Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Poskodene nove nahradne diely
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7413
Stránka 1 z 1

Autor:  deekay [ 9.11.07, 15:18 ]
Předmět příspěvku:  Poskodene nove nahradne diely

uz sa vam stalo ze by vam niekedy dali poskodu vec napr. autorizovani predajcovia?
mne dnes dali v skodovke jedno skoro rozpustene silonove puzdro :?

Autor:  Vít [ 9.11.07, 15:20 ]
Předmět příspěvku: 

ne, poškozený ne, ale špatný typ dílu už jo, s výměnou nebyl problém

Autor:  slovacek.milos [ 9.11.07, 15:48 ]
Předmět příspěvku: 

dodavatelé zkouší pořád něco, čína v orginálních krabičkách, padělky všeho možného, všera jsem měnil trlumiče na feldě, měl jsem dole spodní kulové čepy jsou tam 4000 km a jsou volné orginál DAS , jezdí z blatnice do veselí po slušné cestě tak kde jsme, nedávno jsem kupoval čidlo teploty 1.9 D orginál 420 a náhrada 170 vyšel jsem před prodejnu na světlo a žádný rozdíl, orginál musí mít přece číslo dílu, výrobce a nic tam nebylo, vytečené tlumiče delphi v krabici a podobně miloš

Autor:  cyz [ 9.11.07, 19:43 ]
Předmět příspěvku: 

slovacek.milos píše:
dodavatelé zkouší pořád něco, čína v orginálních krabičkách, padělky všeho možného, všera jsem měnil trlumiče na feldě, měl jsem dole spodní kulové čepy jsou tam 4000 km a jsou volné orginál DAS , jezdí z blatnice do veselí po slušné cestě tak kde jsme, nedávno jsem kupoval čidlo teploty 1.9 D orginál 420 a náhrada 170 vyšel jsem před prodejnu na světlo a žádný rozdíl, orginál musí mít přece číslo dílu, výrobce a nic tam nebylo, vytečené tlumiče delphi v krabici a podobně miloš


A je teda způsob jak to od sebe rozlišit? Btw. cesta z Veselí do Blatníce - nemyslíš náhodou veselskou D1 s nejtáhlejší zatáčkou v ČR? Na té cestě bych se nedivil kdyby ty čepy nevydržely víc jak ty 4 000 (pokud teda není udělaná nová, dlouho jsem tudy nejel)

Autor:  Kristensen [ 9.11.07, 23:19 ]
Předmět příspěvku: 

Já zatím pokud zápasím s poškozeným novým ND tak je to většinou plechařina, jdeš koupit blatník a on má na sobě 3 doliky který na tebe koukaj ještě za pultem :roll:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/