| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| nutna pomoc https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7727 |
Stránka 1 z 4 |
| Autor: | jizíček [ 28.11.07, 18:52 ] |
| Předmět příspěvku: | nutna pomoc |
predem rikam ze se nejedna o vuz znacky Skoda. Nisam sunny (cupé) 1.6 GTi r.v. 87 (dle TP),ale prej byla menena kastle (preklepani). o autu vim tak nejak prd. ted k problemu: jel jsem do prace, po ohrati jsem kamosovi ukazal jak toci , tockomer ma do 8000 (udela pres, tedy na volnobeh), jak jsem to se spojkou seslap tak to nejak zachrastilo a zaclo to jet proste na pic... a cvakat, jen tak tak jsem dojel do prace, nechal jsem to bezet a sahal jsem na kabely, do tretiho to klepalo, svicky jsou menene, protoze kyksla treti svicka,tak koupil rovnou vsechny... auto uz nejde nastartovat,ma skoro snahu, chtel jsem vyndat tu 3. svicku ale proste nesla povolit a uz je tma a zima tak to zitra zkusim znova... nevite nekdo cim by to mohlo byt a jestli motor uz nedoslouzil ??? byla by ho skoda,udela 200. prosim zadny kritiky jen rady kdyby neco vedel. dekuji |
|
| Autor: | Kristensen [ 28.11.07, 19:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kdypak jsi měnil řemen synáčku co????????? To vypadá že poskočil o zoubek, možná o dva. V první řadě vytáhnout svíčky okouknout, eventuálně i ty kabely ale pokud to začlo klepat a stratilo to výkon po tom co jsi to vytočil a nechce to chytit, tak bych zrovna při těch svíčkách sundal všechny dekle na rozvod a juknul jestli to neposkočilo. |
|
| Autor: | jizíček [ 28.11.07, 19:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Kdypak jsi měnil řemen synáčku co????????? To vypadá že poskočil o zoubek, možná o dva. V první řadě vytáhnout svíčky okouknout, eventuálně i ty kabely ale pokud to začlo klepat a stratilo to výkon po tom co jsi to vytočil a nechce to chytit, tak bych zrovna při těch svíčkách sundal všechny dekle na rozvod a juknul jestli to neposkočilo. tak toto synacek neumi |
|
| Autor: | jizíček [ 28.11.07, 19:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jinak jestli to jen preskocilo tak kdyz se to vrati tak by to mohlo byt v cajku, ne ?? |
|
| Autor: | Kristensen [ 28.11.07, 19:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no tak možná do dalšího vytočení, záleží v jakým stavu je řemen. a taky jak moc to mlátí. Jestli v tom jen lehce klepe tak by mohl být jen řemen jestli to mlátí jak studená ropa při mínus 20ti tak na to bacha to už nejspíš jde docela silně píst do ventilu. |
|
| Autor: | jizíček [ 28.11.07, 19:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: no tak možná do dalšího vytočení, záleží v jakým stavu je řemen. a taky jak moc to mlátí. Jestli v tom jen lehce klepe tak by mohl být jen řemen jestli to mlátí jak studená ropa při mínus 20ti tak na to bacha to už nejspíš jde docela silně píst do ventilu. a jak mlati studena ropa pri minus 20 ? |
|
| Autor: | Kristensen [ 28.11.07, 19:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jizíček píše: Kristensen píše: no tak možná do dalšího vytočení, záleží v jakým stavu je řemen. a taky jak moc to mlátí. Jestli v tom jen lehce klepe tak by mohl být jen řemen jestli to mlátí jak studená ropa při mínus 20ti tak na to bacha to už nejspíš jde docela silně píst do ventilu. a jak mlati studena ropa pri minus 20 ? No pokud by byl řetěz tak by to bylo o něčem jiným, jakej to má výkon? |
|
| Autor: | Kristensen [ 28.11.07, 19:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nechci tě nějak oblbovat ale pokud je to opravdu 1,6 GTi rv 87 tak je to 16V a má rozvodovej řemen a né řetěz. |
|
| Autor: | jizíček [ 28.11.07, 20:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
dle tp kolem 80 kw |
|
| Autor: | jizíček [ 28.11.07, 20:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Nechci tě nějak oblbovat ale pokud je to opravdu 1,6 GTi rv 87 tak je to 16V a má rozvodovej řemen a né řetěz. ne ... jako ja o tom auto fakt moc nevim ... to rikal jen jeden chlapek ... ale mam pocit ze je stany takovy ten plast na remen ... takze to asi bude remen ..... |
|
| Autor: | Kristensen [ 28.11.07, 20:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo tak to sedí mělo by to být 81kW 1,6 16V GTi a ten má na 100% řemen, takže opravdu jdi neradši po tom řemenu, jestli chceš najdu ti nastavení kol atd ale nemám skener takže bych ti to musel namalovat v PC ale to by nebyl problem. |
|
| Autor: | jizíček [ 28.11.07, 21:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Jo tak to sedí mělo by to být 81kW 1,6 16V GTi a ten má na 100% řemen, takže opravdu jdi neradši po tom řemenu, jestli chceš najdu ti nastavení kol atd ale nemám skener takže bych ti to musel namalovat v PC ale to by nebyl problem. jestli budes tak hodnej .. by bylo fajn ... |
|
| Autor: | jizíček [ 28.11.07, 21:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
hele .. kdyz o tom tak vis ... kdybych ti ten motor vyfotil, poznal bys jestli to je ten motor ?? GTi znamena ze to ma turbo,ne ? ale bud jsem uplne blbej nebo ja nevim .. ale ho tam nejak nevidim ... |
|
| Autor: | Kristensen [ 28.11.07, 21:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jizíček píše: hele .. kdyz o tom tak vis ... kdybych ti ten motor vyfotil, poznal bys jestli to je ten motor ?? GTi znamena ze to ma turbo,ne ? ale bud jsem uplne blbej nebo ja nevim .. ale ho tam nejak nevidim ... eee, Dřív se označení používalo ve smyslu závodního kolegy takže podle mě GT znamená Grand Turismo a to malý i jako stříkačku. Měl by to být poze šestnáctiventil s vícebodovým vstřikem.jinak nic. Klidně ho blejskni. |
|
| Autor: | jizíček [ 28.11.07, 21:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo tak ... parada ... alespon vim neco novyho .. takovyhle veci se rad dozvidam .. a nedalo mi to a sel jsem to vyfotit |
|
| Stránka 1 z 4 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|