| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| 3elektrodová svíčka do mkový 105ky https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7445 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | škodař [ 10.11.07, 21:18 ] |
| Předmět příspěvku: | 3elektrodová svíčka do mkový 105ky |
máte stím někdo zkušenosti samozdřejně že s krátkým závitem jednou jsem tak řešil sekačku na který se mi dělal škvarek dal sme tam 3lektrodu a blblo to tak sem 2 elekrtody užeral a stou jednou to jelo jak drak no problem myslíte že to bude lepčí když ta jiskra bude přímo do spalovacího prostoru a nebude se krčit za tím příškem obyč. svíčky?? |
|
| Autor: | Ondras83 [ 11.11.07, 12:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 3elektrodová svíčka do mkový 105ky |
škodař píše: máte stím někdo zkušenosti samozdřejně že s krátkým závitem jednou jsem tak řešil sekačku na který se mi dělal škvarek dal sme tam 3lektrodu a blblo to tak sem 2 elekrtody užeral a stou jednou to jelo jak drak no problem myslíte že to bude lepčí když ta jiskra bude přímo do spalovacího prostoru a nebude se krčit za tím příškem obyč. svíčky?? podle mě zbytečnost.....zas takovej výkon ti ta svíčka nedá abys to poznal.... |
|
| Autor: | škodař [ 11.11.07, 12:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 3elektrodová svíčka do mkový 105ky |
Ondras83 píše: škodař píše: máte stím někdo zkušenosti samozdřejně že s krátkým závitem jednou jsem tak řešil sekačku na který se mi dělal škvarek dal sme tam 3lektrodu a blblo to tak sem 2 elekrtody užeral a stou jednou to jelo jak drak no problem myslíte že to bude lepčí když ta jiskra bude přímo do spalovacího prostoru a nebude se krčit za tím příškem obyč. svíčky?? podle mě zbytečnost.....zas takovej výkon ti ta svíčka nedá abys to poznal.... |
|
| Autor: | Drak [ 11.11.07, 12:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jestli jiskru píst vidí, nebo přes elektrodu nevidí je snad jedno, ne? Důležitý je, že jiskra šlahne v prostoru s výbušnou směsí. Ty motory jsou na to navržený, to je jak kdybys chtěl živit trabanta V-Powerem, zbytečně vyhozený peníze a efekt neznatelnej. Dobře seštelovanej motor musí chytit nejpozději na pátou točku. |
|
| Autor: | cyz [ 11.11.07, 14:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak já jsem dal 3-elektrodové do Formana, jsou asi o 20Kč dražší než normální (Brisk), výkon se opravdu nezvednul, ale celkově se ten motor uklidnil, příjde mi žemá menší vibrace, líp jde za plynem a možná i trochu klesla spotřeba (pár dl/100km). Akorát to asi nebude to pravé ořechové pro kabely a VN modul/cívku. |
|
| Autor: | škodař [ 11.11.07, 15:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: Tak já jsem dal 3-elektrodové do Formana, jsou asi o 20Kč dražší než normální (Brisk), výkon se opravdu nezvednul, ale celkově se ten motor uklidnil, příjde mi žemá menší vibrace, líp jde za plynem a možná i trochu klesla spotřeba (pár dl/100km). Akorát to asi nebude to pravé ořechové pro kabely a VN modul/cívku. |
|
| Autor: | cyz [ 11.11.07, 15:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: cyz píše: Tak já jsem dal 3-elektrodové do Formana, jsou asi o 20Kč dražší než normální (Brisk), výkon se opravdu nezvednul, ale celkově se ten motor uklidnil, příjde mi žemá menší vibrace, líp jde za plynem a možná i trochu klesla spotřeba (pár dl/100km). Akorát to asi nebude to pravé ořechové pro kabely a VN modul/cívku. Tak 3 jiskry určitě spotřebují víc než jedna - navíc jsem to kdesi četl....těžko říct jaký vliv to má v praxi, možná by nebylo na škodu kdyby se nám tady k tomu vyjádřil někdo z odborníků, jestli se např. setkávají s tím že v autech ve kterých jsou 3-elektrodové svíčky často odchází VN moduly nebo cívky nebo tak něco.... |
|
| Autor: | škodař [ 11.11.07, 17:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: škodař píše: cyz píše: Tak já jsem dal 3-elektrodové do Formana, jsou asi o 20Kč dražší než normální (Brisk), výkon se opravdu nezvednul, ale celkově se ten motor uklidnil, příjde mi žemá menší vibrace, líp jde za plynem a možná i trochu klesla spotřeba (pár dl/100km). Akorát to asi nebude to pravé ořechové pro kabely a VN modul/cívku. Tak 3 jiskry určitě spotřebují víc než jedna - navíc jsem to kdesi četl....těžko říct jaký vliv to má v praxi, možná by nebylo na škodu kdyby se nám tady k tomu vyjádřil někdo z odborníků, jestli se např. setkávají s tím že v autech ve kterých jsou 3-elektrodové svíčky často odchází VN moduly nebo cívky nebo tak něco.... |
|
| Autor: | Radic [ 11.11.07, 17:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: mně to dělalo na sekačce neplechu tak sem ty dva vzal stranovkama a byl pokoj.... |
|
| Autor: | DRYVER [ 11.11.07, 21:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: škodař píše: cyz píše: Tak já jsem dal 3-elektrodové do Formana, jsou asi o 20Kč dražší než normální (Brisk), výkon se opravdu nezvednul, ale celkově se ten motor uklidnil, příjde mi žemá menší vibrace, líp jde za plynem a možná i trochu klesla spotřeba (pár dl/100km). Akorát to asi nebude to pravé ořechové pro kabely a VN modul/cívku. Tak 3 jiskry určitě spotřebují víc než jedna - navíc jsem to kdesi četl....těžko říct jaký vliv to má v praxi, možná by nebylo na škodu kdyby se nám tady k tomu vyjádřil někdo z odborníků, jestli se např. setkávají s tím že v autech ve kterých jsou 3-elektrodové svíčky často odchází VN moduly nebo cívky nebo tak něco.... Jak to myslis 3 jiskry?? Kdyz je svicka ktera ma 3 elektody, tak hazi pouze jednu jiskru a to na tu elektrodu ke ktere to ma "bliz", Tudis jediny efekt to ma z meho hlediska ten ze ti to hodi jiskru na jedu z tech 3 elektrod a nemuze dojit k tomu ze by jiskra nepreskocila (dobre pro vozy s katalizatorem) a dalsi funkce (ted zaporna) ze kdyz to hodi jiskru k jedne z elektrod tak pak ty zbyvajici 2 brani k rovnomernemu kulovemu sireni plamene ve spalovacim prostoru. |
|
| Autor: | škodař [ 11.11.07, 23:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: cyz píše: škodař píše: cyz píše: Tak já jsem dal 3-elektrodové do Formana, jsou asi o 20Kč dražší než normální (Brisk), výkon se opravdu nezvednul, ale celkově se ten motor uklidnil, příjde mi žemá menší vibrace, líp jde za plynem a možná i trochu klesla spotřeba (pár dl/100km). Akorát to asi nebude to pravé ořechové pro kabely a VN modul/cívku. Tak 3 jiskry určitě spotřebují víc než jedna - navíc jsem to kdesi četl....těžko říct jaký vliv to má v praxi, možná by nebylo na škodu kdyby se nám tady k tomu vyjádřil někdo z odborníků, jestli se např. setkávají s tím že v autech ve kterých jsou 3-elektrodové svíčky často odchází VN moduly nebo cívky nebo tak něco.... Jak to myslis 3 jiskry?? Kdyz je svicka ktera ma 3 elektody, tak hazi pouze jednu jiskru a to na tu elektrodu ke ktere to ma "bliz", Tudis jediny efekt to ma z meho hlediska ten ze ti to hodi jiskru na jedu z tech 3 elektrod a nemuze dojit k tomu ze by jiskra nepreskocila (dobre pro vozy s katalizatorem) a dalsi funkce (ted zaporna) ze kdyz to hodi jiskru k jedne z elektrod tak pak ty zbyvajici 2 brani k rovnomernemu kulovemu sireni plamene ve spalovacim prostoru. |
|
| Autor: | Kachnis [ 12.11.07, 12:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: proto jsme je odstranil tak ty ses asi sekackovej tuner,vid |
|
| Autor: | DRYVER [ 12.11.07, 21:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kachnis píše: škodař píše: proto jsme je odstranil tak ty ses asi sekackovej tuner,vid To vis nekdo tuni auta, jinej kamiony a nekdo sekacky |
|
| Autor: | škodař [ 12.11.07, 21:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: kachnis píše: škodař píše: proto jsme je odstranil tak ty ses asi sekackovej tuner,vid To vis nekdo tuni auta, jinej kamiony a nekdo sekacky |
|
| Autor: | DRYVER [ 12.11.07, 21:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: DRYVER píše: kachnis píše: škodař píše: proto jsme je odstranil tak ty ses asi sekackovej tuner,vid To vis nekdo tuni auta, jinej kamiony a nekdo sekacky Sory |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|