| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| dopis z AZNP https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7404 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Kachnis [ 8.11.07, 13:30 ] |
| Předmět příspěvku: | dopis z AZNP |
TOTO MI PRISLO DNES NA MUJ DOTAZ JAK TO BUDE DAL S PRESTAVBAMA .. Dobrý den, od 1.1.2008 nebudou alternativní záměnnosti náhradních dílů a přestavby pro vozidla řady Favorit, Forman a starší již uvedeny v našem sdělení. Dotčené výměny dílů budou muset vlastníci těchto starších vozidel řešit individuálně bez dodatečného stanoviska výrobce vozidla s úřady obcí s rozšířenou působností v souladu se zákonem 56/2001Sb., zejména §74, odst.4). Přestavbu vozidel Škoda typ 74x s motory typu 742.10, 742.12, 742.13, 742.135 a 742.136 s použitím motoru typu 781.135 nebo 781.136 nedoporučujeme (nejedná se o nesouhlas). Tuto přestavbu nemáme technicky odzkoušenou a schválenou MD ČR, nemůžeme tedy stanovit její rozsah ani sdělit údaje pro změnu v TP. K posouzení vozidel po přestavbě je na základě rozhodnutí úřadu obce s rozšířenou působností kompetentní zkušební stanice nebo akreditovaná zkušebna. Přestavovatel nebo úpravce je považován za výrobce dle zákona 59/1998Sb. o odpovědnosti za škodu způsobenou vadou výrobku. Firma Škoda Auto a.s. nenese odpovědnost za takto dodatečně upravená vozidla. S pozdravem Věra Vaňková | TZH - Typové zkoušky, technické předpisy, patenty, licence a ochranné známky SKODA AUTO a.s. | V. Klementa 869 | 293 60 Mlada Boleslav | Czech Republic tel: +420 326 8 15678 | fax: +420 326 8 15040 | eFax: +420 326 8 49710 vera.vankova@skoda-auto.cz | www.skoda-auto.cz | www.skoda-auto.com |
|
| Autor: | Vít [ 8.11.07, 13:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
takže ti ta dotyčná osoba koukám neřekla nic nového...... |
|
| Autor: | Kachnis [ 8.11.07, 13:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
neni,moje auto vyjelo z AZNP a myslim,ze tvoje jeste taky |
|
| Autor: | Vít [ 8.11.07, 13:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to je rána pod pás... |
|
| Autor: | Kachnis [ 8.11.07, 13:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no prece byvalym zamestnancum |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 8.11.07, 16:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kachnis píše: no prece byvalym zamestnancum to je stará vesta že ti neřeknou nic pokud něco takového potřebuješ musíš si poradit sám, jedno řešení je následovné na původním motoru zlikviduj číslo a typ motoru zajdi do škodovky tam ti napíšou papír že namontovaný motor je bez čísla a typu a má podobné vlastnosti jak motor typu, který tam má být a další nějaké okecávky, zajdeš na úřad tam ti zlikvidujou typ a číslo že tam je motor který je podobný a pak si tam namontuj třeba raketový protože už je to jedno miloš |
|
| Autor: | Serifus [ 8.11.07, 23:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak z toho dopisu moudrej nejsem. Prostě stránka vo hovně. Nic ti tam v podstatě neřekla. Jak to teda je, když si chci hopnout do Škůdky třeba 1.9 benzína? Zavřou mě? |
|
| Autor: | Vít [ 8.11.07, 23:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus píše: Tak z toho dopisu moudrej nejsem. Prostě stránka vo hovně. Nic ti tam v podstatě neřekla. Jak to teda je, když si chci hopnout do Škůdky třeba 1.9 benzína? Zavřou mě? |
|
| Autor: | Serifus [ 8.11.07, 23:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: Serifus píše: Tak z toho dopisu moudrej nejsem. Prostě stránka vo hovně. Nic ti tam v podstatě neřekla. Jak to teda je, když si chci hopnout do Škůdky třeba 1.9 benzína? Zavřou mě? |
|
| Autor: | Matthes [ 8.11.07, 23:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Co ma benzin 1,9? Znam 1,8T 1,8 2.0 ... |
|
| Autor: | Vít [ 8.11.07, 23:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
205 GTI, ale to bych do škodovky fakt nedával, je to podle mě moc |
|
| Autor: | Serifus [ 9.11.07, 00:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Co ma benzin 1,9? Znam 1,8T 1,8 2.0 ... Citroen Bx |
|
| Autor: | Serifus [ 9.11.07, 00:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak co? Šlo by to? A nevíte u koho bych se teda na tohle měl zeptat???? |
|
| Autor: | Vít [ 9.11.07, 00:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
pod takovou úpravu se nikdo nepodepíše, protože kdo ji schválí, může za to nést v případě průseru odpovědnost u soudu a to je dost veliký riziko |
|
| Autor: | Serifus [ 9.11.07, 00:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To bych rád věděl, co by se mohlo stát za průser... Už jen Škodovka samotná je průser. Co by mohlo bejt horší jako? |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|