Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

tachak a STK
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7488
Stránka 1 z 1

Autor:  Martin 007 [ 12.11.07, 22:45 ]
Předmět příspěvku:  tachak a STK

Pánové bude vadit na STK nefungující tachák ??? Mě se totiž po opravě zase rozlit a typuji to podle zvuku na převodovku zase... :(

STK mas až v červnu, ale jdu tam ted kvůli přestavbě motoru..at to stihnu bez oplétaček do ledna...

Díky...

Autor:  Kristensen [ 12.11.07, 23:02 ]
Předmět příspěvku: 

Jo tak to přesně nevim já bych to viděl na Ačkovou závadu což by neměl být problem

Autor:  Martin 007 [ 12.11.07, 23:04 ]
Předmět příspěvku: 

Lehká závada A mi vůbec nevadí...jen at mě nevykopnou :(

Autor:  Drak [ 12.11.07, 23:04 ]
Předmět příspěvku: 

A jak by to zjistili? To by musel při bubnování brzd čučet místo na rafiky na tachometr a pochybuju, že přes kanál poletí 20.

Autor:  Martin 007 [ 12.11.07, 23:09 ]
Předmět příspěvku: 

No nevím...proto se ptám...zatim mě děláte radost... :D

Autor:  Kristensen [ 12.11.07, 23:26 ]
Předmět příspěvku: 

Drak píše:
A jak by to zjistili? To by musel při bubnování brzd čučet místo na rafiky na tachometr a pochybuju, že přes kanál poletí 20.


Rafika se na válcích hne a u nás si z kanálu na válce přejíždí sám a vždycky čuměl na budík takže si myslím že to uvidí

Autor:  zokot [ 13.11.07, 07:29 ]
Předmět příspěvku: 

Nech na palubovce malou pozornost :) :lol:

Autor:  Drak [ 13.11.07, 08:11 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen, vy teda máte techniky jak prase, toto mi udělat u nás, tak se tam víckrát neukážu.

Autor:  slovacek.milos [ 13.11.07, 09:07 ]
Předmět příspěvku: 

ten technik přejede válce a zeptá se tam nejde tachák? odpověd jede ale ukazuje až od 30 je asi nějak zatuhlý, u světel už ho nevyzkouší, okecat se dá bár co a u nás je to v ten samý den za korunu já jsem tam za dvě hodiny znova a mají jen další práci za korunu tak už to taky vidí trochu jinak miloš

Autor:  Martin 007 [ 13.11.07, 16:47 ]
Předmět příspěvku: 

No tak já tam s tim nejedu...jede tam znami automechanik a zatim u nej proslo vse...i vraky no...takze predpokladam ze muj poklad projde taky...

A nestraste...

Autor:  Dawid130 [ 14.11.07, 08:26 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
No tak já tam s tim nejedu...jede tam znami automechanik a zatim u nej proslo vse...i vraky no...takze predpokladam ze muj poklad projde taky...

A nestraste...


Martine tak s timhle nefunkčním tachometrem ti to projde bez jakýchkoliv problému. Mě svítí kontrolka airbagu a napsal to do Ačka. Sice asi neví co to znamená když to svítí. :-) neměj strach a jdi na STK.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/