| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| tachak a STK https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7488 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Martin 007 [ 12.11.07, 22:45 ] |
| Předmět příspěvku: | tachak a STK |
Pánové bude vadit na STK nefungující tachák ??? Mě se totiž po opravě zase rozlit a typuji to podle zvuku na převodovku zase... STK mas až v červnu, ale jdu tam ted kvůli přestavbě motoru..at to stihnu bez oplétaček do ledna... Díky... |
|
| Autor: | Kristensen [ 12.11.07, 23:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo tak to přesně nevim já bych to viděl na Ačkovou závadu což by neměl být problem |
|
| Autor: | Martin 007 [ 12.11.07, 23:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Lehká závada A mi vůbec nevadí...jen at mě nevykopnou |
|
| Autor: | Drak [ 12.11.07, 23:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A jak by to zjistili? To by musel při bubnování brzd čučet místo na rafiky na tachometr a pochybuju, že přes kanál poletí 20. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 12.11.07, 23:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No nevím...proto se ptám...zatim mě děláte radost... |
|
| Autor: | Kristensen [ 12.11.07, 23:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: A jak by to zjistili? To by musel při bubnování brzd čučet místo na rafiky na tachometr a pochybuju, že přes kanál poletí 20. Rafika se na válcích hne a u nás si z kanálu na válce přejíždí sám a vždycky čuměl na budík takže si myslím že to uvidí |
|
| Autor: | zokot [ 13.11.07, 07:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nech na palubovce malou pozornost |
|
| Autor: | Drak [ 13.11.07, 08:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen, vy teda máte techniky jak prase, toto mi udělat u nás, tak se tam víckrát neukážu. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 13.11.07, 09:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ten technik přejede válce a zeptá se tam nejde tachák? odpověd jede ale ukazuje až od 30 je asi nějak zatuhlý, u světel už ho nevyzkouší, okecat se dá bár co a u nás je to v ten samý den za korunu já jsem tam za dvě hodiny znova a mají jen další práci za korunu tak už to taky vidí trochu jinak miloš |
|
| Autor: | Martin 007 [ 13.11.07, 16:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No tak já tam s tim nejedu...jede tam znami automechanik a zatim u nej proslo vse...i vraky no...takze predpokladam ze muj poklad projde taky... A nestraste... |
|
| Autor: | Dawid130 [ 14.11.07, 08:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: No tak já tam s tim nejedu...jede tam znami automechanik a zatim u nej proslo vse...i vraky no...takze predpokladam ze muj poklad projde taky... A nestraste... Martine tak s timhle nefunkčním tachometrem ti to projde bez jakýchkoliv problému. Mě svítí kontrolka airbagu a napsal to do Ačka. Sice asi neví co to znamená když to svítí. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|