| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| predat vcelku aj SPZ alebo odhlasit a ropredavat? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7408 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Cvoky [ 8.11.07, 19:50 ] |
| Předmět příspěvku: | predat vcelku aj SPZ alebo odhlasit a ropredavat? |
zdravim Vas. tak sa mi stala minuly piatok skareda vec, mal som trosku vacsi tuk s feliciou. cela lava strana je znicena, predna naprava a strecha tiez. podla poistovaka to bude totalka. oplati sa mi to predat neakemu manikovi aj s SPZ alebo odhlasit auto a predat vrak, alebo ho rozpredavat na ND? dik |
|
| Autor: | Vít [ 8.11.07, 19:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
pokud seženeš lacino rozumné auto bez papírů (např dovoz srn apod, co je to /bylo/ za auto? ), pak se ti ho na ty papíry vyplatí postavit a jezdíš dál |
|
| Autor: | Cvoky [ 8.11.07, 20:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: pokud seženeš lacino rozumné auto bez papírů (např dovoz srn apod, co je to /bylo/ za auto? ), pak se ti ho na ty papíry vyplatí postavit a jezdíš dál Felda, 1.3i 50 kW, r.v. 1995 |
|
| Autor: | Martin [ 8.11.07, 20:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A když to rozprodáš, tak co budeš dělat s papírama? |
|
| Autor: | Cvoky [ 8.11.07, 20:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: A když to rozprodáš, tak co budeš dělat s papírama? papiere odhlasim a tak sa bude rozpredavat co ostalo cele - to je tretia moznost |
|
| Autor: | Martin [ 8.11.07, 20:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To tě ale vyjde dost draho papír o ekolikvidaci. |
|
| Autor: | Vít [ 8.11.07, 20:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jaké jsou na slovensku podmínky odhlášení? V ČR je třeba automobil "ekologicky zlikvidovat", tedy sehnat papír o zlikvidování z vrakoviště apod, za ten se platí, za odhlášení auta potom jistě taky, to je potom lepší to auto prodat i s doklady, než ještě platit za zrušení |
|
| Autor: | Martin [ 8.11.07, 20:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A jo, ty seš ze Slovenska, tam to můžeš klidně odhlásit, promiň za ten zmatek. |
|
| Autor: | michalkatka [ 8.11.07, 22:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: predat vcelku aj SPZ alebo odhlasit a ropredavat? |
Cvoky píše: zdravim Vas. tak sa mi stala minuly piatok skareda vec, mal som trosku vacsi tuk s feliciou. cela lava strana je znicena, predna naprava a strecha tiez. podla poistovaka to bude totalka. oplati sa mi to predat neakemu manikovi aj s SPZ alebo odhlasit auto a predat vrak, alebo ho rozpredavat na ND? dik u nás na odhlásenie potrebuješ papier o ekolikvidácii, tak isto ako v česku... ale sú na to finty... |
|
| Autor: | ventYl [ 10.11.07, 18:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ked uz mas ten papier, tak len 50korunovy kolok za odhlasenie a zrusit poistku |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|