i dvd a da se to napojit na televizi ... |
|
| Autor: | Vít [ 5.11.07, 22:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak to bude asi dost náročné, dvd má mnohem hustší zápis, tak musí být větší nároky na přesnost systému vystavování čočky, to si myslím, že opravíš jen náhodou |
|
| Autor: | jizíček [ 5.11.07, 22:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: tak to bude asi dost náročné, dvd má mnohem hustší zápis, tak musí být větší nároky na přesnost systému vystavování čočky, to si myslím, že opravíš jen náhodou tak ono celkem jedno co to cte ... tady jde o to ze se ten stred netoci ... tim padem mi to nacte leda tak prd .. |
|
| Autor: | jizíček [ 5.11.07, 22:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jako kdyz to neopravim tak se nic nedeje ... jen jsem to chtel zkusit ... pohrat si s tim trochu |
|
| Autor: | Kachnis [ 6.11.07, 11:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak laser se hybe a vypada ze funguje[/quote] jak poznas ze se funguje?? ses do nej dival |
|
| Autor: | jizíček [ 6.11.07, 12:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kachnis píše: tak laser se hybe a vypada ze funguje jak poznas ze se funguje?? ses do nej dival tak dobre .. nevim jestli funguje... ale to nezjistim dokad se ten stred nebude tocit ..ale to je jedno .. stejnak na to seru |
|
| Autor: | Martin [ 6.11.07, 13:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zkus pohýbat tím trimrem u laseru, pokud to nepomůže, tak to zahoď. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|