| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Je možné zaměnit konc. díl výfuku z TDi na benzína? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7434 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Cayce 2 [ 10.11.07, 12:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Je možné zaměnit konc. díl výfuku z TDi na benzína? |
Zdravím, jeden prodejce výfuků a pár kámošů mi tvrdí, že můžu použít konc. díl výfuku ze š octávia 1.9 TDi na š octávia 1.8 benzín. Vypadají zcela shodně i uchycení je stejné. Prý je vevnitř jen nějaká vata na tlumení zvuku. Nemůžu tím ohrozit katalyzátor nebo dokonce činost motoru? Katalogové čísla výrobců výfuků jsou však rozdílná, z toho bych logicjy vyvozoval, že i vnitřek obou konc. dílů bude rozdílný. Jak to tedy je doopravdy? Dík za vaše názory. |
|
| Autor: | Drak [ 10.11.07, 12:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Poškození katu nehrozí, pokud nejde o originální díl, tak je možná zvýšená hlučnost, nebo spotřeba, ale nijak by záměna neměla vadit. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 10.11.07, 16:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
možná to nějak změní chování motoru, ale rozhodně by se neměl zničit, třeba u feldy je výměna 1,3 za 1,9 vlastně ladák...víc otevřenej a motor není tak udušenej... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|