| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| kandelář https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7728 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Martin 007 [ 28.11.07, 19:04 ] |
| Předmět příspěvku: | kandelář |
Pánové kupuje někdo cože ??? http://web.skodateam.cz/index2.php?ses_ ... 0&item=940 Me se sbihaj sliny ale nemuzu se na zadnej mesic tesit na Rapida kua |
|
| Autor: | Kristensen [ 28.11.07, 19:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hmmmmmmmm hezká Alenka |
|
| Autor: | Šemik [ 28.11.07, 19:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kdyby tam nebyla ta poslední fotka, tak bych ho asi objednal... Ale takhle |
|
| Autor: | Martin 007 [ 28.11.07, 19:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No Foooooooooooooooooooooobie to kazi vim vim...kdyby misto ni dali Rapida kua...a klidne LR/H |
|
| Autor: | Martin 007 [ 28.11.07, 19:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Hmmmmmmmm hezká Alenka Alenka v poriadku |
|
| Autor: | Jura [ 28.11.07, 19:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No netrvalo dlouho a už je objednáno...fakt nejvíc sexy kalendář co sem snad kdy viděl.... ovšem místo té fábky tam teda mohli šoupnout aspoň tu feldu:) Mladá ale bude asi trochu žárlit.... už tak mi říká, že mám svoje auto radši než ju no a až uvidí u mě na zdi tohle..... |
|
| Autor: | Kristensen [ 28.11.07, 20:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no joooooooo oni tam jsou i auta, já jsem si řikal o čem to pořád píšete |
|
| Autor: | Serifus [ 28.11.07, 21:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Proč tam překáží ta ženská? Nevidím na ty skvosty |
|
| Autor: | Ondras83 [ 28.11.07, 21:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus píše: Proč tam překáží ta ženská? Nevidím na ty skvosty skoro sem chtěl říct proč tam překáží ty auta ? nevidim na ten skvost, ale ty auta sou moc dobrý, ale místo fábky bych tam dal fildu Kita..když už tam je fako...tak aby to šlo trošku popořadě |
|
| Autor: | Kachnis [ 29.11.07, 11:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jj oboji je parada |
|
| Autor: | Radic [ 29.11.07, 11:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
se tady handrkujete o jednu fábku a já mám na zdi kalendář jen s fábkama |
|
| Autor: | Kachnis [ 29.11.07, 11:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mas teda hrozny pracovni prostredi |
|
| Autor: | Radic [ 29.11.07, 11:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no co už...ale nečumím tam...teď sem alepoň přetočil z říjnu na listopad |
|
| Autor: | no_-_name [ 29.11.07, 11:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
veď Alenka má akosi vidět žebra, až příliš na můj vkus |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|