| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| VW Golf II https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7674 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | stangha [ 24.11.07, 22:48 ] |
| Předmět příspěvku: | VW Golf II |
omlouvám se že odbíhám od tématu "škodovky",ale nevyznáte se někdo v golfech? chtěl bych koupit golfa dvojku 1.6 Diesel, nebo 1.6 Turbo Diesel... nevim, ale jestli se to vyplatí, a jestli něco často neodchází, jestli sou to spolehlivý auta a tak dále... potřeboval bych někoho kdo by mi poradil... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 24.11.07, 22:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
prostě kup a uvidíš se ti to bude sypat nebo to bude držák stojí to pár korun a jde to dál řešit a zuadormo nejede nic miloš |
|
| Autor: | Jarda S. [ 24.11.07, 22:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kámošovo fotr měl přesně to co říkáš a nic s tim neměl náš třídní má 1,8 benzín už tři roky a říká že krom zpravování děr na nic nehráb |
|
| Autor: | Jiri [ 24.11.07, 23:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja mel jednicku golfa naftu 1.5 a motoricky naprosto bez problemu perfektni starty byl problem akorat ze starterem.. to vyresila nova loziska.... dal nevim.. auto blo uz zhnile nakonec slo do srotu... ale spolehlive ... jinak ty naftove motory jsou dobre myslim oba bez turba i s nim no ale rozesrat se muze vsechno ze .. hlavne bych sel po karoserii uz je to prece jen stare auto a zakladni veci... brzdy cepy motor prevodovka vydrzi dost |
|
| Autor: | stangha [ 24.11.07, 23:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no někde sem slyšel že ty turba odcházej... a má turbo větší spotřebu? co myslíte? |
|
| Autor: | Kristensen [ 24.11.07, 23:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jestli chceš klidný relativně spolehlivý ježdění za málo peněz tak si kup obyč bez turba a máš svatej pokoj, hlavně nech vyměnit řemen, kladku a palivovej filtr (vzducháč olej a olejovej filtr je snad automatický). Jinak je to starý čerpadlo, docela slušnej držák maximálně sem tam někdy žhavička ale ta stojí mám dojem na tohle kolem 300,- což není hrozný. U turbas zase takovej rozdíl ve spotřebě není ale je tam víc věcí na posrání. Jestli nepotřebuješ nikam spěchat tak bez turba. |
|
| Autor: | stangha [ 25.11.07, 00:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ten golf II má jen 40kW neni to málo? to je srovnatelný se škodovkou ne? |
|
| Autor: | stangha [ 25.11.07, 00:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo a eště.... myslíte že záleží na roku výroby? dělaly se totiž od nějakýho roku 1984 až do 1991... |
|
| Autor: | Šemik [ 25.11.07, 00:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
stangha píše: ten golf II má jen 40kW neni to málo? to je srovnatelný se škodovkou ne? No to jistě je, vždyť na rapidu máš 46kW |
|
| Autor: | Kristensen [ 25.11.07, 00:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Rok výroby je v podstatě jedno, projeví se to maximálně na tom jak to bude shnilý a tím pádem na ceně. Jinak na ropu bez turba ta II jede myslím že prostě normálně možná bych i řekl že o trošku líp než felda 1,9 na to že ta II je 1,6 Jinak od toho turba taky nečekej žádnej zázrak na závodění to není. |
|
| Autor: | stangha [ 25.11.07, 00:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no feldy 1.9 D byly prej na prd... mě by zajímalo spíš srovnání s feldou 1.3 MPi má na to někdo nějaký názor? |
|
| Autor: | CROWACK [ 25.11.07, 01:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bratránek má 1.8 jednobod benzín z roku 89. Tipoval bych, že 200 tisíc už bude mět nakroucenejch poctivě, a pořád je to krasavec...nehnije, koukal sem na to jak puk, dokonce oťukaná kapota od kamínků až na železo...zašlý ale nerezavý...říkal že hnijou jenom když sou bouraný...osobně myslím, že pokud tě někdo nenatáhne a nekoupíš bouranou vylítanou hajtru (u těchhle aut celkem pravděpodobný) tak tě to auto přežije...pokud dostane odpovídající údržbu... |
|
| Autor: | Ondras83 [ 25.11.07, 09:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
známej má 1,6 benzín (II. golf) no a valí to jako svině, ale s naftou sem tu čest ještě neměl...ale ta 1,6 v 5 lidech 160 do mírnýho kopečka na klid....ale zase to ho**o svítí...ty lucerničky sou fakt takový jetý bych řek.. |
|
| Autor: | stangha [ 25.11.07, 12:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
CROWACK píše: Bratránek má 1.8 jednobod benzín z roku 89. Tipoval bych, že 200 tisíc už bude mět nakroucenejch poctivě, a pořád je to krasavec...nehnije, koukal sem na to jak puk, dokonce oťukaná kapota od kamínků až na železo...zašlý ale nerezavý...říkal že hnijou jenom když sou bouraný...osobně myslím, že pokud tě někdo nenatáhne a nekoupíš bouranou vylítanou hajtru (u těchhle aut celkem pravděpodobný) tak tě to auto přežije...pokud dostane odpovídající údržbu... a myslíš že mám velkou šanci koupit "bouranou vylítanou hajtru" ? a jak se tomu nejlíp vyvarovat? |
|
| Autor: | Ondras83 [ 25.11.07, 12:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
stangha píše: CROWACK píše: Bratránek má 1.8 jednobod benzín z roku 89. Tipoval bych, že 200 tisíc už bude mět nakroucenejch poctivě, a pořád je to krasavec...nehnije, koukal sem na to jak puk, dokonce oťukaná kapota od kamínků až na železo...zašlý ale nerezavý...říkal že hnijou jenom když sou bouraný...osobně myslím, že pokud tě někdo nenatáhne a nekoupíš bouranou vylítanou hajtru (u těchhle aut celkem pravděpodobný) tak tě to auto přežije...pokud dostane odpovídající údržbu... a myslíš že mám velkou šanci koupit "bouranou vylítanou hajtru" ? a jak se tomu nejlíp vyvarovat? koupit můžeš kde co...chce to pořádně prohlídnout, a když to pude, tak si sebou vem nějakýho známýho, nebo nejlíp automechanika, kterej ti poradí.... |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|