| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| moto burza ve Vítkách https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7451 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | krysolet007 [ 11.11.07, 12:04 ] |
| Předmět příspěvku: | moto burza ve Vítkách |
Někde tady na fóru sem zahlédl příspěvek Slovacka.Milose, že byl ve Vítkovicích na motoburze. Jelikož studuju v Ově, okamžitě sem se tam byl podivat. http://www.trzistepromotoristy.cz/ . Bohužel burza je jenom o víkendu. Ale obchody co sou tam fungují pořád. Ceny jsou velmi zajímavé: např. centrál za 400,- (na kerý si dělám zálusk) k tomu DO s alarmem za dalších 400,- , nebo přední tlumič na favo za 450,-. Ale zajímalo by mě co se dá sehnat o víkendu na té burze? Nebyli ste tam někdo? Aj nějaké nářadí a tak? |
|
| Autor: | Ondras83 [ 11.11.07, 12:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ty krávo...jel bych hned, ale je to přes celou naší vlast, takže na to seru...škoda... |
|
| Autor: | krysolet007 [ 11.11.07, 13:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Citace: ty krávo...jel bych hned, ale je to přes celou naší vlast, takže na to seru...škoda... Jestli jsi od Hradce, tak to zas tak daleko neni |
|
| Autor: | Ondras83 [ 11.11.07, 13:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
krysolet007 píše: Citace: ty krávo...jel bych hned, ale je to přes celou naší vlast, takže na to seru...škoda... Jestli jsi od Hradce, tak to zas tak daleko neni jéži...chceš je kupovat kvůli tomu, že ušetříš nebo že je nemůžeš sehnat ??? jesli si myslíš že ušetříš tak teda nevim.... |
|
| Autor: | krysolet007 [ 11.11.07, 13:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nevim jestli ušetřím, každopádně když tam budu tak se podivám aj po tom. Co já vim co se tam dá sehnat, třeba nějaké bezvadné věci (většinou polské výroby)... na té burze sem ještě nebyl, tak su zvědavý |
|
| Autor: | Ondras83 [ 11.11.07, 15:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
krysolet007 píše: Nevim jestli ušetřím, každopádně když tam budu tak se podivám aj po tom. Co já vim co se tam dá sehnat, třeba nějaké bezvadné věci (většinou polské výroby)... na té burze sem ještě nebyl, tak su zvědavý tjn..u nás sou burzy v chotusicích...když sme stavěl krosku bylo tam mrtě věcí...ale nic sem si bohužel nekoupil....ale jo, dá se tam sehnat mrtě věcí.... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|