| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| jsou 2 v noci https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7750 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kachnis [ 30.11.07, 03:02 ] |
| Předmět příspěvku: | jsou 2 v noci |
a nekteri jeste techwebuji... |
|
| Autor: | deekay [ 30.11.07, 03:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: jsou 2 v noci |
kachnis píše: a nekteri jeste techwebuji... ano |
|
| Autor: | zokot [ 30.11.07, 07:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Pěkná fotka. Tady chumelí taky! |
|
| Autor: | Martin [ 30.11.07, 08:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Ty jo, jak jsem viděl tu fotku, tak jsem běžel k oknu a čumím, v Brně je asi 5cm sněhu |
|
| Autor: | Jura [ 30.11.07, 08:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sakra.... vono to fakt vypadá, že letos bude i zima a sníh a ne jako minule..... Si budu muset teda asi pořídit dopředu dvě nový letní pneu, abych tam měl nějakej vzorek aspon:) |
|
| Autor: | Kachnis [ 30.11.07, 10:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
hm, tak ve 2 v noci v moste chumelilo jako krava, tech 5 cm do taky bylo,tak sem se tesil na ranni kalamitu a v noci asi nekdo radil horkovzdusnou pistoli a vsude je jen voda...hnus jeden mokrej... |
|
| Autor: | DRYVER [ 30.11.07, 17:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No sice to rano vypadalo na poradnou zimu, ale ted v 16:18 uz zas vsechno taje |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|