Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Krádež benzínu
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7452
Stránka 1 z 3

Autor:  Kubas [ 11.11.07, 12:07 ]
Předmět příspěvku:  Krádež benzínu

Dneska nad ranem brachovi ukradi benzin!!Normalne otevrou zadni kapotu a riznuli hadicku a vypumpovali beno... Jak se proti tomu bránit???Asi nikaj že?? :? A to jsme na male vesnici kde projede asi 5 aut za den ..... :roll: Takovy hovada zmlatit ,protože policie je nechytne...

Autor:  Matthes [ 11.11.07, 12:13 ]
Předmět příspěvku: 

Smejdi no :x Zavrit v aute vopici na obrenu nebo psa. Mozna by stacil alarm :)

Autor:  solista [ 11.11.07, 12:28 ]
Předmět příspěvku: 

Mě se stalo něco podobnýho. První den, co sem si koupil Rapídka mi taky rozřízli hadici. Ale benzín nevypumpovali. Jen jsem pak nestihnul přijet včas do práce. Šmejdi jedni. Normálně je zavřít a řezat, řezat, řezat až daj pokoj.

Autor:  ventYl [ 11.11.07, 12:47 ]
Předmět příspěvku: 

ano ano ano, presne to sa mi stalo (juu ono sa to rymuje). 10 litrov benzinu a hadicka od benzinu v prdeli. chce to alarm a namierit ho tak, aby siel rovno hore, ze ked to otvori, tak mu potrha bubienky. (bola by prdel, keby si siel na policiu narokovat ublizenie na zdravi :D)

Autor:  Ondras83 [ 11.11.07, 13:01 ]
Předmět příspěvku: 

ventYl píše:
(bola by pr**l, keby si siel na policiu narokovat ublizenie na zdravi :D)

ty vole hochu a věřim že v ČR by vysoudil nějaký prachy..... :roll: :roll: :roll: :roll:

tohle se stalo nějakýmu fotrovýmu kolegovi z práce....za chatě dvojitej plot...vždycky když přijel tak to měl vykradlý...rád dělá s výbušninama a pirotechnikou tak si udělal takovou bombu....zloděj vodevře dveře, bouchne to, lekne se a uteče...ale ten ***** tam vlez voknem, vožrlal se a když vodevřel dveře, že už pujde pryč tak si na to šláp (kretén jeden) a urvalo mu to palec.....no a ten chalupář, za to že ho vykradli tak musí platit nějaký odškodný, že si brání svůj pozemek a majetek....takže v čr na nějaký trhání bubínků radši serem....kreténi co seděj na hradě tak akorát berou prachy a ....škoda mluvit....

Autor:  ventYl [ 11.11.07, 13:06 ]
Předmět příspěvku: 

Ondras83 píše:
ventYl píše:
(bola by pr**l, keby si siel na policiu narokovat ublizenie na zdravi :D)

ty vole hochu a věřim že v ČR by vysoudil nějaký prachy..... :roll: :roll: :roll: :roll:

tohle se stalo nějakýmu fotrovýmu kolegovi z práce....za chatě dvojitej plot...vždycky když přijel tak to měl vykradlý...rád dělá s výbušninama a pirotechnikou tak si udělal takovou bombu....zloděj vodevře dveře, bouchne to, lekne se a uteče...ale ten ***** tam vlez voknem, vožrlal se a když vodevřel dveře, že už pujde pryč tak si na to šláp (kretén jeden) a urvalo mu to palec.....no a ten chalupář, za to že ho vykradli tak musí platit nějaký odškodný, že si brání svůj pozemek a majetek....takže v čr na nějaký trhání bubínků radši serem....kreténi co seděj na hradě tak akorát berou prachy a ....škoda mluvit....


ja som zas pocul o cloveku, co mu na pozemok chodili cigani a neustale nieco zobrali, tak do plotu pustil elektriku, ale dal nanho cedlicky, ze pozor, zivotu nebezpecne napatie. cigani samozrejme prisli, na cedulky srali a nejakeho tam zabilo. policajti to chceli riesit, ale nakoniec mu bolo dane zapravdu, ze tam mal cedulky s varovanim, tak z toho nemal nic, akurat to musel vypnut. ale povedal by som, ze to je urban legend.

Autor:  Ondras83 [ 11.11.07, 13:11 ]
Předmět příspěvku: 

ventYl píše:
Ondras83 píše:
ventYl píše:
(bola by pr**l, keby si siel na policiu narokovat ublizenie na zdravi :D)

ty vole hochu a věřim že v ČR by vysoudil nějaký prachy..... :roll: :roll: :roll: :roll:

tohle se stalo nějakýmu fotrovýmu kolegovi z práce....za chatě dvojitej plot...vždycky když přijel tak to měl vykradlý...rád dělá s výbušninama a pirotechnikou tak si udělal takovou bombu....zloděj vodevře dveře, bouchne to, lekne se a uteče...ale ten ***** tam vlez voknem, vožrlal se a když vodevřel dveře, že už pujde pryč tak si na to šláp (kretén jeden) a urvalo mu to palec.....no a ten chalupář, za to že ho vykradli tak musí platit nějaký odškodný, že si brání svůj pozemek a majetek....takže v čr na nějaký trhání bubínků radši serem....kreténi co seděj na hradě tak akorát berou prachy a ....škoda mluvit....


ja som zas pocul o cloveku, co mu na pozemok chodili cigani a neustale nieco zobrali, tak do plotu pustil elektriku, ale dal nanho cedlicky, ze pozor, zivotu nebezpecne napatie. cigani samozrejme prisli, na cedulky srali a nejakeho tam zabilo. policajti to chceli riesit, ale nakoniec mu bolo dane zapravdu, ze tam mal cedulky s varovanim, tak z toho nemal nic, akurat to musel vypnut. ale povedal by som, ze to je urban legend.

nj, ale to je v SR...to v ČR asi neexistuje...cikáni forever....chápeš..něco ti udělaj a ty deš do nich....seš rasista...berou prachy na děti, nic nedělaj, akortá bordel a terorizujou občany ČR a každej se jich bojí....politici, policajti obyč lidi...všichni....

Autor:  Ondras83 [ 11.11.07, 13:12 ]
Předmět příspěvku: 

ale to sme se dostali trošku do OT...jedem spíš ke krádeži benzínu...docela by mě zajímalo, jak mohli u rapida vodevřít zadní kapotu...musej přeci vodevřít dveře....

Autor:  slovacek.milos [ 11.11.07, 13:39 ]
Předmět příspěvku: 

mě to vykradli přes čerpadlo a to mi polámali a kapkal benál, tak jsem ještě na vrakecu musel koupít za 2500 čerpadlo, nechali mi tam jen krabičku od mentolek a mraky vajglů miloš

Autor:  Vít [ 11.11.07, 13:41 ]
Předmět příspěvku: 

otevření toho víka si představuju asi takhle: zloděj si lehne na zem, v ruce tvrdej drát správný velikosti správně na konci zahnutej, zašátrá po zámku až trefí místo, kde je přidělaný táhlo od páčky, tak cvak a je to

Autor:  ventYl [ 11.11.07, 13:50 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
otevření toho víka si představuju asi takhle: zloděj si lehne na zem, v ruce tvrdej drát správný velikosti správně na konci zahnutej, zašátrá po zámku až trefí místo, kde je přidělaný táhlo od páčky, tak cvak a je to


Ja si myslim, ze sa to neriesi, ze si proste otvori dvere u vodica a potom kapotu. otvorenie dveri je k celemu aktu max. +15 sekund, co je zanedbatelne malo voci tomu, co stravi pumpovanim benzinu.

Autor:  Jarda S. [ 11.11.07, 15:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Krádež benzínu

Kubas píše:
Dneska nad ranem brachovi ukradi benzin!!Normalne otevrou zadni kapotu a riznuli hadicku a vypumpovali beno... Jak se proti tomu bránit???Asi nikaj že?? :? A to jsme na male vesnici kde projede asi 5 aut za den ..... :roll: Takovy hovada zmlatit ,protože policie je nechytne...


a kdo je policie :?: :?: :?: :?: :lol:

Autor:  Martin 007 [ 11.11.07, 15:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Krádež benzínu

a kdo je policie :?: :?: :?: :?: :lol:

Policie by je chytila kdyby nechrápala :D :D :D

Autor:  Martin 007 [ 11.11.07, 15:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Krádež benzínu

a kdo je policie :?: :?: :?: :?: :lol:

Policie by je chytila kdyby nechrápala o 30 m vedle :D :D :D

Autor:  Kubas [ 11.11.07, 15:41 ]
Předmět příspěvku:  Re: Krádež benzínu

Martin 007 píše:
a kdo je policie :?: :?: :?: :?: :lol:

Policie by je chytila kdyby nechrápala o 30 m vedle :D :D :D
Ha ha tak jsem spal no a ,ale pak prijeli poldove ve službe a rikali jestli to ani nema cenu sepisovat ze s tim budou mit vic papirovani a stejne se nikdo nenajde ,ze to jenom zaevidujou ,kdyz by ho nasli tak to dodatecne sepisou.. neni to chyba policie ale zakonů a zbytecnyho papírování!!! :x

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/