Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

3elektrodová svíčka do mkový 105ky
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7445
Stránka 1 z 3

Autor:  škodař [ 10.11.07, 21:18 ]
Předmět příspěvku:  3elektrodová svíčka do mkový 105ky

máte stím někdo zkušenosti samozdřejně že s krátkým závitem jednou jsem tak řešil sekačku na který se mi dělal škvarek dal sme tam 3lektrodu a blblo to tak sem 2 elekrtody užeral a stou jednou to jelo jak drak no problem myslíte že to bude lepčí když ta jiskra bude přímo do spalovacího prostoru a nebude se krčit za tím příškem obyč. svíčky??

Autor:  Ondras83 [ 11.11.07, 12:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: 3elektrodová svíčka do mkový 105ky

škodař píše:
máte stím někdo zkušenosti samozdřejně že s krátkým závitem jednou jsem tak řešil sekačku na který se mi dělal škvarek dal sme tam 3lektrodu a blblo to tak sem 2 elekrtody užeral a stou jednou to jelo jak drak no problem myslíte že to bude lepčí když ta jiskra bude přímo do spalovacího prostoru a nebude se krčit za tím příškem obyč. svíčky??

podle mě zbytečnost.....zas takovej výkon ti ta svíčka nedá abys to poznal....

Autor:  škodař [ 11.11.07, 12:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: 3elektrodová svíčka do mkový 105ky

Ondras83 píše:
škodař píše:
máte stím někdo zkušenosti samozdřejně že s krátkým závitem jednou jsem tak řešil sekačku na který se mi dělal škvarek dal sme tam 3lektrodu a blblo to tak sem 2 elekrtody užeral a stou jednou to jelo jak drak no problem myslíte že to bude lepčí když ta jiskra bude přímo do spalovacího prostoru a nebude se krčit za tím příškem obyč. svíčky??

podle mě zbytečnost.....zas takovej výkon ti ta svíčka nedá abys to poznal....
ale jde mi o starty a tak že ta jiskra je otevřená vůči spalovacímu prostoru

Autor:  Drak [ 11.11.07, 12:53 ]
Předmět příspěvku: 

jestli jiskru píst vidí, nebo přes elektrodu nevidí je snad jedno, ne? Důležitý je, že jiskra šlahne v prostoru s výbušnou směsí. Ty motory jsou na to navržený, to je jak kdybys chtěl živit trabanta V-Powerem, zbytečně vyhozený peníze a efekt neznatelnej. Dobře seštelovanej motor musí chytit nejpozději na pátou točku.

Autor:  cyz [ 11.11.07, 14:26 ]
Předmět příspěvku: 

Tak já jsem dal 3-elektrodové do Formana, jsou asi o 20Kč dražší než normální (Brisk), výkon se opravdu nezvednul, ale celkově se ten motor uklidnil, příjde mi žemá menší vibrace, líp jde za plynem a možná i trochu klesla spotřeba (pár dl/100km). Akorát to asi nebude to pravé ořechové pro kabely a VN modul/cívku.

Autor:  škodař [ 11.11.07, 15:10 ]
Předmět příspěvku: 

cyz píše:
Tak já jsem dal 3-elektrodové do Formana, jsou asi o 20Kč dražší než normální (Brisk), výkon se opravdu nezvednul, ale celkově se ten motor uklidnil, příjde mi žemá menší vibrace, líp jde za plynem a možná i trochu klesla spotřeba (pár dl/100km). Akorát to asi nebude to pravé ořechové pro kabely a VN modul/cívku.
myslíš že to má problém ty 3 elektrody uživit?

Autor:  cyz [ 11.11.07, 15:24 ]
Předmět příspěvku: 

škodař píše:
cyz píše:
Tak já jsem dal 3-elektrodové do Formana, jsou asi o 20Kč dražší než normální (Brisk), výkon se opravdu nezvednul, ale celkově se ten motor uklidnil, příjde mi žemá menší vibrace, líp jde za plynem a možná i trochu klesla spotřeba (pár dl/100km). Akorát to asi nebude to pravé ořechové pro kabely a VN modul/cívku.
myslíš že to má problém ty 3 elektrody uživit?


Tak 3 jiskry určitě spotřebují víc než jedna - navíc jsem to kdesi četl....těžko říct jaký vliv to má v praxi, možná by nebylo na škodu kdyby se nám tady k tomu vyjádřil někdo z odborníků, jestli se např. setkávají s tím že v autech ve kterých jsou 3-elektrodové svíčky často odchází VN moduly nebo cívky nebo tak něco....

Autor:  škodař [ 11.11.07, 17:31 ]
Předmět příspěvku: 

cyz píše:
škodař píše:
cyz píše:
Tak já jsem dal 3-elektrodové do Formana, jsou asi o 20Kč dražší než normální (Brisk), výkon se opravdu nezvednul, ale celkově se ten motor uklidnil, příjde mi žemá menší vibrace, líp jde za plynem a možná i trochu klesla spotřeba (pár dl/100km). Akorát to asi nebude to pravé ořechové pro kabely a VN modul/cívku.
myslíš že to má problém ty 3 elektrody uživit?


Tak 3 jiskry určitě spotřebují víc než jedna - navíc jsem to kdesi četl....těžko říct jaký vliv to má v praxi, možná by nebylo na škodu kdyby se nám tady k tomu vyjádřil někdo z odborníků, jestli se např. setkávají s tím že v autech ve kterých jsou 3-elektrodové svíčky často odchází VN moduly nebo cívky nebo tak něco....
mně to dělalo na sekačce neplechu tak sem ty dva vzal stranovkama a byl pokoj....

Autor:  Radic [ 11.11.07, 17:58 ]
Předmět příspěvku: 

škodař píše:
mně to dělalo na sekačce neplechu tak sem ty dva vzal stranovkama a byl pokoj....

:shock: :shock: :shock:

Autor:  DRYVER [ 11.11.07, 21:14 ]
Předmět příspěvku: 

cyz píše:
škodař píše:
cyz píše:
Tak já jsem dal 3-elektrodové do Formana, jsou asi o 20Kč dražší než normální (Brisk), výkon se opravdu nezvednul, ale celkově se ten motor uklidnil, příjde mi žemá menší vibrace, líp jde za plynem a možná i trochu klesla spotřeba (pár dl/100km). Akorát to asi nebude to pravé ořechové pro kabely a VN modul/cívku.
myslíš že to má problém ty 3 elektrody uživit?


Tak 3 jiskry určitě spotřebují víc než jedna - navíc jsem to kdesi četl....těžko říct jaký vliv to má v praxi, možná by nebylo na škodu kdyby se nám tady k tomu vyjádřil někdo z odborníků, jestli se např. setkávají s tím že v autech ve kterých jsou 3-elektrodové svíčky často odchází VN moduly nebo cívky nebo tak něco....


Jak to myslis 3 jiskry?? Kdyz je svicka ktera ma 3 elektody, tak hazi pouze jednu jiskru a to na tu elektrodu ke ktere to ma "bliz", Tudis jediny efekt to ma z meho hlediska ten ze ti to hodi jiskru na jedu z tech 3 elektrod a nemuze dojit k tomu ze by jiskra nepreskocila (dobre pro vozy s katalizatorem) a dalsi funkce (ted zaporna) ze kdyz to hodi jiskru k jedne z elektrod tak pak ty zbyvajici 2 brani k rovnomernemu kulovemu sireni plamene ve spalovacim prostoru.

Autor:  škodař [ 11.11.07, 23:39 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
cyz píše:
škodař píše:
cyz píše:
Tak já jsem dal 3-elektrodové do Formana, jsou asi o 20Kč dražší než normální (Brisk), výkon se opravdu nezvednul, ale celkově se ten motor uklidnil, příjde mi žemá menší vibrace, líp jde za plynem a možná i trochu klesla spotřeba (pár dl/100km). Akorát to asi nebude to pravé ořechové pro kabely a VN modul/cívku.
myslíš že to má problém ty 3 elektrody uživit?


Tak 3 jiskry určitě spotřebují víc než jedna - navíc jsem to kdesi četl....těžko říct jaký vliv to má v praxi, možná by nebylo na škodu kdyby se nám tady k tomu vyjádřil někdo z odborníků, jestli se např. setkávají s tím že v autech ve kterých jsou 3-elektrodové svíčky často odchází VN moduly nebo cívky nebo tak něco....


Jak to myslis 3 jiskry?? Kdyz je svicka ktera ma 3 elektody, tak hazi pouze jednu jiskru a to na tu elektrodu ke ktere to ma "bliz", Tudis jediny efekt to ma z meho hlediska ten ze ti to hodi jiskru na jedu z tech 3 elektrod a nemuze dojit k tomu ze by jiskra nepreskocila (dobre pro vozy s katalizatorem) a dalsi funkce (ted zaporna) ze kdyz to hodi jiskru k jedne z elektrod tak pak ty zbyvajici 2 brani k rovnomernemu kulovemu sireni plamene ve spalovacim prostoru.
proto jsme je odstranil 8) :lol:

Autor:  Kachnis [ 12.11.07, 12:13 ]
Předmět příspěvku: 

škodař píše:
proto jsme je odstranil 8) :lol:


tak ty ses asi sekackovej tuner,vid :D

Autor:  DRYVER [ 12.11.07, 21:20 ]
Předmět příspěvku: 

kachnis píše:
škodař píše:
proto jsme je odstranil 8) :lol:


tak ty ses asi sekackovej tuner,vid :D


To vis nekdo tuni auta, jinej kamiony a nekdo sekacky :wink: Urcite tam mam spojlery, pritlacne kridlo, pod kolama podlozky, napis provokation a na sbernem kosi napis sony. Jo a co je nejdulezitejsi blikajici ventilky (bez nich by to neslo) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Autor:  škodař [ 12.11.07, 21:37 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
kachnis píše:
škodař píše:
proto jsme je odstranil 8) :lol:


tak ty ses asi sekackovej tuner,vid :D


To vis nekdo tuni auta, jinej kamiony a nekdo sekacky :wink: Urcite tam mam spojlery, pritlacne kridlo, pod kolama podlozky, napis provokation a na sbernem kosi napis sony. Jo a co je nejdulezitejsi blikajici ventilky (bez nich by to neslo) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no jo taky aby sis nerýpl :lol:

Autor:  DRYVER [ 12.11.07, 21:57 ]
Předmět příspěvku: 

škodař píše:
DRYVER píše:
kachnis píše:
škodař píše:
proto jsme je odstranil 8) :lol:


tak ty ses asi sekackovej tuner,vid :D


To vis nekdo tuni auta, jinej kamiony a nekdo sekacky :wink: Urcite tam mam spojlery, pritlacne kridlo, pod kolama podlozky, napis provokation a na sbernem kosi napis sony. Jo a co je nejdulezitejsi blikajici ventilky (bez nich by to neslo) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no jo taky aby sis nerýpl :lol:


Sory :oops:

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/