| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| kurenie 120 https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7448 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | mišo [ 11.11.07, 00:52 ] |
| Předmět příspěvku: | kurenie 120 |
zdravym, da sa prosim vas nejak dostat k radiatoru kurenia bez toho aby som musel vyberat cele kurenie, chcem ho vycistit, vyfukat z vonku, ale nejak sa mi to nechce cele vyberat dakujem |
|
| Autor: | cyz [ 11.11.07, 02:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: kurenie 120 |
Jestli to chceš vyčistit pořádně tak to musíš vymontovat celé, ale nic to není, práce na čtvrt, maximálně půl hodiny. Mohl by jsi odvrtat plechový kryt nad sáním toho topení,vytáhnout ventilátor a potom vyfoukat ale takhle to pořádně nevyčistíš, to nemá smysl dělat - ten radiátor je plný prachu,chmýří z rostlin a sazí z ropáků. Normálně bych to vymontoval, rozdělal, vymyl ty plastové kryty, radiátor zvenku vyčistil saponátem a zevnitř odkamenil, používám na tyto věci domácí přípravky na odstranění vodního kamene s kyselinou fosforečnou, docela se osvědčily. |
|
| Autor: | michalkatka [ 11.11.07, 10:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: kurenie 120 |
tu máš odborný návod. http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=7332 |
|
| Autor: | ventYl [ 11.11.07, 12:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: kurenie 120 |
mišo píše: zdravym, da sa prosim vas nejak dostat k radiatoru kurenia bez toho aby som musel vyberat cele kurenie, chcem ho vycistit, vyfukat z vonku, ale nejak sa mi to nechce cele vyberat dakujem nevymyslaj a vyber ho vonku. ked si k tomu zoberes gola kluce s racnou a s poriadnou predlzovackou, mas to vybrane za 10 minut. A ked ho vyberes a rozoberes, zistis, ze si spravil dobre, lebo v molytane tam bude 10 kil popelka z TraktorDizlInjectionu. Okrem toho sa ten radiator kurenia sa z toho neda vybrat a nie je poriadne pristupny, kym to nemas vybrane vonku, lebo sa to v aute rozobrat neda. Celkovo z toho vyjde tolko bordelu, ze by sa to imho dalo vazit na 100vky gramov. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|