Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

dopis z AZNP
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7404
Stránka 1 z 3

Autor:  Kachnis [ 8.11.07, 13:30 ]
Předmět příspěvku:  dopis z AZNP

TOTO MI PRISLO DNES NA MUJ DOTAZ JAK TO BUDE DAL S PRESTAVBAMA ..
Dobrý den,
od 1.1.2008 nebudou alternativní záměnnosti náhradních dílů a přestavby pro vozidla řady Favorit, Forman a starší již uvedeny v našem sdělení. Dotčené výměny dílů budou muset vlastníci těchto starších vozidel řešit individuálně bez dodatečného stanoviska výrobce vozidla s úřady obcí s rozšířenou působností v souladu se zákonem 56/2001Sb., zejména §74, odst.4).

Přestavbu vozidel Škoda typ 74x s motory typu 742.10, 742.12, 742.13, 742.135 a 742.136 s použitím motoru typu 781.135 nebo 781.136 nedoporučujeme (nejedná se o nesouhlas). Tuto přestavbu nemáme technicky odzkoušenou a schválenou MD ČR, nemůžeme tedy stanovit její rozsah ani sdělit údaje pro změnu v TP.

K posouzení vozidel po přestavbě je na základě rozhodnutí úřadu obce s rozšířenou působností kompetentní zkušební stanice nebo akreditovaná zkušebna.

Přestavovatel nebo úpravce je považován za výrobce dle zákona 59/1998Sb. o odpovědnosti za škodu způsobenou vadou výrobku. Firma Škoda Auto a.s. nenese odpovědnost za takto dodatečně upravená vozidla.

S pozdravem

Věra Vaňková | TZH - Typové zkoušky, technické předpisy, patenty, licence a ochranné známky
SKODA AUTO a.s. | V. Klementa 869 | 293 60 Mlada Boleslav | Czech Republic
tel: +420 326 8 15678 | fax: +420 326 8 15040 | eFax: +420 326 8 49710
vera.vankova@skoda-auto.cz | www.skoda-auto.cz | www.skoda-auto.com

Autor:  Vít [ 8.11.07, 13:43 ]
Předmět příspěvku: 

takže ti ta dotyčná osoba koukám neřekla nic nového...... :) co bychom taky čekali, tyhle plečky už je nějaký ten pátek neživí a tak je ani nezajímají. mimochodem, zkratka AZNP je už pár let malinko mimo :wink:

Autor:  Kachnis [ 8.11.07, 13:44 ]
Předmět příspěvku: 

neni,moje auto vyjelo z AZNP a myslim,ze tvoje jeste taky :)

Autor:  Vít [ 8.11.07, 13:53 ]
Předmět příspěvku: 

to je rána pod pás... :) schválně se musím podívat do techničáku, u sebe mám jen malej, tam to nepíšou. Myslel jsem to tak, že AZNP už není, tedy nevím, komu vlastně ten dopis píšeš :)

Autor:  Kachnis [ 8.11.07, 13:57 ]
Předmět příspěvku: 

no prece byvalym zamestnancum :) a uz me nezlob..slibil ze ho hodim na net jakmile mi z MB odepisou,tak sem se podelil :) jen sem zvedavej,kdo mi zkoukne prestavbu :) jesli akreditovana zkusena nebo ty paka v chomutove na STK :roll:

Autor:  slovacek.milos [ 8.11.07, 16:32 ]
Předmět příspěvku: 

kachnis píše:
no prece byvalym zamestnancum :) a uz me nezlob..slibil ze ho hodim na net jakmile mi z MB odepisou,tak sem se podelil :) jen sem zvedavej,kdo mi zkoukne prestavbu :) jesli akreditovana zkusena nebo ty paka v chomutove na STK :roll:



to je stará vesta že ti neřeknou nic pokud něco takového potřebuješ musíš si poradit sám, jedno řešení je následovné na původním motoru zlikviduj číslo a typ motoru zajdi do škodovky tam ti napíšou papír že namontovaný motor je bez čísla a typu a má podobné vlastnosti jak motor typu, který tam má být a další nějaké okecávky, zajdeš na úřad tam ti zlikvidujou typ a číslo že tam je motor který je podobný a pak si tam namontuj třeba raketový protože už je to jedno miloš

Autor:  Serifus [ 8.11.07, 23:43 ]
Předmět příspěvku: 

Tak z toho dopisu moudrej nejsem. Prostě stránka vo hovně. Nic ti tam v podstatě neřekla. Jak to teda je, když si chci hopnout do Škůdky třeba 1.9 benzína? Zavřou mě?

Autor:  Vít [ 8.11.07, 23:46 ]
Předmět příspěvku: 

Serifus píše:
Tak z toho dopisu moudrej nejsem. Prostě stránka vo hovně. Nic ti tam v podstatě neřekla. Jak to teda je, když si chci hopnout do Škůdky třeba 1.9 benzína? Zavřou mě?
zavřou tě až potom, co vezme heverem po palici policajta, který ti zakáže pokračovat v jízdě.

Autor:  Serifus [ 8.11.07, 23:55 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
Serifus píše:
Tak z toho dopisu moudrej nejsem. Prostě stránka vo hovně. Nic ti tam v podstatě neřekla. Jak to teda je, když si chci hopnout do Škůdky třeba 1.9 benzína? Zavřou mě?
zavřou tě až potom, co vezme heverem po palici policajta, který ti zakáže pokračovat v jízdě.


:lol: :lol: :lol: A proč by to dělal? :wink: Jezdím slušně... Ptal jsem se vážně. Schválil by to někdo?

Autor:  Matthes [ 8.11.07, 23:56 ]
Předmět příspěvku: 

Co ma benzin 1,9? Znam 1,8T 1,8 2.0 ...

Autor:  Vít [ 8.11.07, 23:57 ]
Předmět příspěvku: 

205 GTI, ale to bych do škodovky fakt nedával, je to podle mě moc

Autor:  Serifus [ 9.11.07, 00:03 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Co ma benzin 1,9? Znam 1,8T 1,8 2.0 ...


Citroen Bx :wink:

Autor:  Serifus [ 9.11.07, 00:03 ]
Předmět příspěvku: 

Tak co? Šlo by to? A nevíte u koho bych se teda na tohle měl zeptat????

Autor:  Vít [ 9.11.07, 00:05 ]
Předmět příspěvku: 

pod takovou úpravu se nikdo nepodepíše, protože kdo ji schválí, může za to nést v případě průseru odpovědnost u soudu a to je dost veliký riziko

Autor:  Serifus [ 9.11.07, 00:48 ]
Předmět příspěvku: 

To bych rád věděl, co by se mohlo stát za průser... Už jen Škodovka samotná je průser. Co by mohlo bejt horší jako? :lol:

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/