| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| imageshack https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7508 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kristensen [ 14.11.07, 17:10 ] |
| Předmět příspěvku: | imageshack |
Kolik vám jde nahrát po zaregistrování obrázků, já tam mám 22 a nemůžu tam další dostat, přitom to normálně nahrává akorát se pak ten obrázek nezobrazí ani jeho odkazy |
|
| Autor: | Ondras83 [ 14.11.07, 18:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já používám tohle...nejsem registrovanej, ale funguje to porád.... http://www.imageshack.us/ |
|
| Autor: | Kristensen [ 14.11.07, 18:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ondras83 píše: já používám tohle...nejsem registrovanej, ale funguje to porád.... http://www.imageshack.us/ no to mě je jasný ale jak pak najdu adresu toho obrázku třeba za měsíc? |
|
| Autor: | Šemik [ 14.11.07, 18:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Leda pak otevřít ten obrázek odtamtud kde je vložen, takže třeba kliknout na něj přes TW a nahoře v rom okně je jeho adresa |
|
| Autor: | Vít [ 14.11.07, 18:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tuhle jsem psal do fora tohle... Citace: jak víme, ukažto je KO, dneska mě martin007 tak nějak přivedl na myšlenku, jak tohle vyřešit, zatím bez valného úspěchu googluju. Jediné, co jsem našel je utilitka pro imageshack, stáhnete, nainstalujete, spustíte. Na monitoru se zobrazí průhledná žába. Samotná práce probíhá tak, že uchopíte myší soubor s fotkou, přetáhnete ji na obrázek žáby a počkáte. Za chvíli (znáte to, imageshack) se zobrazí okno s linky pro forum apod, to už stačí jen nakopírovat do fora. podívejte se na http://www.sosej.cz/Internet/Internet-A ... tspot.html tam je to ke stažení i s popisem. Jako jediné rozumné řešení se mě zatím jeví spuštění vlastního serveru, který by toto umožňoval, nebo doplnění této funkce na aktuální server kde TW běží (nevím co to je za stroj, kde je, co jde a co nejde) |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|