| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Čím menší auto, tím horší řidič/ka ? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7690 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Serifus [ 26.11.07, 03:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Čím menší auto, tím horší řidič/ka ? |
Zdravím! Mám ze silnic takovou zkušenost... Co Vy? |
|
| Autor: | CROWACK [ 26.11.07, 04:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Čím menší auto, tím horší řidič/ka ? |
Serifus píše: Zdravím! Mám ze silnic takovou zkušenost... Co Vy? Asi se tě ještě nepokusil maďarskej kamion natlačit na svodidla když tě ve 120ti předjížděl...pak sou lidi co maj auto místo nástavce na kokota a ti musej mít nějaký veliký woe, nejlíp ofrouta. V malejch je zase větší procento lidí co moc nejezděj a ženskejch, ti občas neví která bije...blbci sou všude, stejně jako dobrý lidi, onehdy mě borec v liazce protáh zácpou že sem čuměl...a jezdím v malé škoduli |
|
| Autor: | fatal [ 26.11.07, 08:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Otázka je trochu nejednoznačná. Horší ve smyslu "horší techniky řízení" nebo horší ve smyslu "horší hovado"? V prvém případě možná nějaká závislost existuje, ženy a začátečníci obvykle volí menší vozy. V druhém případě bych řekl, že je to naopak, čím větší auto, tím větší pravděpodobnost hovada za volantem. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 26.11.07, 09:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Podle mě cim mensi auto tim maji tim maji pred ostatnimi vetsi respekt oni...ja se osobne se bojim kdyz si madam veze deti do skoly rano v 8:00 - specha a ridi Porsche Cayenne Turbo S popř. X5 ci X3 nebo MLko...ma v tom sileny sebevedomi ze kdyz to nekam praskne tak se ji nic nestane a v tom ma pravdu...když má Matize tak mi nevadí - uz si dava bacha kam se s tim cpe...a uz se tolik nebojim pac vim, že se při nárazu odkutálí a dá pokoj A nejvetsi hovada jsou lidi co si velkym autem neco vynahrazují...nejvíc tu svoji maličkost mezi nohama...bud podnikatelé že na to maj, nebo blbečci v teplákovkách, bekovkách s nekonečnim retkem v hube... A dalo by se vyprávet dal... Kamiony a cizinci jsou kategorie sama pro sebe... |
|
| Autor: | madmax [ 26.11.07, 18:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hovada sou vsude. Samozrejme i mezi kamionakama, ale kdyz mi rekne, ze kamiony jezdej jako hovada nekdo, kdo jezdi 120 ve meste tak co si o tom cloveku muzu myslet. Hlavne by bylo potreba udelat zmenu v autoskolach, protoze kdyz jedu s nekym, kdo na tricitce jede na ctyrku, tak se mi svira ruka v pest, jen podotknu, ze dotycnej ma ridicak uz zhruba rok a kdyz sem mu to tu ctyrku vytknul malem me vysadil z auta. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 26.11.07, 19:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a ještě je nejlepší když si myslí, že ti šetří benzín |
|
| Autor: | Matthes [ 26.11.07, 19:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ondras83 píše: a ještě je nejlepší když si myslí, že ti šetří benzín No jo to zname, nebo na stredni ... a co je to ta vacka? To je jak tam behaj ty pisty? |
|
| Autor: | madmax [ 26.11.07, 19:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nebo kdyz to zacne vytacet, skodovka sice dela bordel, ale tohle je brutal. Ja uz sem ve vetsine pripadu radsi zticha. A jeste jedna perlicka, borec chtel upravovat motor a ze videl na netu nejakou tycku co je motoru a ze je to docela drahy a ze to bude asi dobry. Ja myslel ze tam chcipnu, vim sice o motorech prd, ale nazyvat vacku tyckou to je i na me moc. Nebo sem se jednoho ptal jestli dame zavod, nacez sem se dozvedel, ze skodarna vazi dve tuny. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 26.11.07, 21:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Co to tam máte na tý stavebce veče za materiál ? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 26.11.07, 21:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
takovýho exota máme ve třídě taky a to chce bejt automechanik a at mu ukážeš na cokoliv na autě tak netuší co to je |
|
| Autor: | madmax [ 26.11.07, 22:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Co to tam máte na tý stavebce veče za materiál ? No jo to vis, holt to sou stavari. Ale Karlos si se mnou prej da zavod, muzes se prijet podivat |
|
| Autor: | Martin 007 [ 26.11.07, 22:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jako Rapida 1.3 proti 2.0 DOHC Sieře jo ??? Neblázněte...bo to mas potuněný brutálně ? A pan kovboj z lazni straší straší ? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 26.11.07, 22:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Jako Rapida 1.3 proti 2.0 DOHC Sieře jo ??? Neblázněte...bo to mas potuněný brutálně ? A pan kovboj z lazni straší straší ? nezáleží na motorizaci a výkonu |
|
| Autor: | Nepér [ 26.11.07, 22:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Záleží voe na klokanech pi*o! |
|
| Autor: | Martin 007 [ 26.11.07, 22:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak Sierra je tezsi to jo, ale ma taky nahon na prdel... |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|