| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Krádež benzínu https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7452 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Kubas [ 11.11.07, 12:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Krádež benzínu |
Dneska nad ranem brachovi ukradi benzin!!Normalne otevrou zadni kapotu a riznuli hadicku a vypumpovali beno... Jak se proti tomu bránit???Asi nikaj že?? |
|
| Autor: | Matthes [ 11.11.07, 12:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Smejdi no |
|
| Autor: | solista [ 11.11.07, 12:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mě se stalo něco podobnýho. První den, co sem si koupil Rapídka mi taky rozřízli hadici. Ale benzín nevypumpovali. Jen jsem pak nestihnul přijet včas do práce. Šmejdi jedni. Normálně je zavřít a řezat, řezat, řezat až daj pokoj. |
|
| Autor: | ventYl [ 11.11.07, 12:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ano ano ano, presne to sa mi stalo (juu ono sa to rymuje). 10 litrov benzinu a hadicka od benzinu v prdeli. chce to alarm a namierit ho tak, aby siel rovno hore, ze ked to otvori, tak mu potrha bubienky. (bola by prdel, keby si siel na policiu narokovat ublizenie na zdravi :D) |
|
| Autor: | Ondras83 [ 11.11.07, 13:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ventYl píše: (bola by pr**l, keby si siel na policiu narokovat ublizenie na zdravi ty vole hochu a věřim že v ČR by vysoudil nějaký prachy..... tohle se stalo nějakýmu fotrovýmu kolegovi z práce....za chatě dvojitej plot...vždycky když přijel tak to měl vykradlý...rád dělá s výbušninama a pirotechnikou tak si udělal takovou bombu....zloděj vodevře dveře, bouchne to, lekne se a uteče...ale ten ***** tam vlez voknem, vožrlal se a když vodevřel dveře, že už pujde pryč tak si na to šláp (kretén jeden) a urvalo mu to palec.....no a ten chalupář, za to že ho vykradli tak musí platit nějaký odškodný, že si brání svůj pozemek a majetek....takže v čr na nějaký trhání bubínků radši serem....kreténi co seděj na hradě tak akorát berou prachy a ....škoda mluvit.... |
|
| Autor: | ventYl [ 11.11.07, 13:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ondras83 píše: ventYl píše: (bola by pr**l, keby si siel na policiu narokovat ublizenie na zdravi :D) ty vole hochu a věřim že v ČR by vysoudil nějaký prachy..... :roll: :roll: :roll: :roll: tohle se stalo nějakýmu fotrovýmu kolegovi z práce....za chatě dvojitej plot...vždycky když přijel tak to měl vykradlý...rád dělá s výbušninama a pirotechnikou tak si udělal takovou bombu....zloděj vodevře dveře, bouchne to, lekne se a uteče...ale ten ***** tam vlez voknem, vožrlal se a když vodevřel dveře, že už pujde pryč tak si na to šláp (kretén jeden) a urvalo mu to palec.....no a ten chalupář, za to že ho vykradli tak musí platit nějaký odškodný, že si brání svůj pozemek a majetek....takže v čr na nějaký trhání bubínků radši serem....kreténi co seděj na hradě tak akorát berou prachy a ....škoda mluvit.... ja som zas pocul o cloveku, co mu na pozemok chodili cigani a neustale nieco zobrali, tak do plotu pustil elektriku, ale dal nanho cedlicky, ze pozor, zivotu nebezpecne napatie. cigani samozrejme prisli, na cedulky srali a nejakeho tam zabilo. policajti to chceli riesit, ale nakoniec mu bolo dane zapravdu, ze tam mal cedulky s varovanim, tak z toho nemal nic, akurat to musel vypnut. ale povedal by som, ze to je urban legend. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 11.11.07, 13:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ventYl píše: Ondras83 píše: ventYl píše: (bola by pr**l, keby si siel na policiu narokovat ublizenie na zdravi ty vole hochu a věřim že v ČR by vysoudil nějaký prachy..... tohle se stalo nějakýmu fotrovýmu kolegovi z práce....za chatě dvojitej plot...vždycky když přijel tak to měl vykradlý...rád dělá s výbušninama a pirotechnikou tak si udělal takovou bombu....zloděj vodevře dveře, bouchne to, lekne se a uteče...ale ten ***** tam vlez voknem, vožrlal se a když vodevřel dveře, že už pujde pryč tak si na to šláp (kretén jeden) a urvalo mu to palec.....no a ten chalupář, za to že ho vykradli tak musí platit nějaký odškodný, že si brání svůj pozemek a majetek....takže v čr na nějaký trhání bubínků radši serem....kreténi co seděj na hradě tak akorát berou prachy a ....škoda mluvit.... ja som zas pocul o cloveku, co mu na pozemok chodili cigani a neustale nieco zobrali, tak do plotu pustil elektriku, ale dal nanho cedlicky, ze pozor, zivotu nebezpecne napatie. cigani samozrejme prisli, na cedulky srali a nejakeho tam zabilo. policajti to chceli riesit, ale nakoniec mu bolo dane zapravdu, ze tam mal cedulky s varovanim, tak z toho nemal nic, akurat to musel vypnut. ale povedal by som, ze to je urban legend. nj, ale to je v SR...to v ČR asi neexistuje...cikáni forever....chápeš..něco ti udělaj a ty deš do nich....seš rasista...berou prachy na děti, nic nedělaj, akortá bordel a terorizujou občany ČR a každej se jich bojí....politici, policajti obyč lidi...všichni.... |
|
| Autor: | Ondras83 [ 11.11.07, 13:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ale to sme se dostali trošku do OT...jedem spíš ke krádeži benzínu...docela by mě zajímalo, jak mohli u rapida vodevřít zadní kapotu...musej přeci vodevřít dveře.... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 11.11.07, 13:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mě to vykradli přes čerpadlo a to mi polámali a kapkal benál, tak jsem ještě na vrakecu musel koupít za 2500 čerpadlo, nechali mi tam jen krabičku od mentolek a mraky vajglů miloš |
|
| Autor: | Vít [ 11.11.07, 13:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
otevření toho víka si představuju asi takhle: zloděj si lehne na zem, v ruce tvrdej drát správný velikosti správně na konci zahnutej, zašátrá po zámku až trefí místo, kde je přidělaný táhlo od páčky, tak cvak a je to |
|
| Autor: | ventYl [ 11.11.07, 13:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: otevření toho víka si představuju asi takhle: zloděj si lehne na zem, v ruce tvrdej drát správný velikosti správně na konci zahnutej, zašátrá po zámku až trefí místo, kde je přidělaný táhlo od páčky, tak cvak a je to Ja si myslim, ze sa to neriesi, ze si proste otvori dvere u vodica a potom kapotu. otvorenie dveri je k celemu aktu max. +15 sekund, co je zanedbatelne malo voci tomu, co stravi pumpovanim benzinu. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 11.11.07, 15:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Krádež benzínu |
Kubas píše: Dneska nad ranem brachovi ukradi benzin!!Normalne otevrou zadni kapotu a riznuli hadicku a vypumpovali beno... Jak se proti tomu bránit???Asi nikaj že?? a kdo je policie |
|
| Autor: | Martin 007 [ 11.11.07, 15:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Krádež benzínu |
a kdo je policie Policie by je chytila kdyby nechrápala |
|
| Autor: | Martin 007 [ 11.11.07, 15:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Krádež benzínu |
a kdo je policie Policie by je chytila kdyby nechrápala o 30 m vedle |
|
| Autor: | Kubas [ 11.11.07, 15:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Krádež benzínu |
Martin 007 píše: a kdo je policie Policie by je chytila kdyby nechrápala o 30 m vedle |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|