| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Kde opravujete sve vozidla? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7649 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | DRYVER [ 23.11.07, 17:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Kde opravujete sve vozidla? |
Máte na opravu všich plechových miláčků dílnu, nebo děláte drobné věci na parkovišti a opravy rozsáhlého charakteru dáváte do servisu?? Ja mám doma naštěstí v dílně jednosloupový zvedák (sice starši, ale zvedne všechno co se vleze do dílny) |
|
| Autor: | Matthes [ 23.11.07, 18:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vse v garazi, ale je tam blba podlaha, musim pod hydrauliku dat nejakou desku, jinak se mi kolecka zabori do betonu a auto spadne |
|
| Autor: | Šemik [ 23.11.07, 18:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Buď v garáži, a nebo když to nejni třeba spojka tak i před barákem |
|
| Autor: | Kristensen [ 23.11.07, 18:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já jsem taky vybavenej na servis takže doma na zvedáku. |
|
| Autor: | FerdikF [ 23.11.07, 18:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bohužel všechno venku a co potřebuje dílnu, tak u někoho šikovnýho. |
|
| Autor: | CROWACK [ 23.11.07, 18:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Garáž s jámou to jistí |
|
| Autor: | krysolet007 [ 23.11.07, 18:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Buď v garáži s jamou, nebo pod návratí- tam je to lepší, víc prostoru... |
|
| Autor: | michalkatka [ 23.11.07, 18:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
všetko doma na dvore, bez jamy iba so zdvihákom.... ale buduje sa stojisko, ale jamu nechcem... |
|
| Autor: | ventYl [ 23.11.07, 18:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
na ulici (tam som trebars opravoval starter, vyberal a zakladal karburator na generalne precistenie), alebo na zahrade... |
|
| Autor: | madmax [ 23.11.07, 19:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Garáž s rádoby jámou. Dřív se tam dávaly brambory, takže často stává, že se praštim do hlavy:D:D |
|
| Autor: | cyz [ 23.11.07, 19:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dříve v průjezdu, teď na ulici a dostavujeme s otcem garáž pro 2 auta dokonce i zateplenou aby se tam v případě potřeby dalo zatopit |
|
| Autor: | Šemik [ 23.11.07, 19:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: Dříve v průjezdu, teď na ulici a dostavujeme s otcem garáž pro 2 auta dokonce i zateplenou aby se tam v případě potřeby dalo zatopit Jj, teplíčko je důležitá věc:D Až se matka přestěhuje tak dostanu nějaká stará kamna po babičce či po kom a to pak bude v garáži příjemně |
|
| Autor: | cyz [ 23.11.07, 19:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: cyz píše: Dříve v průjezdu, teď na ulici a dostavujeme s otcem garáž pro 2 auta dokonce i zateplenou aby se tam v případě potřeby dalo zatopit Jj, teplíčko je důležitá věc:D Až se matka přestěhuje tak dostanu nějaká stará kamna po babičce či po kom a to pak bude v garáži příjemně Na ty kamna bacha, když budeš dělat s ředidlama nebo benzínem tak je lepší elektrický přímotop |
|
| Autor: | Šemik [ 23.11.07, 19:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ten mám, ale ten než to vytopí |
|
| Autor: | Matthes [ 23.11.07, 20:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Ten mám, ale ten než to vytopí Prej ho lze zmast kdyz pres nej tahnes vic proudu nez staci pocitat |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|