Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

predat vcelku aj SPZ alebo odhlasit a ropredavat?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7408
Stránka 1 z 1

Autor:  Cvoky [ 8.11.07, 19:50 ]
Předmět příspěvku:  predat vcelku aj SPZ alebo odhlasit a ropredavat?

zdravim Vas. tak sa mi stala minuly piatok skareda vec, mal som trosku vacsi tuk s feliciou.
cela lava strana je znicena, predna naprava a strecha tiez. podla poistovaka to bude totalka.
oplati sa mi to predat neakemu manikovi aj s SPZ alebo odhlasit auto a predat vrak, alebo ho rozpredavat na ND? dik

Autor:  Vít [ 8.11.07, 19:54 ]
Předmět příspěvku: 

pokud seženeš lacino rozumné auto bez papírů (např dovoz srn apod, co je to /bylo/ za auto? ), pak se ti ho na ty papíry vyplatí postavit a jezdíš dál

Autor:  Cvoky [ 8.11.07, 20:02 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
pokud seženeš lacino rozumné auto bez papírů (např dovoz srn apod, co je to /bylo/ za auto? ), pak se ti ho na ty papíry vyplatí postavit a jezdíš dál

Felda, 1.3i 50 kW, r.v. 1995

Autor:  Martin [ 8.11.07, 20:18 ]
Předmět příspěvku: 

A když to rozprodáš, tak co budeš dělat s papírama?

Autor:  Cvoky [ 8.11.07, 20:24 ]
Předmět příspěvku: 

Martin píše:
A když to rozprodáš, tak co budeš dělat s papírama?

papiere odhlasim a tak sa bude rozpredavat co ostalo cele - to je tretia moznost :)

Autor:  Martin [ 8.11.07, 20:36 ]
Předmět příspěvku: 

To tě ale vyjde dost draho papír o ekolikvidaci.

Autor:  Vít [ 8.11.07, 20:44 ]
Předmět příspěvku: 

jaké jsou na slovensku podmínky odhlášení? V ČR je třeba automobil "ekologicky zlikvidovat", tedy sehnat papír o zlikvidování z vrakoviště apod, za ten se platí, za odhlášení auta potom jistě taky, to je potom lepší to auto prodat i s doklady, než ještě platit za zrušení

Autor:  Martin [ 8.11.07, 20:47 ]
Předmět příspěvku: 

A jo, ty seš ze Slovenska, tam to můžeš klidně odhlásit, promiň za ten zmatek.

Autor:  michalkatka [ 8.11.07, 22:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: predat vcelku aj SPZ alebo odhlasit a ropredavat?

Cvoky píše:
zdravim Vas. tak sa mi stala minuly piatok skareda vec, mal som trosku vacsi tuk s feliciou.
cela lava strana je znicena, predna naprava a strecha tiez. podla poistovaka to bude totalka.
oplati sa mi to predat neakemu manikovi aj s SPZ alebo odhlasit auto a predat vrak, alebo ho rozpredavat na ND? dik


u nás na odhlásenie potrebuješ papier o ekolikvidácii, tak isto ako v česku... ale sú na to finty...

Autor:  ventYl [ 10.11.07, 18:43 ]
Předmět příspěvku: 

ked uz mas ten papier, tak len 50korunovy kolok za odhlasenie a zrusit poistku

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/