| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Primeros Gum...? Aneb guma okolo dveří. https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7482 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Serifus [ 12.11.07, 21:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Primeros Gum...? Aneb guma okolo dveří. |
Zdravím! Teče mi okolo gumy dveří. Když stojí nějak nakloněně, tak potom když sednu do auta, tak mám nejen mokro na podlaze, ale taky na prdeli. Páč sedačka toho taky dost nacucá. Dveře mám mírně spadnutý (znáte to), ale fakt minimálně. Guma za to můžu. Kde to koupit, jak to vyměnit??? Díky moc. Jo a zadní gumy jsou zase moc dobrý. Akorát v zimě nejdou otvírat dveře. Čím se to natírá? Prej silikonovým olejem. Ale není na to něco better? Nebo kde se to dá zbufnout? Šlo by na to WéééDééčko? Díky předem!!!!!! |
|
| Autor: | cyz [ 12.11.07, 21:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primeros Gum...? Aneb guma okolo dveří. |
Serifus píše: Zdravím! Teče mi okolo gumy dveří. Když stojí nějak nakloněně, tak potom když sednu do auta, tak mám nejen mokro na podlaze, ale taky na prdeli. Páč sedačka toho taky dost nacucá. Dveře mám mírně spadnutý (znáte to), ale fakt minimálně. Guma za to můžu. Kde to koupit, jak to vyměnit??? Díky moc. Jo a zadní gumy jsou zase moc dobrý. Akorát v zimě nejdou otvírat dveře. Čím se to natírá? Prej silikonovým olejem. Ale není na to něco better? Nebo kde se to dá zbufnout? Šlo by na to WéééDééčko? Díky předem!!!!!! To těsnění se dá koupit, ale stojí docela dost peněz - podle toho jak vidím ty tvoje neustálé trablese vším možným + tu shnilou kastli vyzuženou montážní pěnou - neuvažoval jsi o pořízení jiné škodovky? |
|
| Autor: | Serifus [ 12.11.07, 21:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primeros Gum...? Aneb guma okolo dveří. |
cyz píše: Serifus píše: Zdravím! Teče mi okolo gumy dveří. Když stojí nějak nakloněně, tak potom když sednu do auta, tak mám nejen mokro na podlaze, ale taky na prdeli. Páč sedačka toho taky dost nacucá. Dveře mám mírně spadnutý (znáte to), ale fakt minimálně. Guma za to můžu. Kde to koupit, jak to vyměnit??? Díky moc. Jo a zadní gumy jsou zase moc dobrý. Akorát v zimě nejdou otvírat dveře. Čím se to natírá? Prej silikonovým olejem. Ale není na to něco better? Nebo kde se to dá zbufnout? Šlo by na to WéééDééčko? Díky předem!!!!!! To těsnění se dá koupit, ale stojí docela dost peněz - podle toho jak vidím ty tvoje neustálé trablese vším možným + tu shnilou kastli vyzuženou montážní pěnou - neuvažoval jsi o pořízení jiné škodovky? Uvažoval. Ale asi půjdu do Báwa. Jenže to topí hůř, jak Škůdka |
|
| Autor: | cyz [ 12.11.07, 21:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primeros Gum...? Aneb guma okolo dveří. |
Serifus píše: cyz píše: Serifus píše: Zdravím! Teče mi okolo gumy dveří. Když stojí nějak nakloněně, tak potom když sednu To těsnění se dá koupit, ale stojí docela dost peněz - podle toho jak vidím ty tvoje neustálé trablese vším možným + tu shnilou kastli vyzuženou montážní pěnou - neuvažoval jsi o pořízení jiné škodovky? Uvažoval. Ale asi půjdu do Báwa. Jenže to topí hůř, jak Škůdka Neříkej že jsi další z těch co si chce koupit negřího bavoráka z roku 1990 se spotřebou 15l/100km - vždyť v tom jezdí jenom cigáni. Gumy můžeš použít i z jiného auta, s pánem bohem třeba z favorita ale nevím jak tam sedí délka když to budeš brát z vraku. |
|
| Autor: | Matthes [ 12.11.07, 21:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus: Znas mototechnu u Fouska na Zbraslavi? Nevim jesi to maj, ale muzes zavolat ... |
|
| Autor: | Serifus [ 12.11.07, 21:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Serifus: Znas mototechnu u Fouska na Zbraslavi? Nevim jesi to maj, ale muzes zavolat ... Neznám. Mototechna už neexistuje, ne? Mrknu na to. Díkas. |
|
| Autor: | Serifus [ 12.11.07, 21:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primeros Gum...? Aneb guma okolo dveří. |
cyz píše: Neříkej že jsi další z těch co si chce koupit negřího bavoráka z roku 1990 se spotřebou 15l/100km - vždyť v tom jezdí jenom cigáni. Gumy můžeš použít i z jiného auta, s pánem bohem třeba z favorita ale nevím jak tam sedí délka když to budeš brát z vraku. Si děláš prdel, co? A kolik myslíš, že mi žere 105? |
|
| Autor: | cyz [ 12.11.07, 21:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primeros Gum...? Aneb guma okolo dveří. |
Serifus píše: Si děláš pr**l, co? A kolik myslíš, že mi žere 105? Tak jestli jezdíš tak že ti 105ka žere 15 tak ten bavor si vezme minimálně 30. Nevím jak v Praze, ale v Brně jsou tohle univerzální vozidla pro negry...a viděl jsem to i na hodně jiných místech. Normální člověk si za ty prachy koupí radši favorita protože kupovat za 30 tisíc auto na doježdění které se ti po první poruše nevyplatí opravovat a navíc má spotřebu jako ruský tank je prostě moc velký luxus. |
|
| Autor: | Serifus [ 12.11.07, 21:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primeros Gum...? Aneb guma okolo dveří. |
Cyz: Jezdím normálně. http://hyperinzerce.cz/inz/686552-bmw-525tds-1.jpg |
|
| Autor: | cyz [ 12.11.07, 21:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primeros Gum...? Aneb guma okolo dveří. |
Serifus: Ano - to je on, ten jediný a pravý |
|
| Autor: | Matthes [ 12.11.07, 21:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Panove naucte se citovat a nedavejte sem takovy obr mega obrazky jo Jinak telefon do ty mototechny 257 923 362 |
|
| Autor: | venca.m [ 12.11.07, 22:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To tesneni stoji u nas 250Kc na jedny dvere,ale myslim ze na tu dobu kterou ma tvoje auto pred sebou to bude stacit necim namazat...Kamos tam daval vazelinu, pry to na gume neni moc dobre, ale ma to tam uz rok (mazal jen 1x) a zatim mu tam netece... A jinak uz bych sel spis do kadeta nez do bawa |
|
| Autor: | Matthes [ 12.11.07, 22:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
venca.m píše: To tesneni stoji u nas 250Kc na jedny dvere,ale myslim ze na tu dobu kterou ma tvoje auto pred sebou to bude stacit necim namazat...Kamos tam daval vazelinu, pry to na gume neni moc dobre, ale ma to tam uz rok (mazal jen 1x) a zatim mu tam netece... A jinak uz bych sel spis do kadeta nez do bawa Opelsrac ne prosim a neumazal se od ty mazeliny? |
|
| Autor: | Dusche [ 12.11.07, 22:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus> vsichni ti rikaj ze je to auto pro negry a maj pravdu. Navic paklize mas problemy ze zakladnim servisem a udrzbou skody 105 tak nevim co by sis pocal z BMW. Vymenit kazdou malickost znamena taky vindat mnoho jineho aby ses k tomu ubec dostal. A pokud se ptas kde koupit gumy do dveri do skodule i dyz je na kazdym rohu mototechna a nebo vrakoviste na Skodovky tak nevim jak budes schanet napriklad nake tesneni nebo specialni sroubek nekam do vstrikovani zvlast kdyz tenhle typ se delal napriklad jen v roce 90-93 a ke vsemu jen na nekterejch motorech a pak to dalsi roky bylo jinak. Kamarad si koupil BMW M5 z roku 85, bylo to porad to same pockat az budou prachy pak koupit benzin jet se projet , pak 14 dni opravovat, schanet penize na dalsi opravy , pojisteni, benzin, gumy a za dalsi mesic se zas jelo na vylet zase se neco urthlo a tak porad dokola. |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|