| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Poskodene nove nahradne diely https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7413 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | deekay [ 9.11.07, 15:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Poskodene nove nahradne diely |
uz sa vam stalo ze by vam niekedy dali poskodu vec napr. autorizovani predajcovia? mne dnes dali v skodovke jedno skoro rozpustene silonove puzdro |
|
| Autor: | Vít [ 9.11.07, 15:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ne, poškozený ne, ale špatný typ dílu už jo, s výměnou nebyl problém |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 9.11.07, 15:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
dodavatelé zkouší pořád něco, čína v orginálních krabičkách, padělky všeho možného, všera jsem měnil trlumiče na feldě, měl jsem dole spodní kulové čepy jsou tam 4000 km a jsou volné orginál DAS , jezdí z blatnice do veselí po slušné cestě tak kde jsme, nedávno jsem kupoval čidlo teploty 1.9 D orginál 420 a náhrada 170 vyšel jsem před prodejnu na světlo a žádný rozdíl, orginál musí mít přece číslo dílu, výrobce a nic tam nebylo, vytečené tlumiče delphi v krabici a podobně miloš |
|
| Autor: | cyz [ 9.11.07, 19:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: dodavatelé zkouší pořád něco, čína v orginálních krabičkách, padělky všeho možného, všera jsem měnil trlumiče na feldě, měl jsem dole spodní kulové čepy jsou tam 4000 km a jsou volné orginál DAS , jezdí z blatnice do veselí po slušné cestě tak kde jsme, nedávno jsem kupoval čidlo teploty 1.9 D orginál 420 a náhrada 170 vyšel jsem před prodejnu na světlo a žádný rozdíl, orginál musí mít přece číslo dílu, výrobce a nic tam nebylo, vytečené tlumiče delphi v krabici a podobně miloš A je teda způsob jak to od sebe rozlišit? Btw. cesta z Veselí do Blatníce - nemyslíš náhodou veselskou D1 s nejtáhlejší zatáčkou v ČR? Na té cestě bych se nedivil kdyby ty čepy nevydržely víc jak ty 4 000 (pokud teda není udělaná nová, dlouho jsem tudy nejel) |
|
| Autor: | Kristensen [ 9.11.07, 23:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já zatím pokud zápasím s poškozeným novým ND tak je to většinou plechařina, jdeš koupit blatník a on má na sobě 3 doliky který na tebe koukaj ještě za pultem |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|